Duckriders.gr
Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το πρώτο επίσημο ελληνικό φόρουμ αποκλειστικά για τους duckriders!!
 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε

Πήγαινε κάτω 
+2
Strogylofanareas!!!!
Duckrider
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Duckrider
Admin
Admin
Duckrider


Άντρας Ονομα : Δημητρης
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 685

Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε   Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Icon_minitimeΠεμ 23 Δεκ 2010, 09:20

Ας κανω εγω την αρχη.

Η μηχανή που είχα και τωρα δεν,μετά απο μια στραβή που μου έκατσε.

1.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

2.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

3.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://duckriders.forumgreek.com
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε   Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Icon_minitimeΠεμ 23 Δεκ 2010, 09:59

duckrider έγραψε:
Ας κανω εγω την αρχη.

Η μηχανή που είχα και τωρα δεν,μετά απο μια .....

οχι ρε δημητρη και εσυ... ηλικρινα σκεπτωμενος της δυνατοτητες αυτου του χαρμαρος οφ8αλμου αυτου του τερατος...
ανατριχιαζω στην σκεψη του αποτελεσματος επανω σου μετα <<απο αυτη τη στραβή που σου έκατσε.>> και το λεω αυτο γιατι για να μην την εχεις ακομα σημαινει οτι διαλη8ηκε... (δεν 3ερω ελπιζω να βιαστικα να μιλησω...)

anyway μια μηχανη οπως αυτη ειναι ενα απο τα ονειρα του κα8ε παπακια εδω μεσα... υπεροχη...


τωρα σειρα μου... εγω πρωσοπικα πριν το στρογγυλι μου ειχα αυτα...

πρωτα αυτο

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μετα αυτο



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και αυτο ....


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

επιτα ανεβηκα κατηγορια και πηρα αυτο...




[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ντα3 του εκανα και την μετατροπη αρχικα με μια και τελικα χωρις κα8ολου βοη8ητικες...

και τελος... το απολυτο... τελιοτερο μεγαλυτερο super douper cooper...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


οποτε βλεπετε οτι δεν ειμαι τυχαιος εχουμε και καποια ιστορια ετσι... τι να λεμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε   Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Icon_minitimeΠεμ 23 Δεκ 2010, 10:32

μακαρι ρε δημητρη... μακαρι.. λοιπον δεν μιλαμε αλλο για αυτο.. ... και για να σοβαρηνουμε λιγο το τοπικ... αυτα με τις περπατουρες και τα ποδηλατα... ειναι η δικια μου ιστορια... αλλα δεν λεει.... οποτε για να το πε3ω λιγο ε3υπνος αφου εγω δεν εχω κατι αξιολογο σαν προιστορια... 8α ποσταρω τις δυο ποιο εντυποσιακες και τρελες απο τις πολλες μηχανες που ειχε ο πατερας μου...


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


kawasaki mach 3...
3 ΚΥΛΙΝΔΡΟΙ 750 ΚΥΒΙΚΑ ΔΙΧΡΟΝΗ!!!!!!! Τι δυναμη πεζει να ειχε αυτο το πραγμα??? οσοι εχετε οδηγησει διχρονη μηχανη 8α 3ερετε οτι ειναι απιστευτα αποτομη... τι να πω...
να και ενα βιντεο..



και η αλλη πολυ καλη μηχανη που ειχε ηταν η Husqvarna WR 500 μηχανη μονο για αγωνιστηκη χρηση υπηρχαν 10 σε ολη την ελλαδα... και αυτη διχρονη 500 κυβικα μονοκυλινδρη απλα εκανε εκοφαντηκο 8ορυβο γιατι η ε3ατμηση της δεν ηταν φτιγμενη για χρηση παντου παραμονο στους αγωνες...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] αυτη την πουλισαμε πριν λιγα χρονια σε καποιον φιλο που ετρεχε σε αγωνες...


αυτα απο εμενα... το επαιξα εξυπνος.. και κοκορευτικα... τωρα κραξτε ή θαυμαστε... χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
fragos
Baby ducker
Baby ducker
fragos


Άντρας Ονομα : Φραγκισκος
Τόπος : KΕΡΚΥΡΑ!
Ηλικία : 29
Μηχανη : daytona sprinter 125cc και vespa vespino 130cc
Αριθμός μηνυμάτων : 191

Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε   Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Icon_minitimeΠεμ 23 Δεκ 2010, 11:31


εγω ξεκινησα να οδηγαω περιπου πριν ενα μιση σχεδον 2 χρονια την vespa του πατερα μου που ηταν ετσι!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αφου ειπαμε αμαν να την συνεφερουμε γιατι ειχε να παρει καμια 20αετια μπροστα,την βαψαμε κι ολλας(μιας και ο πατερας μου ειναι βαφεας αυτοκινητων)και εγινε ετσι!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μετα απο κανα εξαμηνο το βαρεθηκα το χρυσο και την βαψαμε στο τωρινο χρωμα της!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και τωρα η vespa εχει γινει και επησημα δικη μου!!
Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε 983265
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε   Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Icon_minitimeΠεμ 23 Δεκ 2010, 11:47

και γαμω.... καλα ρε τρελαρχε... αφου εχεις τετια ευχερια... γιατι δεν βαφεις και το daytona../?? Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε 448942
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
fragos
Baby ducker
Baby ducker
fragos


Άντρας Ονομα : Φραγκισκος
Τόπος : KΕΡΚΥΡΑ!
Ηλικία : 29
Μηχανη : daytona sprinter 125cc και vespa vespino 130cc
Αριθμός μηνυμάτων : 191

Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε   Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Icon_minitimeΠεμ 23 Δεκ 2010, 11:57

το λυπαμε να το βαψω μωρε ειναι καινουργιο ακομα σε 4-5 μηνες βλεπουμαι!
μαλλον θα το κανω πορτοκαλι φουλ περλα-μαυρο!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε   Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Icon_minitimeΠεμ 23 Δεκ 2010, 12:00

fragos έγραψε:
το λυπαμε να το βαψω μωρε ειναι καινουργιο ακομα σε 4-5 μηνες βλεπουμαι!
μαλλον θα το κανω πορτοκαλι φουλ περλα-μαυρο!

εμαααα λεω και εγω.. με τετοιο πατερα και να μην το εχει βαψει ακομα... κατι δεν παει καλα... Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε 27390 χεχεχεχεχεχεχε ωραιος... ετσι για να γουσταρουμε... Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε 183348 Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε 877975


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Strogylofanareas!!!! στις Πεμ 23 Δεκ 2010, 12:02, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
Γλάρος
Junior ducker
Junior ducker
Γλάρος


Άντρας Ονομα : kammeni flatza
Τόπος : AIGALEOU AVENUE
Ηλικία : 31
Μηχανη : ΗΟΝDA C50 100cc
Αριθμός μηνυμάτων : 666

Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε   Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Icon_minitimeΠαρ 24 Δεκ 2010, 10:33

φιλε στρογγυλοφαναρεα ο πατερας σου ειναι ηρωας που οδηγαγε αυτο το τερας και την μεγαλυτερη σκοτωστρα που εχει βγει ποτε σε μοτοσυκλετα..σεβασμος απλα σε αυτους τους ανθρωπους απο εμενα!! μονο μια παρατηρηση αυτη που εχεις βαλει στο βιντεο ειναι η mach III που ειναι 500cc με ταμπουρα μπρος και πίσω η 750αρα ειναι η mach IV με δυσκοφρενο μπροστα γνωστη και ως samurai 750 στην Ελλαδα... αυτα για αυτον τον θρυλο..που ειναι απο τα ονειρα μου να αποκτησω..αμα θελετε ανοιγω και θεμα ειδικα για αυτη την μοτοσυκλετα...οσο για το husqvarna πριονι πολυ χαχα εγω παιδεια ξεκινησα απο 1 yamaha jog που θα του κανω ανακατασκευη συντομα..οδηγαω απο 12-13 οχι και πολυ συχνα τοτε αλλα απο τοτε ξεκινησα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε   Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Icon_minitimeΠαρ 24 Δεκ 2010, 21:18

Σε ευχαριστω πολυ γλαρε.... και εγω το ιδιο πηστευω... οι αν8ρωποι που οδηγουσαν αυτες τις μηχανες και δεν σκοτωθηκαν....ή πολυ κωλοφαρδοι ηταν ή εξαιρετικοι οδηγοι.... παντως μου κανει εντυπωση που ξερεις για αυτη τη μηχανη... και μαλιστα τοσες πολλες λεπτομεριες.... ασπουμε αυτο με την ονομασια και το μοντελο δεν το ήξερα... μπραβο σου ρε φιλε... ειναι ωραιο οι νεοι ανθρωποι να γνωριζουν την αξια και την αυθεντικοτητα καποιων πραγματων του παρελθοντος.... εξαλου φαινεται οτι εκτιμας τα παραπανω απο το οτι δεν εχεις καγκουρεψει καθολου το στρογγυλοφαναρο σου... anyway και παλι μπραβο σου... Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε 593101 Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε 313712
ως αναφορα το σκουτερακι περιμενουμε αναλυτικο 8εμα με φωτογραφιες εεεε







PS: εμενα παντως δεν με χαλαγε να κανεις ενα τοπικ με την μηχανη... και γαμω 8α ηταν.. να μαθουμε και δυο πραγματακια.... Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε 11450
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
????????
Επισκέπτης




Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε   Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Icon_minitimeΠεμ 30 Δεκ 2010, 02:32

εγω ξεκινησα με κατι σχεδον ιδιο με αυτο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και μετα το καγκουρεψα πολυ και το εβαψα με ενα πινελο κοκκινο Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε 448942 Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε 232768

μετα πηρα αυτο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
το οποιο ειναι βαμμενο με σπρευ (σκατα το εχω βαψει το ξερω Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε 232768 Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε 448942 )
και αλλη μια φωτογραφια: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε 232768
Αυτα απο εμενα!
Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε 648732

Edit: Ειχα βγει off topic και αφαιρεσα ενα κομματι για να ταιριαζει στο θεμα Very Happy


Έχει επεξεργασθεί από τον/την παπιοβιος στις Δευ 10 Ιαν 2011, 06:09, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε   Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Icon_minitimeΔευ 10 Ιαν 2011, 06:07

up! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zozefina
Baby ducker
Baby ducker
zozefina


Ονομα : charalambos
Τόπος : akrata
Ηλικία : 27
Μηχανη : Aprilia Tuono
Αριθμός μηνυμάτων : 456

Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε   Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Icon_minitimeΔευ 10 Ιαν 2011, 09:16

Λοιπον παιδια...μιας και ειμαι 14....και δεν εχω οδηγησει και πολλα...8α βαλω καποια..π εχω οδηγησει η τελως παντων που εχω παει βολτα....το πρωτο μηχανακι π ανεβικα ηταν ενα harley road king του πατερα μου..
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Aυτη συγκεκριμενα...και απο πισω φυσικα το aprilia μου...στις δο3ες του...κραταγε και ρελαντι τοτε...

Η μηχανουλα π εμα8α να οδηγαω...αν και ειναι γελια τελειως..την ερωτευτηκα μολις την καταβαλησα..και δεν ειναι αλλη απο το sym wolf 125
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Η πιο γρηγορη και πιο ομορφη μηχανη π ειχαμε..(του πατερα μ φυσικα..) ηταν ενα hornetaki 600αρι..κουκλι..
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] <<<να'το..
Και φυσικα ο αρρωστος ο πατερας μου..το πουλησε στους δυο μηνες για να παρει ενα ktm 990 adventure..το οποιο ναι μεν καλο..δυνατο...ομορφο...στα χιλια χιλιομετρα εκαψε φλατζα και οταν το πηγαμε για service ειχε λυθει ολοκληρο απο τους κραδασμους..
Ενα αλλο καλο π εχω οδηγησει ειναι ενα derbi 250 gp1..δυνατουτσικο μπορω να πω..αν και δεν με συγκινει ιδιαιτερος...

Αυτα και απο μενα παιδια....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nasmania.gr
????????
Επισκέπτης




Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε   Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Icon_minitimeΔευ 10 Ιαν 2011, 09:24

Ελα ρε?εχεις οδηγησει το derbi 250 gp 1?!
Ειναι πολυ ωραιο τουλαχιστον σε εμφανιση αλλα ειναι και αυτο διχρονο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zozefina
Baby ducker
Baby ducker
zozefina


Ονομα : charalambos
Τόπος : akrata
Ηλικία : 27
Μηχανη : Aprilia Tuono
Αριθμός μηνυμάτων : 456

Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε   Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Icon_minitimeΔευ 10 Ιαν 2011, 09:30

Δεν ειναι διχρονο...τετραχρονο ειναι... Basketball
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nasmania.gr
????????
Επισκέπτης




Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε   Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Icon_minitimeΔευ 10 Ιαν 2011, 09:38

αυτο εδω δεν οδηγησες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] ;
EDIT:αααααααα εσυ λες το σκουτερ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zozefina
Baby ducker
Baby ducker
zozefina


Ονομα : charalambos
Τόπος : akrata
Ηλικία : 27
Μηχανη : Aprilia Tuono
Αριθμός μηνυμάτων : 456

Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε   Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Icon_minitimeΔευ 10 Ιαν 2011, 10:22

Nαι ρ...την σκουτερια....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nasmania.gr
Marios

Marios


Άντρας Ονομα : Μαριος
Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 28
Μηχανη : Daytona Dv (50)
Αριθμός μηνυμάτων : 26

Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε   Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Icon_minitimeΤρι 11 Ιαν 2011, 08:00

Λοιπον παιδια εγω με την ταπινη εμπιρια 3 χρονων σε μηχανες...και με μηχανακια που ειχα στην κατοχη μου ηταν αρχικα:

ενα Honda cub90 το οποιο το εχω ακομα στο χωριο
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Μετα αγορασα ενα Dayng Dv 110cc
αρχικα ηταν ετσι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
και μετα απο λιγο καιρο ετσι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Και το τορινο μηχανακι που βασανιζω ενα Daytona Dv 50 (λεμε τωρα) Twisted Evil |
εσι το αγορασα
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
και ετσι το καταντισα... Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε 983265
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε   Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Icon_minitimeΤρι 11 Ιαν 2011, 08:06

ωραια μηχανακια φιλε!μου αρεσει πολυ το dayang! Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε 877975
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fragos
Baby ducker
Baby ducker
fragos


Άντρας Ονομα : Φραγκισκος
Τόπος : KΕΡΚΥΡΑ!
Ηλικία : 29
Μηχανη : daytona sprinter 125cc και vespa vespino 130cc
Αριθμός μηνυμάτων : 191

Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε   Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Icon_minitimeΤρι 11 Ιαν 2011, 09:42

ωραιο το ειχες βτιαξει το dayang!βλεπω και μοτερ daytona 125 ε? Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε   Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Icon_minitimeΤρι 11 Ιαν 2011, 10:07

εεεε καλα τωρα Φραγκο εχεις ματι λεμε... χεχεχεχε


φιλε βλεπω εχεις μια κλιση προς την Κινα εεε??? χαχαχα οκ. το GLXακι μεγαλη αδυναμια.... ωραιο... μετα το dayang και γαμω τα καγκουρεματα... και το τελευτεο.. απλο και καλο... Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε 511110
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
Marios

Marios


Άντρας Ονομα : Μαριος
Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 28
Μηχανη : Daytona Dv (50)
Αριθμός μηνυμάτων : 26

Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε   Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Icon_minitimeΤρι 11 Ιαν 2011, 10:52

Για την ακριβεια Φραγκο το Dayng ηταν 110 απο την μανα του στο Daytona σκευτομαι να βαλω 125 μοτερ και να το φτασω μεχρι 140-150 Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε 983265
Τωρα οσον αναφορα το θεμα με τα κινεζικα δεν ειναι τοσο πολυ το θεμα ο,τι μου αρεσουν αλλα το ο,τι τα αγωραζεις πολυ φτηνα Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε 759639
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zozefina
Baby ducker
Baby ducker
zozefina


Ονομα : charalambos
Τόπος : akrata
Ηλικία : 27
Μηχανη : Aprilia Tuono
Αριθμός μηνυμάτων : 456

Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε   Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε Icon_minitimeΤρι 11 Ιαν 2011, 11:42

Για το καγκουρεμα...συμφωνω... clown ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nasmania.gr
 
Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Φωτογραφιες απο μηχανες που εχουμε ή ειχαμε..
» Μηχανές Στο Χρόνο Μέρος 1ο (Φωτογραφίες από το 1885-ως σήμερα)
» Επιχειρηση με κλεμενα μηχανακια
» Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανες?
» Φωτογραφιες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Duckriders.gr :: Η γωνιά του καλλιτέχνη :: Φωτογραφίες απ' τα καμάρια μας-
Μετάβαση σε:  
.
Copyright © 2010-2012, duckriders.gr
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις