Duckriders.gr
Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανες? Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανες? Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το πρώτο επίσημο ελληνικό φόρουμ αποκλειστικά για τους duckriders!!
 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανες?

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις

Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανές?
Όχι, δεν χρειάζεται!
Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανες? Vote_lcap20%Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανες? Vote_rcap
 20% [ 3 ]
Ναι χρειάζεται
Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανες? Vote_lcap40%Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανες? Vote_rcap
 40% [ 6 ]
Θέλω πάνω απο δύο!
Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανες? Vote_lcap7%Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανες? Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Θέλω να κάνω "στόλο"
Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανες? Vote_lcap7%Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανες? Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Έχω ήδη πάνω απο μια
Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανες? Vote_lcap26%Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανες? Vote_rcap
 26% [ 4 ]
Σύνολο Ψήφων : 15
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Duckrider
Admin
Admin
Duckrider


Άντρας Ονομα : Δημητρης
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 685

Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανες? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανες?   Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανες? Icon_minitimeΠαρ 24 Δεκ 2010, 05:47

Είχα για περίπου ενάμιση χρόνο την πάπια και μια μηχανή.Την μηχανή την είχα για βόλτες και για την πίστα και την πάπια για εντός πόλεως.

Μετα απο μια στραβή που μου έκατσε,έμεινα μόνο με την πάπια. Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανες? 5627

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://duckriders.forumgreek.com
Mamatos

Mamatos


Αριθμός μηνυμάτων : 29

Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανες? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανες?   Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανες? Icon_minitimeΠαρ 24 Δεκ 2010, 07:21

Εγω εχω το παπι και μια μηχανη. Το παπι δεν το αλαζω με τιποτα λογω ευκολιας κ οικονομιας. Πιο πολυ με συμφαιρει να εχω κ τα δυο και ας πληρωνω 2 ασφαλεις κ 2 σηματα. Το χρονο κανω 3000 με 3500 χιλιομετρα περιπου με το παπι. Αν αυτα τα 3000 χιλιομετρα τα εκανα με τη μηχανη οι βενζινες που θα ηθελα θα ηταν πολυ παραπανω απο την ασφαλεια+σημα+ συντηρηση του παπιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fragos
Baby ducker
Baby ducker
fragos


Άντρας Ονομα : Φραγκισκος
Τόπος : KΕΡΚΥΡΑ!
Ηλικία : 29
Μηχανη : daytona sprinter 125cc και vespa vespino 130cc
Αριθμός μηνυμάτων : 191

Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανες? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανες?   Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανες? Icon_minitimeΠαρ 24 Δεκ 2010, 14:22

εγω ψιφισα το <Έχω ήδη πάνω απο μια> γιατι εχω και το vespaki μου!!! Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανες? 983265
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανες? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανες?   Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανες? Icon_minitimeΠαρ 24 Δεκ 2010, 21:42

παιδια.. εγω ειμαι στο στιλ του Δημητρη πηστευω οτι καποιος που πραγματικα αγαπαει τη μοτοσυκλετα δεν μπορει να μηνει απλα με ενα παπι... θα παρει και κατι που να το απολαμβανει... μια μεγαλη γρηγορη μηχανη να την ευχαριστιεται... και οκ... το παπακι για γυρω γυρω οικονιμικο και καλο... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
innovakias

innovakias


Άντρας Ονομα : Γιώργος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 32
Μηχανη : Honda Innova 125
Αριθμός μηνυμάτων : 80

Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανες? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανες?   Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανες? Icon_minitimeΣαβ 25 Δεκ 2010, 03:58

εγω πιστευω...ενταξει ειναι ωραιο το να εχεις πανω απο 2 μηχανακια,μηχανες αλλα το θεμα ειναι οτι αμα σου κατσει ενα σοβαρο ατυχημα μετα δεν θα θες να οδηγησεις μηχανακι παλι...οπως πολλα παλικαρια που ξερω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.OiTermites.blogspot.com
 
Είναι καλό να έχουμε 2 μηχανες?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Φωτογραφιες απο μηχανες που εχουμε ή ειχαμε..
» Φωτογραφίες απο τις μηχανές(μηχανάκια) που είχαμε
» Μηχανές Στο Χρόνο Μέρος 1ο (Φωτογραφίες από το 1885-ως σήμερα)
» Καλο μήνα!!!!
» Καλό Καλοκαίρι

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Duckriders.gr :: Καφενείο :: Παπιομαχίες-
Μετάβαση σε:  
.
Copyright © 2010-2012, duckriders.gr
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις