Duckriders.gr
Βουλομενο Καρμπυρατερ! Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Βουλομενο Καρμπυρατερ! Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το πρώτο επίσημο ελληνικό φόρουμ αποκλειστικά για τους duckriders!!
 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Βουλομενο Καρμπυρατερ!

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Βουλομενο Καρμπυρατερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Βουλομενο Καρμπυρατερ!   Βουλομενο Καρμπυρατερ! Icon_minitimeΤρι 04 Ιαν 2011, 07:00

Λοιπον σημερα εβαλα το φιλτρο βενζινης στων σωληνα της και μετα απο λιγο αρχισε να γινεται υπερχιληση και να βγενει η βενζινη απο εναν αλλο σωληνα του καρμπυρατερ που ειναι για αυτον τον λογο μαλλον,ξαναεβαλα τον σωληνα των παλιο χωρις το φιλτρο αλλα και παλι το ιδιο.

Εχω δοκιμασει πολλα πραγματα και μαλλον εχει μπει καποιο Γ*****Ο σκουπιδι στο καρμπυρατερ.

Τι στα διαλα πρεπει να κανω?
Να το παω για να μου καθαρισουν το καρμπυρατερ?και αν ναι ποσα money θα μου παρουν?

Αμα καποιος γνωριζει κατι η' ΝΟΜΙΖΕΙ οτι γνωριζει ας απαντησει...


Βουλομενο Καρμπυρατερ! 455705 Βουλομενο Καρμπυρατερ! 455705 Βουλομενο Καρμπυρατερ! 455705 Βουλομενο Καρμπυρατερ! 455705


Έχει επεξεργασθεί από τον/την παπιοβιος στις Τρι 04 Ιαν 2011, 08:30, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Duckrider
Admin
Admin
Duckrider


Άντρας Ονομα : Δημητρης
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 685

Βουλομενο Καρμπυρατερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βουλομενο Καρμπυρατερ!   Βουλομενο Καρμπυρατερ! Icon_minitimeΤρι 04 Ιαν 2011, 07:06

Δεν είναι τιποτα.Εχει μπει σκουπίδι μεσα στο φλοτέρ.
Βγάλε το καζανακι του καρμπυρατερ (το κάτω μέρος του που είναι το φλοτέρ μεσα) και καθάρισε το πυραυλάκι του φλοτέρ και ξαναβάλτο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://duckriders.forumgreek.com
????????
Επισκέπτης




Βουλομενο Καρμπυρατερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βουλομενο Καρμπυρατερ!   Βουλομενο Καρμπυρατερ! Icon_minitimeΤρι 04 Ιαν 2011, 07:45

Μαλλον θα το δοκιμασω αυριο,δηλαδη ο πατερας μου θα το δοκιμασει γιατι εγω δεν ξερω και πολλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γλάρος
Junior ducker
Junior ducker
Γλάρος


Άντρας Ονομα : kammeni flatza
Τόπος : AIGALEOU AVENUE
Ηλικία : 31
Μηχανη : ΗΟΝDA C50 100cc
Αριθμός μηνυμάτων : 666

Βουλομενο Καρμπυρατερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βουλομενο Καρμπυρατερ!   Βουλομενο Καρμπυρατερ! Icon_minitimeΤρι 04 Ιαν 2011, 08:26

ρε φιλε σιγα το πραγμα..δεν βαρεσε μπιελα!!!!!!!!!!!
αλλαξε τον τιτλο ως βουλομενο καρπμ ωστε οταν κανει καποιος αναζητηση να του το βγαλει..
και οι τιτλοι βοηθεια δεν νομιζω οτι βοηθανε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βουλομενο Καρμπυρατερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βουλομενο Καρμπυρατερ!   Βουλομενο Καρμπυρατερ! Icon_minitimeΤρι 04 Ιαν 2011, 08:31

οκ Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Βουλομενο Καρμπυρατερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βουλομενο Καρμπυρατερ!   Βουλομενο Καρμπυρατερ! Icon_minitimeΤρι 04 Ιαν 2011, 08:31

Βουλομενο Καρμπυρατερ! 210688 Βουλομενο Καρμπυρατερ! 210688 Βουλομενο Καρμπυρατερ! 210688 Βουλομενο Καρμπυρατερ! 27390 Βουλομενο Καρμπυρατερ! 27390 Βουλομενο Καρμπυρατερ! 27390
Ρε Δημητρη δεν εχει ενα μινα λειτουργιας το 'ργαλειο να ουμ... !!! ποτε προλαβε να πιασει τοσα σκουπηδια που να κραταει το φλοτερ μονιμα ανοιχτο??



Αχιλλεα... να σου πω φιλε.. το καρμπυρατερ εχει 2 σωληνακια... ενα πανω στην κορυφη..
και ενα κατω... αυτο που ειναι κατω εχει μια βιδα για να ανοιγει και να βγενει η βενζινη που ειναι μεσα στο καζανακι που λεει και ο Δημητρης..... μπας κι'εχεις ξεβιδωσει 'φτουνη τη βιδα??



σωστος Γλαρε... Βουλομενο Καρμπυρατερ! 593101
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
????????
Επισκέπτης




Βουλομενο Καρμπυρατερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βουλομενο Καρμπυρατερ!   Βουλομενο Καρμπυρατερ! Icon_minitimeΤρι 04 Ιαν 2011, 08:35

οχι λιακο,ξερω πια βιδα λες,την βιδωσα την ξεβιδωσα και την ξαναβιδωσα αλλα και παλι τιποτα,μαλλον θα κανω αυριο αυτο που ειπε ο δημητρης ( με τον πατερα μου)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Duckrider
Admin
Admin
Duckrider


Άντρας Ονομα : Δημητρης
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 685

Βουλομενο Καρμπυρατερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βουλομενο Καρμπυρατερ!   Βουλομενο Καρμπυρατερ! Icon_minitimeΤρι 04 Ιαν 2011, 08:36

Strogylofanareas!!!! έγραψε:
Βουλομενο Καρμπυρατερ! 210688 Βουλομενο Καρμπυρατερ! 210688 Βουλομενο Καρμπυρατερ! 210688 Βουλομενο Καρμπυρατερ! 27390 Βουλομενο Καρμπυρατερ! 27390 Βουλομενο Καρμπυρατερ! 27390
Ρε Δημητρη δεν εχει ενα μινα λειτουργιας το 'ργαλειο να ουμ... !!! ποτε προλαβε να πιασει τοσα σκουπηδια που να κραταει το φλοτερ μονιμα ανοιχτο??



Αχιλλεα... να σου πω φιλε.. το καρμπυρατερ εχει 2 σωληνακια... ενα πανω στην κορυφη..
και ενα κατω... αυτο που ειναι κατω εχει μια βιδα για να ανοιγει και να βγενει η βενζινη που ειναι μεσα στο καζανακι που λεει και ο Δημητρης..... μπας κι'εχεις ξεβιδωσει 'φτουνη τη βιδα??



σωστος Γλαρε... Βουλομενο Καρμπυρατερ! 593101

Εγώ δεν μπορώ να ξέρω πόσο καιρο δουλευει το καρμπυρατερ.Του είπα αυτό το πρόβλημα που αντιμετωπίζει τι είναι συνήθως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://duckriders.forumgreek.com
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Βουλομενο Καρμπυρατερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βουλομενο Καρμπυρατερ!   Βουλομενο Καρμπυρατερ! Icon_minitimeΤρι 04 Ιαν 2011, 08:40

Οκ παω πασο παιδια... Βουλομενο Καρμπυρατερ! 511110
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
Γλάρος
Junior ducker
Junior ducker
Γλάρος


Άντρας Ονομα : kammeni flatza
Τόπος : AIGALEOU AVENUE
Ηλικία : 31
Μηχανη : ΗΟΝDA C50 100cc
Αριθμός μηνυμάτων : 666

Βουλομενο Καρμπυρατερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βουλομενο Καρμπυρατερ!   Βουλομενο Καρμπυρατερ! Icon_minitimeΤρι 04 Ιαν 2011, 08:41

μηπως καθως εβαζες το φιλτρο ειχε μαζι κανα σκουπιδι..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βουλομενο Καρμπυρατερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βουλομενο Καρμπυρατερ!   Βουλομενο Καρμπυρατερ! Icon_minitimeΤρι 04 Ιαν 2011, 09:40

Ναι αυτο πρεπει να εγινε και ειμαι 80 % σιγουρος οτι εχει μπει σκουπιδι μεσα στο καρμπ για αυτο αυριο θα το καθαρισω ( Αμα μπορεσω...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βουλομενο Καρμπυρατερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βουλομενο Καρμπυρατερ!   Βουλομενο Καρμπυρατερ! Icon_minitimeΤετ 05 Ιαν 2011, 03:08

Λοιπον το πηγα σημερα τελικα σε ενα μαστορα εκει κοντα που μενω (στον ιλιοπουλο λιακο) και μου ειπε οτι μαλλον το βραδυ μπορει να ειναι ετοιμο...STAY TUNED for more!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Βουλομενο Καρμπυρατερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βουλομενο Καρμπυρατερ!   Βουλομενο Καρμπυρατερ! Icon_minitimeΤετ 05 Ιαν 2011, 03:13

Ωραιος ρε μαν...περιμενουμε.. εεεε Ηλιοπουλος power tuning!!! Βουλομενο Καρμπυρατερ! 183348
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
Duckrider
Admin
Admin
Duckrider


Άντρας Ονομα : Δημητρης
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 685

Βουλομενο Καρμπυρατερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βουλομενο Καρμπυρατερ!   Βουλομενο Καρμπυρατερ! Icon_minitimeΤετ 05 Ιαν 2011, 03:57

Περιμένουμε να μας πεις τι ήταν τελικα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://duckriders.forumgreek.com
????????
Επισκέπτης




Βουλομενο Καρμπυρατερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βουλομενο Καρμπυρατερ!   Βουλομενο Καρμπυρατερ! Icon_minitimeΤετ 05 Ιαν 2011, 07:28

Λοιπον το μοτορι μου επεστρεψε!!!Ο μαστορας μου ειπε οτι ειχε σκουπίδια μεσα στο φλοτερ(Δημητρη ειχες δικιο!)
και οτι καθαρισε ολο το καρμπυρατερ κτλ κτλ.Μου πηρε 20 ευρω=(πολλα η' λιγα?)
Τεσπα σημασια εχει οτι το κοριτσι μου δουλευει ξανα και οτι ειμαι χαρουμενος!Smile
Stay tuned for photos (tomorrow)


Βουλομενο Καρμπυρατερ! 406868 Βουλομενο Καρμπυρατερ! 804281 Βουλομενο Καρμπυρατερ! 983265
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Βουλομενο Καρμπυρατερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βουλομενο Καρμπυρατερ!   Βουλομενο Καρμπυρατερ! Icon_minitimeΤετ 05 Ιαν 2011, 07:29

Ωραιος μαν!!!!!! κομπλεΒουλομενο Καρμπυρατερ! 804281 κατα την γνωμη μου σου πηρε παρα πολλα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
????????
Επισκέπτης




Βουλομενο Καρμπυρατερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βουλομενο Καρμπυρατερ!   Βουλομενο Καρμπυρατερ! Icon_minitimeΤετ 05 Ιαν 2011, 07:38

υγεια πανω απο ολα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Βουλομενο Καρμπυρατερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βουλομενο Καρμπυρατερ!   Βουλομενο Καρμπυρατερ! Icon_minitimeΤετ 05 Ιαν 2011, 07:39

Βουλομενο Καρμπυρατερ! 492726
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
Duckrider
Admin
Admin
Duckrider


Άντρας Ονομα : Δημητρης
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 685

Βουλομενο Καρμπυρατερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βουλομενο Καρμπυρατερ!   Βουλομενο Καρμπυρατερ! Icon_minitimeΤετ 05 Ιαν 2011, 10:45

παπιοβιος έγραψε:
Λοιπον το μοτορι μου επεστρεψε!!!Ο μαστορας μου ειπε οτι ειχε σκουπίδια μεσα στο φλοτερ(Δημητρη ειχες δικιο!)
και οτι καθαρισε ολο το καρμπυρατερ κτλ κτλ.Μου πηρε 20 ευρω=(πολλα η' λιγα?)
Τεσπα σημασια εχει οτι το κοριτσι μου δουλευει ξανα και οτι ειμαι χαρουμενος!Smile
Stay tuned for photos (tomorrow)


Βουλομενο Καρμπυρατερ! 406868 Βουλομενο Καρμπυρατερ! 804281 Βουλομενο Καρμπυρατερ! 983265

Κοίταξε να δεις.Ούτε πολλα σου πήρε,ούτε και λίγα.Νομίζω φυσιολογικο είναι το ποσό.

Τώρα 5 πάνω 5 κάτω,σημασία έχει οτι έγινε η δουλειά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://duckriders.forumgreek.com
fragos
Baby ducker
Baby ducker
fragos


Άντρας Ονομα : Φραγκισκος
Τόπος : KΕΡΚΥΡΑ!
Ηλικία : 29
Μηχανη : daytona sprinter 125cc και vespa vespino 130cc
Αριθμός μηνυμάτων : 191

Βουλομενο Καρμπυρατερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βουλομενο Καρμπυρατερ!   Βουλομενο Καρμπυρατερ! Icon_minitimeΤετ 05 Ιαν 2011, 11:32

παπιοβιος έγραψε:
Λοιπον το μοτορι μου επεστρεψε!!!Ο μαστορας μου ειπε οτι ειχε σκουπίδια μεσα στο φλοτερ(Δημητρη ειχες δικιο!)
και οτι καθαρισε ολο το καρμπυρατερ κτλ κτλ.Μου πηρε 20 ευρω=(πολλα η' λιγα?)
Τεσπα σημασια εχει οτι το κοριτσι μου δουλευει ξανα και οτι ειμαι χαρουμενος!Smile
Stay tuned for photos (tomorrow)


Βουλομενο Καρμπυρατερ! 406868 Βουλομενο Καρμπυρατερ! 804281 Βουλομενο Καρμπυρατερ! 983265
τι λες ρε φιλε!20 ευρω για να καθαρισει ενα καρμπ! Βουλομενο Καρμπυρατερ! 510346 Βουλομενο Καρμπυρατερ! 5627 Βουλομενο Καρμπυρατερ! 405795
τι αλλο θα δω,(το καθαρισμα του καρμπ εκτος που το κανεις μονος για πλακα με λιγο βενζινη και ενα πινελο)επρεπε αν οχι τσαμπα το πολυ ενα 10αρικο να σου παρει!!
αλλα τεσπα παλι καλα που ηταν μονο αυτο! Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βουλομενο Καρμπυρατερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βουλομενο Καρμπυρατερ!   Βουλομενο Καρμπυρατερ! Icon_minitimeΤετ 05 Ιαν 2011, 22:46

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Έχει επεξεργασθεί από τον/την παπιοβιος στις Πεμ 06 Ιαν 2011, 05:08, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zozefina
Baby ducker
Baby ducker
zozefina


Ονομα : charalambos
Τόπος : akrata
Ηλικία : 27
Μηχανη : Aprilia Tuono
Αριθμός μηνυμάτων : 456

Βουλομενο Καρμπυρατερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βουλομενο Καρμπυρατερ!   Βουλομενο Καρμπυρατερ! Icon_minitimeΠεμ 06 Ιαν 2011, 01:37

Eμ τι....ηλιοπουλος tuning...βαφει παπι με πινελο... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nasmania.gr
????????
Επισκέπτης




Βουλομενο Καρμπυρατερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βουλομενο Καρμπυρατερ!   Βουλομενο Καρμπυρατερ! Icon_minitimeΠεμ 06 Ιαν 2011, 04:44

χαχα!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Βουλομενο Καρμπυρατερ! 183348
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Βουλομενο Καρμπυρατερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βουλομενο Καρμπυρατερ!   Βουλομενο Καρμπυρατερ! Icon_minitimeΠεμ 06 Ιαν 2011, 05:05

charalambos έγραψε:
Eμ τι....ηλιοπουλος tuning...βαφει παπι με πινελο... lol!

Εεεε τρολακι μην που θιγεις.. το μαστορα.. Βουλομενο Καρμπυρατερ! 658751απ'ολους οσους εχω παει ο καλυτερος ειναι... αυτο παλι με το πινελο πως σου'ρθε ρειιπ?? Βουλομενο Καρμπυρατερ! 194500
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
zozefina
Baby ducker
Baby ducker
zozefina


Ονομα : charalambos
Τόπος : akrata
Ηλικία : 27
Μηχανη : Aprilia Tuono
Αριθμός μηνυμάτων : 456

Βουλομενο Καρμπυρατερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βουλομενο Καρμπυρατερ!   Βουλομενο Καρμπυρατερ! Icon_minitimeΠεμ 06 Ιαν 2011, 05:06

Oγκης styleee....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nasmania.gr
 
Βουλομενο Καρμπυρατερ!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Καρμπυρατερ
» καρμπυρατερ c50
» Περι καρμπυρατερ
» Καρμπυρατέρ με υποπίεση..
» Περι καρμπυρατερ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Duckriders.gr :: Πάπιες :: Τεχνικά θέματα-
Μετάβαση σε:  
.
Copyright © 2010-2012, duckriders.gr
Δημιουργία Φόρουμ | Bikes | Associations (Motos) | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις