Duckriders.gr
Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το πρώτο επίσημο ελληνικό φόρουμ αποκλειστικά για τους duckriders!!
 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες...

Πήγαινε κάτω 
+9
panos ag.stef.13
lef50
Astrea53
Γλάρος
zozefina
fragos
Duckrider
Strogylofanareas!!!!
kostasSC
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kostasSC

kostasSC


Άντρας Ονομα : Κώστας
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 41
Μηχανη : Modenas X-Cite 130
Αριθμός μηνυμάτων : 37

Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες...   Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Icon_minitimeΤετ 05 Ιαν 2011, 02:15

Μάγκες καλησπέρα.
Επειδή τελειώνω σιγά σιγά με το στρώσιμο του modenas, (επιτέλους!!! 2000χλμ είναι πολλά για μένα...)
σκέφτομαι να αλλάξω τα λάστιχα που έχει ( IRC, πρώτη φορά τη βλέπω την μάρκα αυτή...), μιάς και μου φαίνονται λίγο μάπα...

Εσείς τι προτείνετε?

Υπόψιν ότι δεν κάνω και πολλά χλμ γιατί έχω και αυτοκίνητο...θέλω φούλ κράτημα...

Ευχαριστώ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες...   Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Icon_minitimeΤετ 05 Ιαν 2011, 02:50

Κανα micelen M45 ισως.. απλα και καλα... Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... 511110
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
????????
Επισκέπτης




Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες...   Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Icon_minitimeΤετ 05 Ιαν 2011, 03:10

kostasSC έγραψε:
Μάγκες καλησπέρα.
Επειδή τελειώνω σιγά σιγά με το στρώσιμο του modenas, (επιτέλους!!! 2000χλμ είναι πολλά για μένα...)


2000 χλμ πρεπει να στρωσο και εγω τον bobo?
Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... 705583 Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... 705583 Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... 914597

Ελπιζω πως οχι!

Γιατι ενας μου ειπε να κανω ως μισο γκαζι μεχρι τα 500 και μετα απο τα 500 μεχρι τα1000 ως τα 2/3 του γκαζιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Duckrider
Admin
Admin
Duckrider


Άντρας Ονομα : Δημητρης
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 685

Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες...   Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Icon_minitimeΤετ 05 Ιαν 2011, 04:14

Εγώ φοράω στην πάπια μου τα metzeler me22.

Μπορω να πω οτι είμαι πολυ ευχαριστημένος.Η τιμή τους παίζει γύρο στα 70 ευρω το ζευγάρι.

Τώρα αν φοράς ζάντες αλουμινίου και θέλεις να βάλεις λάστιχα χωρίς σαμπρέλα (tubeless) τότε βάλε pirelli.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://duckriders.forumgreek.com
kostasSC

kostasSC


Άντρας Ονομα : Κώστας
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 41
Μηχανη : Modenas X-Cite 130
Αριθμός μηνυμάτων : 37

Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες...   Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Icon_minitimeΤετ 05 Ιαν 2011, 05:08

Ναι ζάντες αλουμινίου έχω. Και εγώ για Metzeler έλεγα πάντως.. Αλλά Δημήτρη με μπέρδεψες λίγο τώρα με τα tubeless.. Πιο καλά χωρίς σαμπρέλα? Αυτά τα pirelli είναι καλά?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostasSC

kostasSC


Άντρας Ονομα : Κώστας
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 41
Μηχανη : Modenas X-Cite 130
Αριθμός μηνυμάτων : 37

Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες...   Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Icon_minitimeΤετ 05 Ιαν 2011, 05:15

Παράθεση :
2000 χλμ πρεπει να στρωσο και εγω τον bobo?
Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... 705583 Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... 705583 Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... 914597

Ελπιζω πως οχι!

Γιατι ενας μου ειπε να κανω ως μισο γκαζι μεχρι τα 500 και μετα απο τα 500 μεχρι τα1000 ως τα 2/3 του γκαζιου.


Κοίτα φίλε μου, το βιβλιαράκι του κατασκευαστή γράφει:
0-800χλμ μέχρι 4000σαλ
800-1600χλμ μέχρι 5500σαλ

δηλ μέχρι τα 1600χλμ στρώσιμο..

εμένα απο εκεί που το πήρα μου είπανε στα 2000χλμ στρώσιμο

Εγώ νομίζω όσο περισσότερο τόσο το καλύτερο... Λάδια αλλαξα στα 1000χλμ πρώτη φορά και σκέφτομαι στις 2000 να ξαναλλάξω και να αρχίσω να το ανοίγω σιγά σιγά μέχρι κόφτες..


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kostasSC στις Πεμ 06 Ιαν 2011, 10:17, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fragos
Baby ducker
Baby ducker
fragos


Άντρας Ονομα : Φραγκισκος
Τόπος : KΕΡΚΥΡΑ!
Ηλικία : 29
Μηχανη : daytona sprinter 125cc και vespa vespino 130cc
Αριθμός μηνυμάτων : 191

Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες...   Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Icon_minitimeΤετ 05 Ιαν 2011, 06:02

ναι λαδια πρεπει να τα αλλαξεις τωρα στα 2000 χιλ!!
τωρα για λαστιχο εγω πρωτεινω michelin m45!!τα εχω περιπου 1000χιλ και ειναι πολυ καλα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Duckrider
Admin
Admin
Duckrider


Άντρας Ονομα : Δημητρης
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 685

Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες...   Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Icon_minitimeΤετ 05 Ιαν 2011, 08:27

kostasSC έγραψε:
Ναι ζάντες αλουμινίου έχω. Και εγώ για Metzeler έλεγα πάντως.. Αλλά Δημήτρη με μπέρδεψες λίγο τώρα με τα tubeless.. Πιο καλά χωρίς σαμπρέλα? Αυτά τα pirelli είναι καλά?

Σιγουρα ειναι καλυτερα χωρις σαμπρελα.Ακομα και καρφι να πατησεις δεν ξεφουσκωνει αμεσως.Πας σε ενα βουλκανιζατερ σου βαζει μια ενεση στο λαστιχο και εισαι κομπλε,ουτε σαμπρελες ουτε τιποτα.

Τωρα για τα pirelli δεν τα ξερω,αλλα εχω ακουσει οτι ειναι καλα.

Ελπιζω να βοηθησα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://duckriders.forumgreek.com
zozefina
Baby ducker
Baby ducker
zozefina


Ονομα : charalambos
Τόπος : akrata
Ηλικία : 27
Μηχανη : Aprilia Tuono
Αριθμός μηνυμάτων : 456

Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες...   Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Icon_minitimeΠεμ 06 Ιαν 2011, 01:46

Eγω παντος..αλλα ντα3η να μ πεις δεν ειναι παπι το δικο μου....εχω τα dunlop τα sportmax...και ειμαι πολυ ευχαριστημενος...κρατανε πολυ καλα...γατζωνννει το εργουλο να'ουμ...και με σωσανε πολλες φορες μπορω να πω...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nasmania.gr
Γλάρος
Junior ducker
Junior ducker
Γλάρος


Άντρας Ονομα : kammeni flatza
Τόπος : AIGALEOU AVENUE
Ηλικία : 31
Μηχανη : ΗΟΝDA C50 100cc
Αριθμός μηνυμάτων : 666

Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες...   Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Icon_minitimeΠεμ 06 Ιαν 2011, 03:18

Vee Rubber
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zozefina
Baby ducker
Baby ducker
zozefina


Ονομα : charalambos
Τόπος : akrata
Ηλικία : 27
Μηχανη : Aprilia Tuono
Αριθμός μηνυμάτων : 456

Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες...   Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Icon_minitimeΠεμ 06 Ιαν 2011, 03:39

Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... 511110
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nasmania.gr
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες...   Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Icon_minitimeΠεμ 06 Ιαν 2011, 08:09

Γλάρος έγραψε:
Vee Rubber

Λενε οτι σκανε με το παραμικρο.. αληθευει??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
kostasSC

kostasSC


Άντρας Ονομα : Κώστας
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 41
Μηχανη : Modenas X-Cite 130
Αριθμός μηνυμάτων : 37

Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες...   Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Icon_minitimeΠεμ 10 Φεβ 2011, 07:02

Λοιπόν μάγκες σήμερα αξιώθηκα να αλλάξω τα λάστιχα ! Έβαλα τα Metzeler ME22 70e με τοποθέτηση. Κι ο λαστιχάς αυτά μου πρότεινε.
Πάντως με το που τα έβαλα νομίζω πως το μηχανάκι πατάει πολύ καλύτερα ! Περισσότερες εντύπώσεις θα πούμε εν καιρό ! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες...   Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Icon_minitimeΠεμ 10 Φεβ 2011, 07:06

Μεγειες Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... 202633
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Astrea53

Astrea53


Άντρας Μηχανη : Dv
Αριθμός μηνυμάτων : 39

Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες...   Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Icon_minitimeΠεμ 10 Φεβ 2011, 07:09

Ναι τα μετζελερ πατανε καλυτερα..οταν φορουσα κ εγω πισω μετζελερ εξινα πατακια..πολυ καλα λαστιχα Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... 511110
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Duckrider
Admin
Admin
Duckrider


Άντρας Ονομα : Δημητρης
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 685

Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες...   Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Icon_minitimeΠεμ 10 Φεβ 2011, 08:39

Τα φοράω στο δικό μου τα Metzeler ME22 εδω και 2 μήνες.Οι εντυπώσεις μου ειναι πάρα πολυ καλές.Τα προτείνω ανεπιφύλακτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://duckriders.forumgreek.com
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες...   Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Icon_minitimeΠεμ 10 Φεβ 2011, 11:11

καλοφαγωτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
Duckrider
Admin
Admin
Duckrider


Άντρας Ονομα : Δημητρης
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 685

Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες...   Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Icon_minitimeΠεμ 10 Φεβ 2011, 11:12

Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... 614667
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://duckriders.forumgreek.com
lef50

lef50


Άντρας Ονομα : Λευτερης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 62
Μηχανη : daelim
Αριθμός μηνυμάτων : 82

Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες...   Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Icon_minitimeΠαρ 11 Φεβ 2011, 04:33

καλοριζικα αυτα μαλλον ειναι και τα καλυτερα για παπια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γλάρος
Junior ducker
Junior ducker
Γλάρος


Άντρας Ονομα : kammeni flatza
Τόπος : AIGALEOU AVENUE
Ηλικία : 31
Μηχανη : ΗΟΝDA C50 100cc
Αριθμός μηνυμάτων : 666

Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες...   Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Icon_minitimeΣαβ 12 Φεβ 2011, 03:34

και εγω αυτα τα μετζελερ εχω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panos ag.stef.13




Άντρας Ονομα : Πανος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 14

Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες...   Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Icon_minitimeΣαβ 02 Απρ 2011, 05:32

τα Metzeler ME22 ειναι τα καλυτερα λαστιχα για παπι γιατι σου δινουν λιγο περισσοτερο ταχυτητα κρατανε καλα και σε υγρο αλλα και σε στεγνο δρομο σου προτεινω να βαλεις 2.50/2.50 με 2.75 θα ειναι σαν τρακτερ .Τωρα τα Michelin M45 ειναι εξισου καλα αλλα οχι καλυτερα ουτε ισαξια ειναι παραπανω για σουζες ,burn out και αλλα αφου κρατανε ενω τα Metzeler ME22 δεν κρατανε λογω τις γομας που εχουν αφου εφοσον δεν κανεις τετοια θα αντεξει μεχρι και 1 χρονο .αν κανεις τετοια φιλε καλυτερα βγαλτα γρηγορα και βαλε Michelin M45 που αντεχουν .τωρα πιο φθηνα ειναι τα Michelin M45 αλλα για λιγο ο καθενας κανει οτι πιστευει καλυτερο και οτι του αρεσει.ΚΑΛΟΦΟΡΕΤΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες...   Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Icon_minitimeΣαβ 02 Απρ 2011, 08:30

για τα M45 συμφωνω κι'εγω... επιδέχονται τρελο λιώσιμο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
maik356




Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 53
Μηχανη : MODENAS X-CITE 135
Αριθμός μηνυμάτων : 5

Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες...   Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Icon_minitimeΠεμ 09 Ιουν 2011, 04:58

εβαλα τα metzeler urban και μου φαινονται παααρα πολυ καλα....75 ευρα στον μπουκη στον πειραια..με νεες φυσικα σαμπρελιτσες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikospc




Αριθμός μηνυμάτων : 18

Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες...   Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Icon_minitimeΔευ 18 Ιουλ 2011, 04:43

και εγω εχω τα metzeller m22 πολυ καλα στην βροχη μονο που εδω και καιρο γλυστrαν πολυ αν και καινουργια λεω λοιπον να ξανακανω αλλαγει σε M45 πισω και gazelle για μπροστα ενοειται και τα δυο michelin τι λετε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γλάρος
Junior ducker
Junior ducker
Γλάρος


Άντρας Ονομα : kammeni flatza
Τόπος : AIGALEOU AVENUE
Ηλικία : 31
Μηχανη : ΗΟΝDA C50 100cc
Αριθμός μηνυμάτων : 666

Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες...   Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες... Icon_minitimeΔευ 18 Ιουλ 2011, 05:51

ποσο καιρο τα εχεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Λάστιχα...Προτάσεις και γνώμες...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Προτάσεις για βελτιωσεις
»  Προτασεις περι του Crypton x

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Duckriders.gr :: Πάπιες :: Συντήρηση-Αναλώσιμα-
Μετάβαση σε:  
.
Copyright © 2010-2012, duckriders.gr
Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις