Duckriders.gr
ζητειται αντιπαλος Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
ζητειται αντιπαλος Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το πρώτο επίσημο ελληνικό φόρουμ αποκλειστικά για τους duckriders!!
 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ζητειται αντιπαλος

Πήγαινε κάτω 
+2
Strogylofanareas!!!!
kostaskk18
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kostaskk18

kostaskk18


Τόπος : mitilini-leykada
Μηχανη : aprilia sx 50,yamaha tdr 125
Αριθμός μηνυμάτων : 65

ζητειται αντιπαλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ζητειται αντιπαλος   ζητειται αντιπαλος Icon_minitimeΠαρ 18 Μαρ 2011, 12:21

λοιπων το μηχανακι μου ειναι yamaha tdr 125 διχρονο...οποιος ειναι κοντα σε αρτα-λευκαδα και θελει κοντρα εδω ειμαι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 27
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

ζητειται αντιπαλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ζητειται αντιπαλος   ζητειται αντιπαλος Icon_minitimeΠαρ 18 Μαρ 2011, 20:24

εχουμε και ενα εδω στην Ακρατα .. παει σαν διαολος.. παντως σορρυ.. αλλα εμενα δεν μου αρεσει το στιλ του ποστ... ξερεις εισαι γραμμενος 2 μερες εδω... μπαινεις ριχνεις μερικες φυτιλιες... πως να στο πω... εντελως φηλικα μην γινεσαι προκλητικος... δεν ειμαστε youtube εδω... που μπαινει ο καθενας και γραφει οτι να'ναι.. γνωρισε πρωτα τι επιπεδο εχει το φορουμ... ποιοι ειναι εγεγραμενοι εδω... ποσα ξερουν και τι παιδια ειναι.....
φιλικα παντα ετσι.. ! ζητειται αντιπαλος 492726
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
kostaskk18

kostaskk18


Τόπος : mitilini-leykada
Μηχανη : aprilia sx 50,yamaha tdr 125
Αριθμός μηνυμάτων : 65

ζητειται αντιπαλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ζητειται αντιπαλος   ζητειται αντιπαλος Icon_minitimeΣαβ 19 Μαρ 2011, 02:33

ενταξει απλα το λεω οτι ψηνομαι για κοντρα..δεν ειπα τπτ για στοιχηματα και τετεια...απλα τα ανοιγουμε και δεν εγινε και τπτ...ειμαι γραμενος εδω και χρονια σε αλλα 2 φορουμ και νομιζα απο τον τιτλο τις ενοτητας που ειναι 'παπιομαχιες'οτι εδω γραφουμε για χαβαλε και κοντρες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John_C50
Επίτιμο μέλος
John_C50


Άντρας Ονομα : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 31
Μηχανη : Honda C50c - Kawasaki Ninja 250R
Αριθμός μηνυμάτων : 529

ζητειται αντιπαλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ζητειται αντιπαλος   ζητειται αντιπαλος Icon_minitimeΣαβ 19 Μαρ 2011, 02:50

Strogylofanareas!!!! έγραψε:
εχουμε και ενα εδω στην Ακρατα .. παει σαν διαολος.. παντως σορρυ.. αλλα εμενα δεν μου αρεσει το στιλ του ποστ... ξερεις εισαι γραμμενος 2 μερες εδω... μπαινεις ριχνεις μερικες φυτιλιες... πως να στο πω... εντελως φηλικα μην γινεσαι προκλητικος... δεν ειμαστε youtube εδω... που μπαινει ο καθενας και γραφει οτι να'ναι.. γνωρισε πρωτα τι επιπεδο εχει το φορουμ... ποιοι ειναι εγεγραμενοι εδω... ποσα ξερουν και τι παιδια ειναι.....
φιλικα παντα ετσι.. ! ζητειται αντιπαλος 492726

Hλια μαζι σου...ηθελα να το πω και εγω...εδω και κατι μερες εχει χαλασει λιγο το φορουμ η ιδεα μου ειναι?
(Ξερεις κατα ποια εννοια το λεω)



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskk18

kostaskk18


Τόπος : mitilini-leykada
Μηχανη : aprilia sx 50,yamaha tdr 125
Αριθμός μηνυμάτων : 65

ζητειται αντιπαλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ζητειται αντιπαλος   ζητειται αντιπαλος Icon_minitimeΣαβ 19 Μαρ 2011, 02:54

John_C50 έγραψε:
Strogylofanareas!!!! έγραψε:
εχουμε και ενα εδω στην Ακρατα .. παει σαν διαολος.. παντως σορρυ.. αλλα εμενα δεν μου αρεσει το στιλ του ποστ... ξερεις εισαι γραμμενος 2 μερες εδω... μπαινεις ριχνεις μερικες φυτιλιες... πως να στο πω... εντελως φηλικα μην γινεσαι προκλητικος... δεν ειμαστε youtube εδω... που μπαινει ο καθενας και γραφει οτι να'ναι.. γνωρισε πρωτα τι επιπεδο εχει το φορουμ... ποιοι ειναι εγεγραμενοι εδω... ποσα ξερουν και τι παιδια ειναι.....
φιλικα παντα ετσι.. ! ζητειται αντιπαλος 492726

Hλια μαζι σου...ηθελα να το πω και εγω...εδω και κατι μερες εχει χαλασει λιγο το φορουμ η ιδεα μου ειναι?
(Ξερεις κατα ποια εννοια το λεω)
θα απαντισω εγω...αναρτηθικε η υπαρξη αυτου του φορουμ σε καγκουρικη σελιδα στο facebook και για αυτο μπαινουν πολοι κοντρακιδες τελευταια...τεσπα εγω γιλικα τα λεω και για πλακα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskk18

kostaskk18


Τόπος : mitilini-leykada
Μηχανη : aprilia sx 50,yamaha tdr 125
Αριθμός μηνυμάτων : 65

ζητειται αντιπαλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ζητειται αντιπαλος   ζητειται αντιπαλος Icon_minitimeΣαβ 19 Μαρ 2011, 02:55

*φιλικα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John_C50
Επίτιμο μέλος
John_C50


Άντρας Ονομα : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 31
Μηχανη : Honda C50c - Kawasaki Ninja 250R
Αριθμός μηνυμάτων : 529

ζητειται αντιπαλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ζητειται αντιπαλος   ζητειται αντιπαλος Icon_minitimeΣαβ 19 Μαρ 2011, 02:56

Ακριβως...απο το στομα μου το πηρες...
Μεγα σφαλμα κατα τη γνωμη μου...και εγω φιλικα και για πλακα το λεω ζητειται αντιπαλος 11450
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zozefina
Baby ducker
Baby ducker
zozefina


Ονομα : charalambos
Τόπος : akrata
Ηλικία : 27
Μηχανη : Aprilia Tuono
Αριθμός μηνυμάτων : 456

ζητειται αντιπαλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ζητειται αντιπαλος   ζητειται αντιπαλος Icon_minitimeΣαβ 19 Μαρ 2011, 03:20

Strogylofanareas!!!! έγραψε:
εχουμε και ενα εδω στην Ακρατα .. παει σαν διαολος.. παντως σορρυ.. αλλα εμενα δεν μου αρεσει το στιλ του ποστ... ξερεις εισαι γραμμενος 2 μερες εδω... μπαινεις ριχνεις μερικες φυτιλιες... πως να στο πω... εντελως φηλικα μην γινεσαι προκλητικος... δεν ειμαστε youtube εδω... που μπαινει ο καθενας και γραφει οτι να'ναι.. γνωρισε πρωτα τι επιπεδο εχει το φορουμ... ποιοι ειναι εγεγραμενοι εδω... ποσα ξερουν και τι παιδια ειναι.....
φιλικα παντα ετσι.. ! ζητειται αντιπαλος 492726

Για πιο λες ρε.??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nasmania.gr
Duckrider
Admin
Admin
Duckrider


Άντρας Ονομα : Δημητρης
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 685

ζητειται αντιπαλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ζητειται αντιπαλος   ζητειται αντιπαλος Icon_minitimeΣαβ 19 Μαρ 2011, 03:23

John_C50 έγραψε:
Strogylofanareas!!!! έγραψε:
εχουμε και ενα εδω στην Ακρατα .. παει σαν διαολος.. παντως σορρυ.. αλλα εμενα δεν μου αρεσει το στιλ του ποστ... ξερεις εισαι γραμμενος 2 μερες εδω... μπαινεις ριχνεις μερικες φυτιλιες... πως να στο πω... εντελως φηλικα μην γινεσαι προκλητικος... δεν ειμαστε youtube εδω... που μπαινει ο καθενας και γραφει οτι να'ναι.. γνωρισε πρωτα τι επιπεδο εχει το φορουμ... ποιοι ειναι εγεγραμενοι εδω... ποσα ξερουν και τι παιδια ειναι.....
φιλικα παντα ετσι.. ! ζητειται αντιπαλος 492726

Hλια μαζι σου...ηθελα να το πω και εγω...εδω και κατι μερες εχει χαλασει λιγο το φορουμ η ιδεα μου ειναι?
(Ξερεις κατα ποια εννοια το λεω)




Τι εννοείς έχει χαλάσει λιγο το φόρουμ?
Με ποιά έννοια το εννοείς?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://duckriders.forumgreek.com
Duckrider
Admin
Admin
Duckrider


Άντρας Ονομα : Δημητρης
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 685

ζητειται αντιπαλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ζητειται αντιπαλος   ζητειται αντιπαλος Icon_minitimeΣαβ 19 Μαρ 2011, 03:24

kostaskk18 έγραψε:
John_C50 έγραψε:
Strogylofanareas!!!! έγραψε:
εχουμε και ενα εδω στην Ακρατα .. παει σαν διαολος.. παντως σορρυ.. αλλα εμενα δεν μου αρεσει το στιλ του ποστ... ξερεις εισαι γραμμενος 2 μερες εδω... μπαινεις ριχνεις μερικες φυτιλιες... πως να στο πω... εντελως φηλικα μην γινεσαι προκλητικος... δεν ειμαστε youtube εδω... που μπαινει ο καθενας και γραφει οτι να'ναι.. γνωρισε πρωτα τι επιπεδο εχει το φορουμ... ποιοι ειναι εγεγραμενοι εδω... ποσα ξερουν και τι παιδια ειναι.....
φιλικα παντα ετσι.. ! ζητειται αντιπαλος 492726

Hλια μαζι σου...ηθελα να το πω και εγω...εδω και κατι μερες εχει χαλασει λιγο το φορουμ η ιδεα μου ειναι?
(Ξερεις κατα ποια εννοια το λεω)
θα απαντισω εγω...αναρτηθικε η υπαρξη αυτου του φορουμ σε καγκουρικη σελιδα στο facebook και για αυτο μπαινουν πολοι κοντρακιδες τελευταια...τεσπα εγω γιλικα τα λεω και για πλακα


Στο facebook δεν το έχω βάλει εγώ σε καγκούρικη σελίδα και δεν ξέρω αν αυτό αληθευει πως μπηκε εκεί
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://duckriders.forumgreek.com
kostaskk18

kostaskk18


Τόπος : mitilini-leykada
Μηχανη : aprilia sx 50,yamaha tdr 125
Αριθμός μηνυμάτων : 65

ζητειται αντιπαλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ζητειται αντιπαλος   ζητειται αντιπαλος Icon_minitimeΣαβ 19 Μαρ 2011, 03:27

εγω παντος απο εκει εμαθα την υπαρξη αυτου του φορουμ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 27
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

ζητειται αντιπαλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ζητειται αντιπαλος   ζητειται αντιπαλος Icon_minitimeΣαβ 19 Μαρ 2011, 03:37

Ο αχιλλεας θα την εκανε τη... μ** κωστα... ενταξει... δεν εχεις αδικο.. απλα ρε παιδακι μου.. γραψτο πιο γλυκα κι'εσυ... ακουστικε πολυ ''γα*ω και δερνω.... δεν παιζει προβλημα τελοσπαντων..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
kostaskk18

kostaskk18


Τόπος : mitilini-leykada
Μηχανη : aprilia sx 50,yamaha tdr 125
Αριθμός μηνυμάτων : 65

ζητειται αντιπαλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ζητειται αντιπαλος   ζητειται αντιπαλος Icon_minitimeΣαβ 19 Μαρ 2011, 03:40

ε πως να το γραψω πιο γλυκα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 27
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

ζητειται αντιπαλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ζητειται αντιπαλος   ζητειται αντιπαλος Icon_minitimeΣαβ 19 Μαρ 2011, 03:46

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααα ε, πες ρε φιλε οτι ξερω'γω,,, θες να δοκιμασεις το εργαλειο και οποιος θελει να κανετε μια ανεπησημη κοντρα ετσι για την πλακα...

ε, καπως ετσι ακουγεται καλυτερα..αλλα σου ειπα.. χαλαρωσε δεν παιζει προβλημα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
zozefina
Baby ducker
Baby ducker
zozefina


Ονομα : charalambos
Τόπος : akrata
Ηλικία : 27
Μηχανη : Aprilia Tuono
Αριθμός μηνυμάτων : 456

ζητειται αντιπαλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ζητειται αντιπαλος   ζητειται αντιπαλος Icon_minitimeΣαβ 19 Μαρ 2011, 03:53

Για ποιο λες δεν μ ειπες ηλια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nasmania.gr
Κινέζος
Baby ducker
Baby ducker
Κινέζος


Άντρας Ονομα : Αχιλλεας.
Τόπος : Στο ελλαντα.
Ηλικία : 27
Αριθμός μηνυμάτων : 323

ζητειται αντιπαλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ζητειται αντιπαλος   ζητειται αντιπαλος Icon_minitimeΣαβ 19 Μαρ 2011, 04:10

Strogylofanareas!!!! έγραψε:
Ο αχιλλεας θα την εκανε τη... μ** κωστα... ενταξει... δεν εχεις αδικο.. απλα ρε παιδακι μου.. γραψτο πιο γλυκα κι'εσυ... ακουστικε πολυ ''γα*ω και δερνω.... δεν παιζει προβλημα τελοσπαντων..



Κινέζος έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ζητειται αντιπαλος 492726

Strogylofanareas!!!! έγραψε:
αχιλλεα. συγχαρητήρια σε παραδεχομαι..


την μια λες αυτο και την αλλη εκεινο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.KINEZOS.gr
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 27
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

ζητειται αντιπαλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ζητειται αντιπαλος   ζητειται αντιπαλος Icon_minitimeΣαβ 19 Μαρ 2011, 05:01

θα σου πω απο κοντα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
 
ζητειται αντιπαλος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ζητείται!!!
» Ζητείται στροφαλομπιελα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Duckriders.gr :: Καφενείο :: Παπιομαχίες-
Μετάβαση σε:  
.
Copyright © 2010-2012, duckriders.gr
Δωρεάν φόρουμ | Bikes | Associations (Motos) | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις