Duckriders.gr
καλως σας βρηκα Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
καλως σας βρηκα Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το πρώτο επίσημο ελληνικό φόρουμ αποκλειστικά για τους duckriders!!
 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 καλως σας βρηκα

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sakk




Αριθμός μηνυμάτων : 1

καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: καλως σας βρηκα   καλως σας βρηκα Icon_minitimeΠαρ 17 Φεβ 2012, 03:37

καλησπερα παιδια ειμαι ο σακης,ειμαι κατοχος ενος vstrom 650,
ο λογος εγγραφης μου στο φορουμ ειναι καθαρα για να κλεψω λιγες απο τις εμπειριες σας σε σχεση με τα προβληματα που κατακαιρους σας εχουν τυχει
και για οτι, how to μπορεσω να βρω ωστε να το χρησιμοποιησω σε ενα κινεζικο παπακι που εχει ο αδερφος μου με κινητηρα lifan 110 με μιζα!
προτιμω να ψαξω και να μαθω παρα να μπλεξω με μαστορους για τον οποιοδηποτε λογο γιατι οι πιο πολλοι αν οχι ολοι καταπεριπτωση ειναι κλεφτες!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Duckrider
Admin
Admin
Duckrider


Άντρας Ονομα : Δημητρης
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 685

καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλως σας βρηκα   καλως σας βρηκα Icon_minitimeΠαρ 17 Φεβ 2012, 21:14

Καλως ηρθες στην παρεα μας και ας εχεις vstrom.
Δεν εχει σημασια ολοι ευπροσδεκτοι ειναι.

καλως σας βρηκα 87187
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://duckriders.forumgreek.com
ΝικόλαςXL
Baby ducker
Baby ducker
ΝικόλαςXL


Αριθμός μηνυμάτων : 179

καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλως σας βρηκα   καλως σας βρηκα Icon_minitimeΣαβ 09 Ιουλ 2016, 02:31

καλώς ηρθες κ εσυ στο φορουμ .

χαθηκες ...

(Εχω αναλάβει επιτροπή καλωσορίσματος στο φορουμ κ στελνω ενα μηνυμα παντού μπας κ δω κίνησηVery Happy )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
καλως σας βρηκα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλώς σας βρήκα
» Καλως σα βρηκα
» Καλώς σας βρήκα.
» καλώς σας βρήκα
» Καλώς σας βρήκα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Duckriders.gr :: Αναβάτης :: Συστηθείτε-
Μετάβαση σε:  
.
Copyright © 2010-2012, duckriders.gr
Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις