Duckriders.gr
κεφαλι kymco spike σε c50 Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
κεφαλι kymco spike σε c50 Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το πρώτο επίσημο ελληνικό φόρουμ αποκλειστικά για τους duckriders!!
 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 κεφαλι kymco spike σε c50

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
demk6




Αριθμός μηνυμάτων : 4

κεφαλι kymco spike σε c50 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: κεφαλι kymco spike σε c50   κεφαλι kymco spike σε c50 Icon_minitimeΚυρ 22 Απρ 2012, 05:52

καλησπερα εχω ενα c50 και εχω μια κεφαλι απο kymco μου ειπαν οτι ταιριαζει,αυτος αν δεν κανω λαθος ειναι cdi?υπαρχει αγριος εκκεντροφορος για αυτη τη κεφαλι?και επισης το εχω κανει 51mm και ειναι κοντομπιελο τι διαδρομη εχει?ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
innovakias_on_F1ZR
Baby ducker
Baby ducker
innovakias_on_F1ZR


Άντρας Τόπος : Ινδονησια
Ηλικία : 64
Μηχανη : F1zrR+ Innova + crytpon X
Αριθμός μηνυμάτων : 126

κεφαλι kymco spike σε c50 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κεφαλι kymco spike σε c50   κεφαλι kymco spike σε c50 Icon_minitimeΤετ 25 Απρ 2012, 08:24

Γεια σας

Απο οτι θυμαμαι δεν θα βρεις δυσκολια στα κεντρα αλλα το σημειο που χρησιμοποιε για να στειλει το λαδι με πιεση πανω στην κεαφαλη ειναι τελειως διαφορετικοι βεβαια με τορνο ολλα μπορουν να γινουν
Τωρα για εκκεντροφορο ειανι ιδιος με του λιφαν 110 κε

Εσυ αποφασιζεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
demk6




Αριθμός μηνυμάτων : 4

κεφαλι kymco spike σε c50 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κεφαλι kymco spike σε c50   κεφαλι kymco spike σε c50 Icon_minitimeΠεμ 26 Απρ 2012, 00:49

σε ευχαριστω η κεφαλι μπηκε αμφιβαλω αν ο μαστορας τη πηγε σε τορνο παντως δουλευει πολυ ωραια οσο για τον εκκεντροφορο αν εισαι σιγουρος λεω να παω να παρω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
innovakias_on_F1ZR
Baby ducker
Baby ducker
innovakias_on_F1ZR


Άντρας Τόπος : Ινδονησια
Ηλικία : 64
Μηχανη : F1zrR+ Innova + crytpon X
Αριθμός μηνυμάτων : 126

κεφαλι kymco spike σε c50 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κεφαλι kymco spike σε c50   κεφαλι kymco spike σε c50 Icon_minitimeΠεμ 26 Απρ 2012, 05:30

Γεια αας

ΜΜΜ Μαλον εχεις δικιο παρασυρθηκα με το παλιο μοντελο spyke σε συγκριση με τα καινουργια μοντελα της kymco οπου φορουν σχεδον ολα κεφαλη απο λιφαν 110


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
demk6




Αριθμός μηνυμάτων : 4

κεφαλι kymco spike σε c50 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κεφαλι kymco spike σε c50   κεφαλι kymco spike σε c50 Icon_minitimeΠεμ 26 Απρ 2012, 08:03

ναι αλλα αυτη γραφει cdi και γιαυτο σε ρωταω για τον εκκεντροφορο εντωμεταξυ απο χθες που το πηρα και τωρα το εχω στο στρωσιμο ενω ακουγεται οτι δουευει ρολοι μου κανει απτο καρμπ κατι ξεφησιματα ριχνει τις στροφες και μετα σβηνει γιατι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
innovakias_on_F1ZR
Baby ducker
Baby ducker
innovakias_on_F1ZR


Άντρας Τόπος : Ινδονησια
Ηλικία : 64
Μηχανη : F1zrR+ Innova + crytpon X
Αριθμός μηνυμάτων : 126

κεφαλι kymco spike σε c50 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κεφαλι kymco spike σε c50   κεφαλι kymco spike σε c50 Icon_minitimeΠεμ 26 Απρ 2012, 18:04

Γεια σας

Εαν δεν ειναι ρευμα προφανως κατι εχει η κεφαλη η θελει βαλβιδες
Ρωτησε τον μαστορα καλυτερα που την τοποθετησε γιατι την εχει δει κι ολλας σε τι κατασταση ηταν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
demk6




Αριθμός μηνυμάτων : 4

κεφαλι kymco spike σε c50 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κεφαλι kymco spike σε c50   κεφαλι kymco spike σε c50 Icon_minitimeΠαρ 27 Απρ 2012, 00:38

σε ευχαρστω ειχε ξεσφυξει η βαλβιδα εξαγωγεις ολα ενταξει τωρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
κεφαλι kymco spike σε c50
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» KYMCO JETIX 50
» Προσιτό «παπί» από την Kymco
» Βελτιωση Kymco jetix
» Πρόβλημα kymco str150
» τι καρπυρατερ μπορω να βαλω στο kymco jetix 50cc ?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Duckriders.gr :: Πάπιες :: Βελτιώσεις :: Μηχανικές-
Μετάβαση σε:  
.
Copyright © 2010-2012, duckriders.gr
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις