Duckriders.gr
honda c50 6v νεα μηχανη! Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
honda c50 6v νεα μηχανη! Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το πρώτο επίσημο ελληνικό φόρουμ αποκλειστικά για τους duckriders!!
 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 honda c50 6v νεα μηχανη!

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
thanasis3000




Αριθμός μηνυμάτων : 11

honda c50 6v νεα μηχανη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: honda c50 6v νεα μηχανη!   honda c50 6v νεα μηχανη! Icon_minitimeΔευ 28 Μάης 2012, 05:17

καλησπερα εδω και 10-15 μερες προσπαθω να βρω 1 καλη λυση για το honda μου (μηχανικα)
κατεληξα στο συμπερασμα το οτι να κανω το παπι μου πολλα κιβικα 120cc τουλαχιστον ειναι ασυμφορο αλλα και
επικοινδυνο για μπορει να χαλασει ευκολα τελικα αποφασισα για ενα lifan 125 μιζατο αλλα εκει που ειμουν σχεδον ετοιμος
να το αγορασω εμαθα για ενα racing engine 150cc (το link [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] )
εγω αυτο που θελω απο τιν μηχανη ειναι να εχει και τα γκαζακια τις αλλα μου ειπαν οτι το 125 lifan θα πιανι 90-100 και αυτα δισκολα
εκτος εαν βαλω τρελα γραναζοματα και αυτα σε κατιφορες (μενο σε βουνο) οποτε βλεποντας την μηχανη αυτη την 150cc
ειπα να τιν αγορασω αλλα θα ηθελα γνωμες για το εαν θα ειναι καλη σαν μηχανη και να εαν γνωριζετε προβληματα τελος δεν την
θελω για κοντρες αλλα οπως ειπα ποιο πανω θελω να εχει αρκετο γκαζι και να μην ζωριζετε να μου πιανει χιλιομετρα οπως επισεις
να εχω ανεση στις ανιφορες τωρα εαν ειναι να μου βγαλει προβλητα στα 20-30 χιλιαδες χιλιομετρα αυτο πιστευω οτι δεν θα με πιραζε τωρα!
θα ηθελα διαφορες γνωμες και συγνομη εαν ειταν κουραστικο το κειμενο. ευχαριστω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γλάρος
Junior ducker
Junior ducker
Γλάρος


Άντρας Ονομα : kammeni flatza
Τόπος : AIGALEOU AVENUE
Ηλικία : 31
Μηχανη : ΗΟΝDA C50 100cc
Αριθμός μηνυμάτων : 666

honda c50 6v νεα μηχανη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: honda c50 6v νεα μηχανη!   honda c50 6v νεα μηχανη! Icon_minitimeΔευ 28 Μάης 2012, 08:29

και τα 2μοτερ λιφαν μονο που το δευτερο ειναι για κοντρες και δεν προκειται να βγαλει απροβληματιστα 20 κ 30 χιλιαδες χιλιομετρα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thanasis3000




Αριθμός μηνυμάτων : 11

honda c50 6v νεα μηχανη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: honda c50 6v νεα μηχανη!   honda c50 6v νεα μηχανη! Icon_minitimeΔευ 28 Μάης 2012, 19:03

ουτε 20κ30 χιλιαδες χιλιομετρα?μαλλον τοτε θα κοιταξω για 125 με cdi καλως ευχαριστω για την απαντηση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
honda c50 6v νεα μηχανη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Turbo σε μηχανη..
» Η μηχανή είναι για εσάς:
» Προσπέραση αυτοκινήτου σε μηχανή
» Honda c50 6V
» honda c50 12v

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Duckriders.gr :: Πάπιες :: Βελτιώσεις :: Μηχανικές-
Μετάβαση σε:  
.
Copyright © 2010-2012, duckriders.gr
phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις