Duckriders.gr
HONDA PRIMA Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
HONDA PRIMA Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το πρώτο επίσημο ελληνικό φόρουμ αποκλειστικά για τους duckriders!!
 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 HONDA PRIMA

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
SLUFPILOT




Αριθμός μηνυμάτων : 3

HONDA PRIMA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: HONDA PRIMA   HONDA PRIMA Icon_minitimeΤρι 03 Ιουλ 2012, 00:45

παιδια γεια σας.με λενε γιωργο κ χαιρομαι που βρισκομαι στη παρεα σας σαν νεος κατοχος παπιου της honda.
αγορασα λοιπον απο φιλο ενα honda prima το οποιο δε βρισκεται κ σε πολυ καλη κατασταση αλλα λογω του οτι ειναι το πρωτο μου παπι κ πιανουν κ τα χερια μου θελω να το ανακατασκευασω,αλλα επειδη ειμαι ερωτευμενος με το σουλουπι του astrea grand με το καρχαριακι θα ηθελα να ρωτησω αν τα πλαστικα του grand θα ταιριαζουν κ κυριως τα δυο πλαινα της ουρας.βοηθηστε με γιατι εχω πελαγωσει confused confused confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Duckrider
Admin
Admin
Duckrider


Άντρας Ονομα : Δημητρης
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 685

HONDA PRIMA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: HONDA PRIMA   HONDA PRIMA Icon_minitimeΤρι 03 Ιουλ 2012, 18:43

Μεταφερθηκε στην ενοτητα βελτιωσεις αισθητικες-οπτικες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://duckriders.forumgreek.com
SLUFPILOT




Αριθμός μηνυμάτων : 3

HONDA PRIMA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: HONDA PRIMA   HONDA PRIMA Icon_minitimeΤρι 03 Ιουλ 2012, 19:33

Duckrider έγραψε:
Μεταφερθηκε στην ενοτητα βελτιωσεις αισθητικες-οπτικες
ευχαριστω για τη σωστη μετακινηση Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
innovakias_on_F1ZR
Baby ducker
Baby ducker
innovakias_on_F1ZR


Άντρας Τόπος : Ινδονησια
Ηλικία : 64
Μηχανη : F1zrR+ Innova + crytpon X
Αριθμός μηνυμάτων : 126

HONDA PRIMA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: HONDA PRIMA   HONDA PRIMA Icon_minitimeΤετ 04 Ιουλ 2012, 06:59

Γεια σας

Το πριμα ειναι δυσκολο μηχανακι στα πλαστικα του μερη

Οι ποιο πολοι ντιλερ ελλαδας τα εχουν πεταξει κυριολεκτικα

Τωρα του γκραντ ισως να μπαινει γιατι θυμαμαι ενα μονοφαναρο γκραντ αλλαξαμε την πισω σιδερενια βαση φτερου και οι ουρες απο το καρχαριακι τιριαξανε τωρα για το πριμα δεν ειμαι σιγουρος οτι θα παιξει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SLUFPILOT




Αριθμός μηνυμάτων : 3

HONDA PRIMA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: HONDA PRIMA   HONDA PRIMA Icon_minitimeΤετ 04 Ιουλ 2012, 21:44

innovakias_on_F1ZR έγραψε:
Γεια σας

Το πριμα ειναι δυσκολο μηχανακι στα πλαστικα του μερη

Οι ποιο πολοι ντιλερ ελλαδας τα εχουν πεταξει κυριολεκτικα

Τωρα του γκραντ ισως να μπαινει γιατι θυμαμαι ενα μονοφαναρο γκραντ αλλαξαμε την πισω σιδερενια βαση φτερου και οι ουρες απο το καρχαριακι τιριαξανε τωρα για το πριμα δεν ειμαι σιγουρος οτι θα παιξει
ευχαριστω πολυ για την ανταποκριση θα το εχω υποψιν μου.πρεπει οπωσδηποτε να δω τι θα κανω γιατι οντως δεν υπαρχει τιποτα για το πριμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γλάρος
Junior ducker
Junior ducker
Γλάρος


Άντρας Ονομα : kammeni flatza
Τόπος : AIGALEOU AVENUE
Ηλικία : 31
Μηχανη : ΗΟΝDA C50 100cc
Αριθμός μηνυμάτων : 666

HONDA PRIMA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: HONDA PRIMA   HONDA PRIMA Icon_minitimeΤρι 10 Ιουλ 2012, 10:14

δεν γινετε.. μονο στο dream
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
HONDA PRIMA
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Honda c50 6V
» honda c50 12v
» honda c50 12v
» Honda cbf 125
» Honda Blade

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Duckriders.gr :: Πάπιες :: Βελτιώσεις :: Αισθητικές-Οπτικές-
Μετάβαση σε:  
.
Copyright © 2010-2012, duckriders.gr
Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις