Duckriders.gr
ρυθμισμα "καρμπυρατερ" Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
ρυθμισμα "καρμπυρατερ" Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το πρώτο επίσημο ελληνικό φόρουμ αποκλειστικά για τους duckriders!!
 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ρυθμισμα "καρμπυρατερ"

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Vily

Vily


Άντρας Μηχανη : Honda Innova i 125
Αριθμός μηνυμάτων : 13

ρυθμισμα "καρμπυρατερ" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ρυθμισμα "καρμπυρατερ"   ρυθμισμα "καρμπυρατερ" Icon_minitimeΠεμ 27 Σεπ 2012, 00:34

λοιπον παιδια εχω ενα glx 90 και του εχω αλλαξει καρμπυρατερ γιατι το δικο του διαβρωθηκε και τρυπησε το "ποτηριον" ρυθμισμα "καρμπυρατερ" 11450 του εβαλα ενα ιμιτασιον ιδιο μαματο 16.5σαρι ή 17αρι πρεπει να ειναι....αυτα τα κλασικα του εμποριου τα sheng way ...αλλα δεν μπορω να το ρυθμισω να δουλευει ρολοι μου κανει μπερδεματα στα χαμηλα με σταθερο γκαζι..(γνωριζω οτι αυτα λογω μη γνησιοτητας ειναι μια ετσι μια αλλιως στη λειτουργια τους) ομως ενα ιδιο που ειχα βαλει σε ενα yamaha townmate 80 απο ενα μοτερ λιφαν το δουλευε ρολοι με τη μια....αυτο στο glx μου τα χαλαει καμια βοηθειουλα εαν γνωριζετε...?????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
innovakias_on_F1ZR
Baby ducker
Baby ducker
innovakias_on_F1ZR


Άντρας Τόπος : Ινδονησια
Ηλικία : 64
Μηχανη : F1zrR+ Innova + crytpon X
Αριθμός μηνυμάτων : 126

ρυθμισμα "καρμπυρατερ" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ρυθμισμα "καρμπυρατερ"   ρυθμισμα "καρμπυρατερ" Icon_minitimeΚυρ 30 Σεπ 2012, 07:12

Γεια σα ς

Εαν ειναι 17αρι στυλ CB50 SS50 κυκλοφορουν πολλες μουφες ...και ισως σου ετυχε μια απ αυτες

Εαν ειναι στυλ αστρακι 15χιλ συνηθως 999 στα 1000 ημιτα δουλευουν αψογα

Εαν δεν εχεις κανει λαθος συνδεσμολογια η τοποθετηση σου συνηστω να το γυρισεις πισω και να το αλλαξεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ρυθμισμα "καρμπυρατερ"
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΡΥΘΜΙΣΜΑ ΒΑΛΒΙΔΩΝ ΜΕ ΒΙΝΤΕΟ
» Καρμπυρατερ
» καρμπυρατερ c50
» Βουλομενο Καρμπυρατερ!
» Καρμπυρατέρ vs Injection

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Duckriders.gr :: Πάπιες :: Τεχνικά θέματα-
Μετάβαση σε:  
.
Copyright © 2010-2012, duckriders.gr
Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις