Duckriders.gr
Καλησπέρα στα Παπιά και στους Κύκνους Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Καλησπέρα στα Παπιά και στους Κύκνους Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το πρώτο επίσημο ελληνικό φόρουμ αποκλειστικά για τους duckriders!!
 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Καλησπέρα στα Παπιά και στους Κύκνους

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
alfisti156




Άντρας Ονομα : Κώστας
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 56
Μηχανη : c50c
Αριθμός μηνυμάτων : 20

Καλησπέρα στα Παπιά και στους Κύκνους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλησπέρα στα Παπιά και στους Κύκνους   Καλησπέρα στα Παπιά και στους Κύκνους Icon_minitimeΤετ 03 Οκτ 2012, 08:27

Καλησπέρα στην παρέα σας!

Είμαι ο Κώστας και μετά την αποχώριση απ' το Σκουτεράκι μου....Aprilia Scarabeo 50 Δίχρονο!!!!! αρκετά γρήγορο λόγω δύο χρόνων κινητήρα καθώς έβγαζε μία τελική 80+, αλλά η αυτόματη μετάδοση εκτός κόστους συντήρησης χάνει αρκετά σε ανάβαση ή κόντρα αέρα όπου ο οδηγός θα είχε κατεβάσει μία ταχύτητα γρηγορότερα βλέποντας το δρόμο και θα είχε στροφές το μοτέρ.. εξάλου... ο χαρακτηρισμός "γυναικείο" μηχανάκι απ' τη μετάδοση δεν νομίζω να είναι άδικος. Σαφέστατα το "φρένο-γκάζι" μουσική μπορεί να είναι ευκολότερο αλλά ΔΕΝ οδηγείς ΔΕΝ έχεις την απολαυση των αλλαγών σχέσεων.

Ήμουν έτοιμος να αποκτήσω μία Vespa PX200 που είναι ο παιδικός μου έρωτας, αλλά λόγο έλλειψης διπλώματος η Ιταλίδα μετατοπίζεται στο άμεσο μέλλον και επειδή είμαι λάτρης των κλασσικών, στρέφομαι -μάλλον αύριο- στο αγαπημένο παπί της HONDA το C-50 12V μεγαλωμένο σε πρώτη φάση στα 72cc. Αύριο θα πάω να δω ένα Στρογγυλοφαναρο και μάλλον αύριο και η μεταβίβαση!!!!!!!



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
innovakias_on_F1ZR
Baby ducker
Baby ducker
innovakias_on_F1ZR


Άντρας Τόπος : Ινδονησια
Ηλικία : 64
Μηχανη : F1zrR+ Innova + crytpon X
Αριθμός μηνυμάτων : 126

Καλησπέρα στα Παπιά και στους Κύκνους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλησπέρα στα Παπιά και στους Κύκνους   Καλησπέρα στα Παπιά και στους Κύκνους Icon_minitimeΤετ 03 Οκτ 2012, 08:53

Γεια σας

Γινε και εσυ στρογγυλος αιντε

Μου αρεσει αλλα δε με αντιπροσωπευει η ταχυτητα του και η ροπη του
Για κανα χλιομετρο μεσα στα στενα καλο ειναι για να παω φιλαδελφεια απο κεντρο αστο το εχω κανει και ειναι πικρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alfisti156




Άντρας Ονομα : Κώστας
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 56
Μηχανη : c50c
Αριθμός μηνυμάτων : 20

Καλησπέρα στα Παπιά και στους Κύκνους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλησπέρα στα Παπιά και στους Κύκνους   Καλησπέρα στα Παπιά και στους Κύκνους Icon_minitimeΤετ 03 Οκτ 2012, 10:23

Σε ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!!!!
..... γι' αυτό θα ψαχτώ για βελτίωση της δύναμής του
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΝικόλαςXL
Baby ducker
Baby ducker
ΝικόλαςXL


Αριθμός μηνυμάτων : 179

Καλησπέρα στα Παπιά και στους Κύκνους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλησπέρα στα Παπιά και στους Κύκνους   Καλησπέρα στα Παπιά και στους Κύκνους Icon_minitimeΤετ 06 Ιουλ 2016, 00:34

καλώς ηρθες κ εσυ στο φορουμ .

εσύ τουλάσχιστον έλαβες μια απάντηση ....

Εχω αναλάβει επιτροπή καλωσορίσματος στο φορουμ κ στελνω ενα μηνυμα παντού μπας κ δω κίνηση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΝικόλαςXL
Baby ducker
Baby ducker
ΝικόλαςXL


Αριθμός μηνυμάτων : 179

Καλησπέρα στα Παπιά και στους Κύκνους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλησπέρα στα Παπιά και στους Κύκνους   Καλησπέρα στα Παπιά και στους Κύκνους Icon_minitimeΤετ 06 Ιουλ 2016, 00:36

καλώς ηρθες κ εσυ στο φορουμ .

εσύ τουλάσχιστον έλαβες μια απάντηση ....

Εχω αναλάβει επιτροπή καλωσορίσματος στο φορουμ κ στελνω ενα μηνυμα παντού μπας κ δω κίνηση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλησπέρα στα Παπιά και στους Κύκνους
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλησπερα...
» Την καλησπερα μου
» καλησπερα κ απο εμενα
» καλησπερα και απο μενα !!!!!!!!
» Καλησπέρα!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Duckriders.gr :: Αναβάτης :: Συστηθείτε-
Μετάβαση σε:  
.
Copyright © 2010-2012, duckriders.gr
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις