Duckriders.gr
Τι παπί να πάρω με 500 - 700 ευρω? Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Τι παπί να πάρω με 500 - 700 ευρω? Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το πρώτο επίσημο ελληνικό φόρουμ αποκλειστικά για τους duckriders!!
 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Τι παπί να πάρω με 500 - 700 ευρω?

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Therai




Αριθμός μηνυμάτων : 1

Τι παπί να πάρω με 500 - 700 ευρω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τι παπί να πάρω με 500 - 700 ευρω?   Τι παπί να πάρω με 500 - 700 ευρω? Icon_minitimeΚυρ 16 Δεκ 2012, 05:27

Παιδιά ευχαριστώ προκαταβολικά για όποιον εχει την καλή διαθεση να δωσει τα φωτα του.
Τις τελευταιες βδομαδες έχει ζαλιστεί αλήθεια το κεφάλι μου μπροστά σε μια οθόνη, να βλέπω φόρουμ, συγκριτικά, άλλα φόρουμ, άλλα συγκριτικά για να καταλήξω στο τι παπί να πάρω με αυτά τα λεφτά. (μιλάμε πάντα για μεταχειρισμένο)
Δε θέλω ούτε γκάζια, ούτε σούζες. Θέλω να πηγαίνω στη δουλειά πιο γρήγορα από το αστικό και σαφώς πιο ΦΤΗΝΑ απο αμαξι, σκουτερ, μεγάλυτερη μηχανη.

Θεσσαλονίκη μένω. Πια κατέληξα στο ότι πρέπει να αποκλείσω τους Κινέζους, σε λεφτά είμαι μακριά από Χοντα - Γιαμαχα - Καβασακι , αλλά ίσως καποιο μπορω να παρω. Τα Μοντενας και τα Κυμκο Νεξον τα ειχα στο μυαλό μου ως "οκ, δεν ειναι Γιαπωνέζος, αλλα δεν ειναι και Κινεζικο, πάρ'το μωρέ" , όμως διάβασα εδώ ένα παλικάρι που πήρε το Νέξον καινούριο μάλιστα και γάνιασε, έτσι ..αποζαλίστηκα.

άιντε να ακούσω γνώμες ρε μάγκες. -ευχαριστω και παλι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
innovakias_on_F1ZR
Baby ducker
Baby ducker
innovakias_on_F1ZR


Άντρας Τόπος : Ινδονησια
Ηλικία : 64
Μηχανη : F1zrR+ Innova + crytpon X
Αριθμός μηνυμάτων : 126

Τι παπί να πάρω με 500 - 700 ευρω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι παπί να πάρω με 500 - 700 ευρω?   Τι παπί να πάρω με 500 - 700 ευρω? Icon_minitimeΔευ 17 Δεκ 2012, 05:06

Modenaki θα σου ελεγα υπερτερει σε ανταλλακτικα ποιοτητα και στην τμη μεταπωλησης
Σκυλακι δεν σε αφηνει μονο προσεξε το σασμαν του μολις ειναι να το αγορασεις
μηπως ειναι στα τελειωματα περιπου 70.000 χιλ μεσο ορο χτυπανε σασμαν (αξωνα πρωτευον και ενα δαχτυλιδι γραναζιου και πολλες φορρες ενα ρουλεμαν στυλ μακαρανωτο ΗΚ)

Εγω κυμκο δεν θα επερνα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τι παπί να πάρω με 500 - 700 ευρω?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Κλίση 4690 ευρώ !
» 6.500 ευρώ για κάτι που βγαζει 1 hp ???
» Ενα παπί με καλάθι ...
» Προσιτό «παπί» από την Kymco
» Εμπρος αναρτηση usd σε παπι!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Duckriders.gr :: Πάπιες :: Μάρκες :: Honda-
Μετάβαση σε:  
.
Copyright © 2010-2012, duckriders.gr
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις