Duckriders.gr
τσιν τσιν τσον (μεταφραση: γεια σας) Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
τσιν τσιν τσον (μεταφραση: γεια σας) Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το πρώτο επίσημο ελληνικό φόρουμ αποκλειστικά για τους duckriders!!
 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 τσιν τσιν τσον (μεταφραση: γεια σας)

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kinezos85




Άντρας Μηχανη : lifan sting 50
Αριθμός μηνυμάτων : 8

τσιν τσιν τσον (μεταφραση: γεια σας) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: τσιν τσιν τσον (μεταφραση: γεια σας)   τσιν τσιν τσον (μεταφραση: γεια σας) Icon_minitimeΚυρ 04 Αυγ 2013, 06:44

χαιρετε παιδες, Αλεξανδρος λεγομαι και ειμαι νεος στο θεμα παπι. Εχω εδω και κανα μηνα ενα κινεζικο λιφαν απομιμηση Ζ 50αρι. Κλιμακα 0-10 ευχαριστησης........γυρω στο 9 Cool 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kinezos85




Άντρας Μηχανη : lifan sting 50
Αριθμός μηνυμάτων : 8

τσιν τσιν τσον (μεταφραση: γεια σας) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τσιν τσιν τσον (μεταφραση: γεια σας)   τσιν τσιν τσον (μεταφραση: γεια σας) Icon_minitimeΠεμ 08 Αυγ 2013, 12:08

ρε παιδια σε αυτο το φορουμ δεν ειναι κανεις? τσιν τσιν τσον (μεταφραση: γεια σας) 210688 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΝικόλαςXL
Baby ducker
Baby ducker
ΝικόλαςXL


Αριθμός μηνυμάτων : 179

τσιν τσιν τσον (μεταφραση: γεια σας) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τσιν τσιν τσον (μεταφραση: γεια σας)   τσιν τσιν τσον (μεταφραση: γεια σας) Icon_minitimeΤρι 05 Ιουλ 2016, 03:21



Αλέξανδρε καλώς ηρθες κ εσύ στο φορουμ .



κριμα που δεν ελαβες απάντηση τοσο καιρό ....

Εχω αναλάβει επιτροπή καλωσορίσματος στο φορουμ Very Happy



Κινέζε, σαν να εχεις δικιο .... φάντασμα είναι ... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kinezos85




Άντρας Μηχανη : lifan sting 50
Αριθμός μηνυμάτων : 8

τσιν τσιν τσον (μεταφραση: γεια σας) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τσιν τσιν τσον (μεταφραση: γεια σας)   τσιν τσιν τσον (μεταφραση: γεια σας) Icon_minitimeΤετ 06 Ιουλ 2016, 22:29

χαχαχα νωρις το θυμηθικες τσιν τσιν τσον (μεταφραση: γεια σας) 220756 μονο 3 χρονια μετα......εχω αλλαξει και παπι τωρα. Παντως σχετικα με την αρχικη μου παρατηρηση οτι του βαζω 9/10 γραψε λαθος.........5/10 Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΝικόλαςXL
Baby ducker
Baby ducker
ΝικόλαςXL


Αριθμός μηνυμάτων : 179

τσιν τσιν τσον (μεταφραση: γεια σας) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τσιν τσιν τσον (μεταφραση: γεια σας)   τσιν τσιν τσον (μεταφραση: γεια σας) Icon_minitimeΣαβ 09 Ιουλ 2016, 01:19

Ελα , κατι κινείται .... Very Happy

Οτι θα μιλούσα με κινέζο στα Ελληνικά δεν θα το πίστευα Very Happy

Ξέρεις τι γινεται εδώ μέσα?
Εχω γραφτει πριν ενα χρόνο κ βάλε κ δεν εχω ακομα δει κινηση ...
κριμα επειδή είναι το μοναδικό παποφορουμ που είναι 100% για παπιά κ οταν τυχαία το βρήκα ημουν μεσα στην τρελή χαρά.

Απο τότε είπα να γραφω διαρκώς θέματα ωστε να τραβήξω κοσμο κ να το αναστήσω, απο την αλλη σκέφτομαι μην κ είναι παρατημένο κ το κλείσουν διχως ειδοποίηση κ πάει τόσος κοπος χαμένος.

Τι λες εσύ? αξιζει να ασχοληθούμε? η να το αφήσουμε?

τα λέμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
τσιν τσιν τσον (μεταφραση: γεια σας)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Γεια σας και απο εμενα!
» ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ
» ..γεια και χαρα...
» γεια χαρα!!!
» Γεια χαρα σας!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Duckriders.gr :: Αναβάτης :: Συστηθείτε-
Μετάβαση σε:  
.
Copyright © 2010-2012, duckriders.gr
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις