Duckriders.gr
Καρμπυρατέρ vs Injection Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Καρμπυρατέρ vs Injection Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το πρώτο επίσημο ελληνικό φόρουμ αποκλειστικά για τους duckriders!!
 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Καρμπυρατέρ vs Injection

Πήγαινε κάτω 
+9
fragos
Mamatos
Γλάρος
innovakias
x-treme
tsakali
Daytonass
Strogylofanareas!!!!
Duckrider
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Καρμπυρατέρ vs Injection
Καρμπυρατέρ
Καρμπυρατέρ vs Injection Vote_lcap86%Καρμπυρατέρ vs Injection Vote_rcap
 86% [ 42 ]
Injection
Καρμπυρατέρ vs Injection Vote_lcap14%Καρμπυρατέρ vs Injection Vote_rcap
 14% [ 7 ]
Σύνολο Ψήφων : 49
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Duckrider
Admin
Admin
Duckrider


Άντρας Ονομα : Δημητρης
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 685

Καρμπυρατέρ vs Injection Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καρμπυρατέρ vs Injection   Καρμπυρατέρ vs Injection Icon_minitimeΣαβ 11 Δεκ 2010, 06:51

Ψηφίστε ποιο είναι το καλύτερο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://duckriders.forumgreek.com
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 27
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Καρμπυρατέρ vs Injection Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καρμπυρατέρ vs Injection   Καρμπυρατέρ vs Injection Icon_minitimeΣαβ 11 Δεκ 2010, 08:53

Απο αποψη πρακτικοτητας και οικονομιας το injection ειναι σαφως καλυτερο.... αλλα ρε παιδια... για εναν παπου, για μια κουλομαρια... οχι για εμας ρε παιδια... εγω προσωπικα 8ελω καρμπυρατερ.. γουσταρω βρομα και μεγε8ος και χιλιοστα και FCR(Οοο μεγαλε 8εε των καρμπυρατερ Καρμπυρατέρ vs Injection 510346 Exclamation I love you ) και Κeihin... οποιος γουσταρει τα τσιλικα καγκουρεμενα
παπακια 8α με καταλαβει... Καρμπυρατέρ vs Injection 406868
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
Daytonass

Daytonass


Άντρας Ονομα : Γιάννης
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 29
Μηχανη : Daytona Sprinter 130cc
Αριθμός μηνυμάτων : 67

Καρμπυρατέρ vs Injection Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καρμπυρατέρ vs Injection   Καρμπυρατέρ vs Injection Icon_minitimeΣαβ 11 Δεκ 2010, 09:02

Εννοειτε με κραμπυλατερ..
Αλλα το καθε ενα εχει τα προτερηματα και τα μειωνεκτηματα του..
Πχ αν θελουμε τελεια καυση διαλεγουμε injection και αν πχ βελτιωσουμε την παπια και θελουμε περισσοτερο καυσιμο βαζουμε ενα προγραμμα και στελνει ποσοτητα βενζινης που θελουμε, μαζι με την καταλληλη ποσοτητα αερα και δεν θα μπερδευει...Ενω με το καρμπυλατερ "ανοιξε λιγο απο δω-κλεισε λιγο απο εκει" παντα θα μπερδευει,,αλλα θα εχουμε δυναμη queen
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 27
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Καρμπυρατέρ vs Injection Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καρμπυρατέρ vs Injection   Καρμπυρατέρ vs Injection Icon_minitimeΣαβ 11 Δεκ 2010, 09:06

και 8α εχουμε και τη ηδονη του ηχου και της φλογας σε κα8ε μπερδεμα...
!! χεχεχεχε πρααααααααααα πρα πρα πραμ μπαμ! Καρμπυρατέρ vs Injection 320225 What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
tsakali

tsakali


Άντρας Ονομα : Μάριος
Τόπος : Αθηνα-Πυργος
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50(στρογγυλοφαναρο 72cc)
Αριθμός μηνυμάτων : 97

Καρμπυρατέρ vs Injection Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καρμπυρατέρ vs Injection   Καρμπυρατέρ vs Injection Icon_minitimeΣαβ 11 Δεκ 2010, 12:13

παραδοσιακος τροπος εισαγωγης καυσιμων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 27
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Καρμπυρατέρ vs Injection Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καρμπυρατέρ vs Injection   Καρμπυρατέρ vs Injection Icon_minitimeΣαβ 11 Δεκ 2010, 12:17

να μαντεψω! κερασμα?? βαζεις σε ενα παγουρακι βενζινη (μπορεις και τα ε3ης: νιτρομε8ανολη, μαζουτ, πυριτιο, κυροζινη και super 100.) και μετα τα ριχνεις κατευ8ειαν μεσα, απο εκει που εχει
την τρυπα για να εισαγεται ο αερας... χεχεχεχεχε εεεεε ρε γλεντιααααα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
Daytonass

Daytonass


Άντρας Ονομα : Γιάννης
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 29
Μηχανη : Daytona Sprinter 130cc
Αριθμός μηνυμάτων : 67

Καρμπυρατέρ vs Injection Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καρμπυρατέρ vs Injection   Καρμπυρατέρ vs Injection Icon_minitimeΣαβ 11 Δεκ 2010, 12:22

Strogylofanareas!!!! έγραψε:
να μαντεψω! κερασμα?? βαζεις σε ενα παγουρακι βενζινη (μπορεις και τα ε3ης: νιτρομε8ανολη, μαζουτ, πυριτιο, κυροζινη και super 100.) και μετα τα ριχνεις κατευ8ειαν μεσα, απο εκει που εχει
την τρυπα για να εισαγεται ο αερας... χεχεχεχεχε εεεεε ρε γλεντιααααα!!!!
Ακομα μεσα εισαι ρε σπαμμερ? χαχαχαχα
Εγω παντως οταν με ειχε πιασει η ορεξη να αναστησω ενα μηχανακι 35 χρονων διχρονο , δεν επερμε με τπτ μπρος
και εριξα βενζινα με ενα μπουκαλακι απευθειας στον κυλινδρο μεσα πηρε, τσακμακι lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Daytonass

Daytonass


Άντρας Ονομα : Γιάννης
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 29
Μηχανη : Daytona Sprinter 130cc
Αριθμός μηνυμάτων : 67

Καρμπυρατέρ vs Injection Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καρμπυρατέρ vs Injection   Καρμπυρατέρ vs Injection Icon_minitimeΣαβ 11 Δεκ 2010, 12:23

Daytonass έγραψε:
Strogylofanareas!!!! έγραψε:
να μαντεψω! κερασμα?? βαζεις σε ενα παγουρακι βενζινη (μπορεις και τα ε3ης: νιτρομε8ανολη, μαζουτ, πυριτιο, κυροζινη και super 100.) και μετα τα ριχνεις κατευ8ειαν μεσα, απο εκει που εχει
την τρυπα για να εισαγεται ο αερας... χεχεχεχεχε εεεεε ρε γλεντιααααα!!!!
Ακομα μεσα εισαι ρε σπαμμερ? χαχαχαχα
Εγω παντως οταν με ειχε πιασει η ορεξη να αναστησω ενα μηχανακι 35 χρονων διχρονο , δεν επερμε με τπτ μπρος
και εριξα βενζινα με ενα μπουκαλακι απευθειας στον κυλινδρο μεσα πηρε, τσακμακι lol!
Τι καρμπυλατερ κ τι μλκιες...μπουκαλι for ever αχαχαχαχ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 27
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Καρμπυρατέρ vs Injection Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καρμπυρατέρ vs Injection   Καρμπυρατέρ vs Injection Icon_minitimeΣαβ 11 Δεκ 2010, 12:30

χεχεχεχεχεχε γιατι ρε εσυ ?? γιατι εισαι ακομα μεσα?? χαχαχαχ ναι ρε τι τωρα? παιζουμε?? Καρμπυρατέρ vs Injection 68431 Καρμπυρατέρ vs Injection 983265
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
x-treme

x-treme


Άντρας Τόπος : Detroit Texas
Ηλικία : 30
Μηχανη : HONDA GLX xxCC
Αριθμός μηνυμάτων : 27

Καρμπυρατέρ vs Injection Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καρμπυρατέρ vs Injection   Καρμπυρατέρ vs Injection Icon_minitimeΚυρ 12 Δεκ 2010, 00:11

Για τους νεους καρμπυρατερ δαγκωτο.Τωρα αν το θες μονο για την δουλεια πας σε injection λογο οικονομιας...Αλλα προσωπικα το καρμπυρατερ πιστευω μπορει να τα κανει και τα δυο.Π.Χ εγω το glxaki που εχω το ειχα πρωτα 16 keihin και δεν τελειωνε ποτε το τεποζιτο αλλα δν πηγαινε πολυ το παπι.Τωρα εχω ενα dellordo 24 το οποιο ναι μεν καταπινει περισσοτερο αλλα δινει κιολλας σε γκαζι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
innovakias

innovakias


Άντρας Ονομα : Γιώργος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 32
Μηχανη : Honda Innova 125
Αριθμός μηνυμάτων : 80

Καρμπυρατέρ vs Injection Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καρμπυρατέρ vs Injection   Καρμπυρατέρ vs Injection Icon_minitimeΤρι 28 Δεκ 2010, 05:01

και τα 2 περνουνε πολλα πανω και τα καρπυρατερ και τα injection προγραμματα ιστοριες....

αλλα εγω ασυζητητη καρπυρατερ μια ζωη...χιλιοστα For the win Very Happy afro santa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.OiTermites.blogspot.com
Duckrider
Admin
Admin
Duckrider


Άντρας Ονομα : Δημητρης
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 685

Καρμπυρατέρ vs Injection Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καρμπυρατέρ vs Injection   Καρμπυρατέρ vs Injection Icon_minitimeΤρι 28 Δεκ 2010, 05:18

Strogylofanareas!!!! έγραψε:
Απο αποψη πρακτικοτητας και οικονομιας το injection ειναι σαφως καλυτερο.... αλλα ρε παιδια... για εναν παπου, για μια κουλομαρια... οχι για εμας ρε παιδια... εγω προσωπικα 8ελω καρμπυρατερ.. γουσταρω βρομα και μεγε8ος και χιλιοστα και FCR(Οοο μεγαλε 8εε των καρμπυρατερ Καρμπυρατέρ vs Injection 510346 Exclamation I love you ) και Κeihin... οποιος γουσταρει τα τσιλικα καγκουρεμενα
παπακια 8α με καταλαβει... Καρμπυρατέρ vs Injection 406868

Καρμπυρατέρ vs Injection 511110 Καρμπυρατέρ vs Injection 511110 Καρμπυρατέρ vs Injection 511110

Συμφωνώ και επαυξάνω!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://duckriders.forumgreek.com
Γλάρος
Junior ducker
Junior ducker
Γλάρος


Άντρας Ονομα : kammeni flatza
Τόπος : AIGALEOU AVENUE
Ηλικία : 31
Μηχανη : ΗΟΝDA C50 100cc
Αριθμός μηνυμάτων : 666

Καρμπυρατέρ vs Injection Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καρμπυρατέρ vs Injection   Καρμπυρατέρ vs Injection Icon_minitimeΤρι 28 Δεκ 2010, 06:06

στις μερες μας καλυτερο ειναι το injection και για αυτο βγαινουν ολο και περισσοτερα μοντελα..
αλλα δεν μου αρεσει καθολου ο θορυβος του και εππισης δεν συμβαδιζω ποτε με την εποχη μου εγω..Razz αλλα η μαλκια στο καρμπ ειναι το ρυθμισμα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mamatos

Mamatos


Αριθμός μηνυμάτων : 29

Καρμπυρατέρ vs Injection Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καρμπυρατέρ vs Injection   Καρμπυρατέρ vs Injection Icon_minitimeΤρι 28 Δεκ 2010, 07:28

Με τη λογικη οτι το παπακι ειναι ενα οικονομικο μεσο-εργαλειο προτιμοτερο ειναι το καρμπιρατερ γιατι κατεβαζει και το κοστος παραγωγης της μοτοσυκλετας. Επεισης αν χαλασει το injection ή η τρομπα βενζινης θα χρειαστεις περισοτερα χρηματα για επισκευη ή αντικατασταση αποτι στο καρμπιρατερ που απλα θα χρειαστει ενα καθαρισμα. Η οικονομια στα καυσιμα ειναι ιδια ειτε εχει καρμιρατερ ειτε injection. Injection βαλανε οι εταιριες μονο και μονο επειδη τους υποχρεωσε η νομοθεσια. Για παπι το θεωρω περιτο να ειναι ιnjection.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 27
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Καρμπυρατέρ vs Injection Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καρμπυρατέρ vs Injection   Καρμπυρατέρ vs Injection Icon_minitimeΤρι 28 Δεκ 2010, 09:21

x-treme έγραψε:
Για τους νεους καρμπυρατερ δαγκωτο.Τωρα αν το θες μονο για την δουλεια πας σε injection λογο οικονομιας...Αλλα προσωπικα το καρμπυρατερ πιστευω μπορει να τα κανει και τα δυο.Π.Χ εγω το glxaki που εχω το ειχα πρωτα 16 keihin και δεν τελειωνε ποτε το τεποζιτο αλλα δν πηγαινε πολυ το παπι.Τωρα εχω ενα το οποιο ναι μεν καταπινει περισσοτερο αλλα δινει κιολλας σε γκαζι


κατσε κατσε... ΕΧΕΙΣ dellordo 24ΑΡΙ ΣΤΟ 72ΑΡΙ ΤΟ ΠΑΠΙ ΚΑΙ ΠΗΓΕΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ??????? confused confused confused affraid affraid Καρμπυρατέρ vs Injection 210688 Καρμπυρατέρ vs Injection 27390
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
fragos
Baby ducker
Baby ducker
fragos


Άντρας Ονομα : Φραγκισκος
Τόπος : KΕΡΚΥΡΑ!
Ηλικία : 29
Μηχανη : daytona sprinter 125cc και vespa vespino 130cc
Αριθμός μηνυμάτων : 191

Καρμπυρατέρ vs Injection Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καρμπυρατέρ vs Injection   Καρμπυρατέρ vs Injection Icon_minitimeΤετ 29 Δεκ 2010, 02:32

και εγω καρμπυρατερ προτιμώ!! Καρμπυρατέρ vs Injection 2676


Έχει επεξεργασθεί από τον/την fragos στις Τετ 29 Δεκ 2010, 10:28, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrhstos_1976

xrhstos_1976


Άντρας Ονομα : χρηστος
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 4

Καρμπυρατέρ vs Injection Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καρμπυρατέρ vs Injection   Καρμπυρατέρ vs Injection Icon_minitimeΤετ 29 Δεκ 2010, 09:58

και γω πιστευω πως απο θεμα οικονομιας καλο το injection το καρμπιλατερ ομως ειναι πως να το κανουμε ....για πολλες τσιτες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 27
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Καρμπυρατέρ vs Injection Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καρμπυρατέρ vs Injection   Καρμπυρατέρ vs Injection Icon_minitimeΤετ 29 Δεκ 2010, 10:04

ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩΩΩ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΕΞΥΠΝΟ... ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΜΠΥΡAΤΕΡ χεχεεχεχεχεχεχε Καρμπυρατέρ vs Injection 194500
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
????????
Επισκέπτης




Καρμπυρατέρ vs Injection Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καρμπυρατέρ vs Injection   Καρμπυρατέρ vs Injection Icon_minitimeΠεμ 30 Δεκ 2010, 02:39

Καρμπυρατέρ vs Injection 784504
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zedakias




Άντρας Ονομα : zedakias
Τόπος : 8essaloniki
Ηλικία : 31
Μηχανη : yamaha z
Αριθμός μηνυμάτων : 81

Καρμπυρατέρ vs Injection Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καρμπυρατέρ vs Injection   Καρμπυρατέρ vs Injection Icon_minitimeΠαρ 31 Δεκ 2010, 04:46

αναλογος τι 8ες ειναι..αν παρεις ενα r1 ας πουμε δεν 8α βαλεις καρμπιρατερ..κατα την ταπεινη μου γνωμη...το injektion απλα βοη8α στην οικονομια βενζινης...το καρμπιλατερ ειναι old time klassik...για πολλες τσιτες π λεει και ο φιλος απο πανω....εγω παντως προτεινω καρμπιρατερ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostasSC

kostasSC


Άντρας Ονομα : Κώστας
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 41
Μηχανη : Modenas X-Cite 130
Αριθμός μηνυμάτων : 37

Καρμπυρατέρ vs Injection Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καρμπυρατέρ vs Injection   Καρμπυρατέρ vs Injection Icon_minitimeΠεμ 06 Ιαν 2011, 10:13

Mamatos έγραψε:
Με τη λογικη οτι το παπακι ειναι ενα οικονομικο μεσο-εργαλειο προτιμοτερο ειναι το καρμπιρατερ γιατι κατεβαζει και το κοστος παραγωγης της μοτοσυκλετας. Επεισης αν χαλασει το injection ή η τρομπα βενζινης θα χρειαστεις περισοτερα χρηματα για επισκευη ή αντικατασταση αποτι στο καρμπιρατερ που απλα θα χρειαστει ενα καθαρισμα. Η οικονομια στα καυσιμα ειναι ιδια ειτε εχει καρμιρατερ ειτε injection. Injection βαλανε οι εταιριες μονο και μονο επειδη τους υποχρεωσε η νομοθεσια. Για παπι το θεωρω περιτο να ειναι ιnjection.

Συμφωνώ απόλυτα... Injection καλύτερα σε μοτοσυκλέτες μεγαλύτερου κυβισμού... Εκεί ναί
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zozefina
Baby ducker
Baby ducker
zozefina


Ονομα : charalambos
Τόπος : akrata
Ηλικία : 27
Μηχανη : Aprilia Tuono
Αριθμός μηνυμάτων : 456

Καρμπυρατέρ vs Injection Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καρμπυρατέρ vs Injection   Καρμπυρατέρ vs Injection Icon_minitimeΠαρ 07 Ιαν 2011, 07:16

Καρμπυρατερ ειναι για πολυ γκαζη να'ουμε...ενω το injection για οικονομια και για ποιο μεγαλη μοτοσυκλετα... :bike2:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nasmania.gr
x-treme

x-treme


Άντρας Τόπος : Detroit Texas
Ηλικία : 30
Μηχανη : HONDA GLX xxCC
Αριθμός μηνυμάτων : 27

Καρμπυρατέρ vs Injection Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καρμπυρατέρ vs Injection   Καρμπυρατέρ vs Injection Icon_minitimeΚυρ 16 Ιαν 2011, 10:06

Strogylofanareas!!!! έγραψε:
x-treme έγραψε:
Για τους νεους καρμπυρατερ δαγκωτο.Τωρα αν το θες μονο για την δουλεια πας σε injection λογο οικονομιας...Αλλα προσωπικα το καρμπυρατερ πιστευω μπορει να τα κανει και τα δυο.Π.Χ εγω το glxaki που εχω το ειχα πρωτα 16 keihin και δεν τελειωνε ποτε το τεποζιτο αλλα δν πηγαινε πολυ το παπι.Τωρα εχω ενα το οποιο ναι μεν καταπινει περισσοτερο αλλα δινει κιολλας σε γκαζι


κατσε κατσε... ΕΧΕΙΣ dellordo 24ΑΡΙ ΣΤΟ 72ΑΡΙ ΤΟ ΠΑΠΙ ΚΑΙ ΠΗΓΕΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ??????? confused confused confused affraid affraid Καρμπυρατέρ vs Injection 210688 Καρμπυρατέρ vs Injection 27390
Ναι αλλα εχω ASTREA κεφαλη και εχω ανοιξει 28 χιλιοστα θυριδα και εισαγωγη και εξαγωγη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 27
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Καρμπυρατέρ vs Injection Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καρμπυρατέρ vs Injection   Καρμπυρατέρ vs Injection Icon_minitimeΚυρ 16 Ιαν 2011, 10:09

Ααααααααααααααααααα πεστω ετσι.... λεω κι'εγω... να σου πω... ολη η δουλεια ποσο σου εχει στιχισει γενικοτερα??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
x-treme

x-treme


Άντρας Τόπος : Detroit Texas
Ηλικία : 30
Μηχανη : HONDA GLX xxCC
Αριθμός μηνυμάτων : 27

Καρμπυρατέρ vs Injection Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καρμπυρατέρ vs Injection   Καρμπυρατέρ vs Injection Icon_minitimeΠαρ 21 Ιαν 2011, 01:41

Εσωτερικα και εξωτερικα γυρω στα 1000 αλλα ως τελειος ασχετος οταν αρχισα τις μετατροπες εκανα διαφορα και εχασα γυρω στο 200αρι επιπλεον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καρμπυρατέρ vs Injection
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» κρυσταλλα για honda innova injection 125(2010)
» Καρμπυρατερ
» καρμπυρατερ c50
» Περι καρμπυρατερ
» Καρμπυρατέρ με υποπίεση..

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Duckriders.gr :: Καφενείο :: Παπιομαχίες-
Μετάβαση σε:  
.
Copyright © 2010-2012, duckriders.gr
Δωρεάν forum σε punBB | Bikes | Associations (Motos) | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις