Duckriders.gr
Κινητήρας c50 Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Κινητήρας c50 Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το πρώτο επίσημο ελληνικό φόρουμ αποκλειστικά για τους duckriders!!
 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Κινητήρας c50

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tsakali

tsakali


Άντρας Ονομα : Μάριος
Τόπος : Αθηνα-Πυργος
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50(στρογγυλοφαναρο 72cc)
Αριθμός μηνυμάτων : 97

Κινητήρας c50 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κινητήρας c50   Κινητήρας c50 Icon_minitimeΤρι 14 Δεκ 2010, 23:24

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Ποιος μπορει να αμφισβητησει αυτον τον κινητηρα.Ισως ειναι και απο τους καλυτερους(οχι τοσο σε δυναμη οσο σε ανθεκτικοτητα) κινητηρες στην ιστορια της μοτοσυκλετας.Εχει φορεθει σε παρα πολλα μοντελα οπως:Honda dax,Honda monkey,honda glx,Honda chally κ.τ.λ.. Προσωπικα,εχω ενα c50(στρογγυλοφαναρο) απο τον πατερα μου και δουλευει συνεχομενα για 25 χρονια και περισσοτερο.
Η πρώτη μοτοσυκλέτα που φόρεσε τον συγκεκριμένο κινητήρα ήταν η Cub 50, το γνωστό σε όλους μας παπάκι. Η μοτοσυκλέτα αυτή στόχο είχε να προσφέρει μια φτηνή, εναλλακτική λύση μετακίνησης μέσα στην πόλη, εξ ου και το ακρωνύμιο Cheap Urban Bike.Οσον αφορα τις μετατροπες, ο κινητηρας c50 ειναι απο ιδανικος για τετοια πραγματα.


Oι γνωμες δικες σας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsakali

tsakali


Άντρας Ονομα : Μάριος
Τόπος : Αθηνα-Πυργος
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50(στρογγυλοφαναρο 72cc)
Αριθμός μηνυμάτων : 97

Κινητήρας c50 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κινητήρας c50   Κινητήρας c50 Icon_minitimeΤρι 14 Δεκ 2010, 23:25

συγνωμη εχει γινει ενα λαθος....ειναι απο τους πιο ιδανικους*
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 27
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Κινητήρας c50 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κινητήρας c50   Κινητήρας c50 Icon_minitimeΤετ 15 Δεκ 2010, 03:20

Πολυ καλο ποστ φιλε... καλα τα λες... αυτο για το ακρωνύμιο Cheap Urban Bike..
δεν το η3ερα... και γαμω!!!! μπραβο σου... Κινητήρας c50 593101 Κινητήρας c50 320736 Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
Γλάρος
Junior ducker
Junior ducker
Γλάρος


Άντρας Ονομα : kammeni flatza
Τόπος : AIGALEOU AVENUE
Ηλικία : 31
Μηχανη : ΗΟΝDA C50 100cc
Αριθμός μηνυμάτων : 666

Κινητήρας c50 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κινητήρας c50   Κινητήρας c50 Icon_minitimeΠεμ 16 Δεκ 2010, 05:07

ρε παιδεια εγω θα ηθελα να ακουσω εμπειρεις σε σχεση με αυτο το μοτερ και τι του εχετε κανει..
εγω του ειχα βαλει κοκα κολα στο καρτερ παλια χαχα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsakali

tsakali


Άντρας Ονομα : Μάριος
Τόπος : Αθηνα-Πυργος
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50(στρογγυλοφαναρο 72cc)
Αριθμός μηνυμάτων : 97

Κινητήρας c50 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κινητήρας c50   Κινητήρας c50 Icon_minitimeΠαρ 17 Δεκ 2010, 00:42

εμπειριες φιλε μου???απο που να αρχισω....εγω οταν ειχε πιασει απεργια το καλοκαιρι δεν ειχα βενζινη...και μου ειχε μεινει ενα μπιτονι με βενζινη και λαδι για το αλυσοπριονο...το γεμισα 6 φορες το παπι και δεν εβγαλε κιχ...την αλλη φορα εμεινα απο γκαζι γιατι κοπηκε το συρματοσχοινο και τραβαγα με το συρματοσχοινο για να τσουλαω....(προσπαθουσα και σουζεσ) Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Κινητήρας c50
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Duckriders.gr :: Καφενείο :: Παπιομαχίες-
Μετάβαση σε:  
.
Copyright © 2010-2012, duckriders.gr
phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις