Duckriders.gr
Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το πρώτο επίσημο ελληνικό φόρουμ αποκλειστικά για τους duckriders!!
 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x)

Πήγαινε κάτω 
+9
kostaskk18
zozefina
SNORLAX2
motoPAPIX
Daytonass
Strogylofanareas!!!!
Duckrider
tsakali
jetixxx
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
zozefina
Baby ducker
Baby ducker
zozefina


Ονομα : charalambos
Τόπος : akrata
Ηλικία : 27
Μηχανη : Aprilia Tuono
Αριθμός μηνυμάτων : 456

Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x)   Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 22 Μαρ 2011, 04:19

Εεε αφου δεν 3ερει εγω τι να του πω..?? Οτι μλκια πεταει ναι λεω...για να μην μ την 3αναπει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nasmania.gr
Κινέζος
Baby ducker
Baby ducker
Κινέζος


Άντρας Ονομα : Αχιλλεας.
Τόπος : Στο ελλαντα.
Ηλικία : 27
Αριθμός μηνυμάτων : 323

Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x)   Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 22 Μαρ 2011, 06:12

ειναι λογικο να πιανει το crypton 190 και να μην πιανει το tuono που ειναι και διχρονο?! (κανας αρμαντο στο ειπε μπαμπη? χαχα Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 232768 )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.KINEZOS.gr
zozefina
Baby ducker
Baby ducker
zozefina


Ονομα : charalambos
Τόπος : akrata
Ηλικία : 27
Μηχανη : Aprilia Tuono
Αριθμός μηνυμάτων : 456

Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x)   Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 23 Μαρ 2011, 03:19

Περιπου..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nasmania.gr
SNORLAX2




Ονομα : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Ηλικία : 59
Μηχανη : KYMCO
Αριθμός μηνυμάτων : 21

Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x)   Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 24 Μαρ 2011, 01:39

Strogylofanareas!!!! έγραψε:
γιατι εμεις εντο στο Ελλαντα ντεκ εκει καλους ντρομους και αμα πατησεις φρενω μπορει να πεσεις...

καταλαβες πεντακι μου ?!

με το μπροστα δισκοφρενο πεφτεις αν γλιστρησει ο τροχος..

με το πισω δισκοφρενο,κ να μπλοκαρεις,κ να γλιστρησει ο πισω τροχος
πρεπει να εισαι πολυ ασχετος,μπουφος για να πεσεις..


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Strogylofanareas!!!! στις Πεμ 24 Μαρ 2011, 02:51, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : αντικατασταθηκαν τα -σ- με τα σωστα τελικα -ς-)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fragos
Baby ducker
Baby ducker
fragos


Άντρας Ονομα : Φραγκισκος
Τόπος : KΕΡΚΥΡΑ!
Ηλικία : 29
Μηχανη : daytona sprinter 125cc και vespa vespino 130cc
Αριθμός μηνυμάτων : 191

Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x)   Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 24 Μαρ 2011, 02:53

Strogylofanareas!!!! έγραψε:
γιατι εμεις εντο στο Ελλαντα ντεκ εκει καλους ντρομους και αμα πατησεις φρενω μπορει να πεσεις...

καταλαβες πεντακι μου ?!
μου το εξηγεις λιγο αυτο γιατι δεν το επιασα!
γιατι πεφτεις αμα εχει πισω δισκοφρενο??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κινέζος
Baby ducker
Baby ducker
Κινέζος


Άντρας Ονομα : Αχιλλεας.
Τόπος : Στο ελλαντα.
Ηλικία : 27
Αριθμός μηνυμάτων : 323

Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x)   Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 24 Μαρ 2011, 03:54

ουτε εγω δεν το επιασα αυτο!πωσ μπορει καποιοσ να πεσει πατωντας πισω φρενο?!με το μπροστα παει στα διαλα,αλλα με το πισω,εστω και στους ελληνικους κολοδρομουσ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.KINEZOS.gr
John_C50
Επίτιμο μέλος
John_C50


Άντρας Ονομα : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 31
Μηχανη : Honda C50c - Kawasaki Ninja 250R
Αριθμός μηνυμάτων : 529

Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x)   Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 24 Μαρ 2011, 05:02

Αμα ο δρομος ειναι βραγμενος η γλιστραει γενικοτερα και μπλοκαρεις τον πισω τροχο,σου διπλωνει το μηχανακι και πεφτεις.
Ειδικα αν δεν εχεις μπροστα φρενο(c50 glx) σε κατασταση πανικου θα πατησεις το πισω οσο παει....
Αρα εχεις μεγαλυτερες πιθανοτητες να πεσεις... Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 510346
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γλάρος
Junior ducker
Junior ducker
Γλάρος


Άντρας Ονομα : kammeni flatza
Τόπος : AIGALEOU AVENUE
Ηλικία : 31
Μηχανη : ΗΟΝDA C50 100cc
Αριθμός μηνυμάτων : 666

Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x)   Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 24 Μαρ 2011, 06:14

εγω παντα φρεναρω διπλωνοντας το μηχανακι..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zozefina
Baby ducker
Baby ducker
zozefina


Ονομα : charalambos
Τόπος : akrata
Ηλικία : 27
Μηχανη : Aprilia Tuono
Αριθμός μηνυμάτων : 456

Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x)   Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 24 Μαρ 2011, 07:43

Eγω παντος δεν το χρησιμοποιω σχεδον ποτε το πισω...μονο μπροστα...και καμια φορα οταν παιρνω το c του στρογγυλου...ειναι 8ανατος το μπροστα με ταμπουρα και αναποδες αναρτησεις..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nasmania.gr
John_C50
Επίτιμο μέλος
John_C50


Άντρας Ονομα : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 31
Μηχανη : Honda C50c - Kawasaki Ninja 250R
Αριθμός μηνυμάτων : 529

Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x)   Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 24 Μαρ 2011, 08:55

To ταμπουρο δεν ειναι προβλημα
Οι αναποδες αναρτησεις ειναι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κινέζος
Baby ducker
Baby ducker
Κινέζος


Άντρας Ονομα : Αχιλλεας.
Τόπος : Στο ελλαντα.
Ηλικία : 27
Αριθμός μηνυμάτων : 323

Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x)   Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 24 Μαρ 2011, 09:04

αλλο το απριλια μπαμπη αλλο το παπι,στο παπι νομιζω το κυριο φρενο ειναι το πισω και στις μηχανες το μπροστα...δεν ειμαι σιγουρος ομως
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.KINEZOS.gr
John_C50
Επίτιμο μέλος
John_C50


Άντρας Ονομα : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 31
Μηχανη : Honda C50c - Kawasaki Ninja 250R
Αριθμός μηνυμάτων : 529

Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x)   Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 24 Μαρ 2011, 09:12

Οτι δικυκλο και να καβαλησεις το σωστο στη θεωρια ειναι να πατας 80% το μπροστα και 20% το πισω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskk18

kostaskk18


Τόπος : mitilini-leykada
Μηχανη : aprilia sx 50,yamaha tdr 125
Αριθμός μηνυμάτων : 65

Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x)   Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 24 Μαρ 2011, 09:25

στα motogp πατανε μονο το μπροστα, οποτε...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Strogylofanareas!!!! στις Πεμ 24 Μαρ 2011, 10:21, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : αντικατασταθηκαν τα greeklish με κανονκα ελληνικα..)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fragos
Baby ducker
Baby ducker
fragos


Άντρας Ονομα : Φραγκισκος
Τόπος : KΕΡΚΥΡΑ!
Ηλικία : 29
Μηχανη : daytona sprinter 125cc και vespa vespino 130cc
Αριθμός μηνυμάτων : 191

Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x)   Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 24 Μαρ 2011, 11:52

εμενα παντως παιδια δεν μου εχει μπλοκαρει ποτε ο τροχος!
παντως οση ανεβαινουν στο μηχανακι μου εχουν παθει πλακα με τα φρενα,με 50 χιλιομετρα πατας φρενα και κοκαλονει κυριολεκτικα!(την εχω γλυτωσει καμποσες φορες ετσι επειδη εχω μια μανια και κολαω πισω απο τα αυτοκινητα) Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 836792
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x)   Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 24 Μαρ 2011, 12:00

SNORLAX2 έγραψε:
Strogylofanareas!!!! έγραψε:
γιατι εμεις εντο στο Ελλαντα ντεκ εκει καλους ντρομους και αμα πατησεις φρενω μπορει να πεσεις...

καταλαβες πεντακι μου ?!

με το μπροστα δισκοφρενο πεφτεις αν γλιστρησει ο τροχος..

με το πισω δισκοφρενο,κ να μπλοκαρεις,κ να γλιστρησει ο πισω τροχος
πρεπει να εισαι πολυ ασχετος,μπουφος για να πεσεις..

fragos έγραψε:
Strogylofanareas!!!! έγραψε:
γιατι εμεις εντο στο Ελλαντα ντεκ εκει καλους ντρομους και αμα πατησεις φρενω μπορει να πεσεις...

καταλαβες πεντακι μου ?!
μου το εξηγεις λιγο αυτο γιατι δεν το επιασα!
γιατι πεφτεις αμα εχει πισω δισκοφρενο??

Κινέζος έγραψε:
ουτε εγω δεν το επιασα αυτο!πωσ μπορει καποιοσ να πεσει πατωντας πισω φρενο?!με το μπροστα παει στα διαλα,αλλα με το πισω,εστω και στους ελληνικους κολοδρομους

παιδες χαλαρωστε !!! ποιο πολυ για πλακα το ειπα επειδη οι δρομοι της Ελλαδας ειναι σε εσχρη κατασταση...και γενικα.. οτι και να εχεις.. ειναι σκοτοστρες.. αυτο.. δεν ειπα οτι δεν κανει δουλεια το δισκοφρενο.... προς θεου !
John_C50 έγραψε:
To ταμπουρο δεν ειναι προβλημα
Οι αναποδες αναρτησεις ειναι!

κανει δουλεια η κοντρα ??!! cheers

χαχαχαχαχα φιλε.. ακου.. μην το κανεις αυτο.. ειναι πραγματικα σπαστικο για τον οδηγο και επικίνδυνο για εσενα... μια φορα μου το εξηγουσε ο πατερας μου.. και δεν ελεγα να το καταλαβω,. και την επομενη που με πετυχε με το παπι.. μου λεει .. ελα να αλαξουμε να παρεις εσυ το αμαξι και εγω το παπι.. ερχοταν λυπών που λες σαν μυγα απο πισω μου... και δωστου εκει.. κολιμενος.. ε! μου'σπασε τα νευρα !! απο'τοτε..ειμαι 5-6 μετρα μακρια απο τα αυτοκινητα.. ασε που αμα φρεναρει κανεις αποτομα θα το φας το κεφαλι σου και θα φταις εσυ !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
John_C50
Επίτιμο μέλος
John_C50


Άντρας Ονομα : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 31
Μηχανη : Honda C50c - Kawasaki Ninja 250R
Αριθμός μηνυμάτων : 529

Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x)   Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 24 Μαρ 2011, 23:58

Η κοντρα ναι!!!... κανει δουλεια
Παντος εγω δειλα δειλα με μικρες ταχυτητες το χρησημοποιω το μπροστα...
Και ας εχω ασχημα προηγουμενα με αυτο... Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 836792

Το sprinter πραγματικα εχει καλα φρενα...απο προσωπικη εμπειρια.
Παντος στου αδερφου μου στο 6μηνο αρχισε να κουναει στο φρεναρισμα απο μπροστα.
Αλλαξαμε δισκοπλακα...τιποτα
Τελικα ειχε κολλησει το ενα πιστονι επειδη ειχαν φαγωθει τα λαστιχακια.
Αλλαξαμε λαστιχακια αλλα παλι δεν εφτιαξε και πολυ...
Τωρα τι να πω...ειναι να μην σου τυχει...τα κινεζικα κατασκευασματα ειναι απροβλεπτα Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 220756
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x)   Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 25 Μαρ 2011, 01:11

σαν τα βαρελοτα τωρα το πασχα... Twisted Evil Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 658751 Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
Κινέζος
Baby ducker
Baby ducker
Κινέζος


Άντρας Ονομα : Αχιλλεας.
Τόπος : Στο ελλαντα.
Ηλικία : 27
Αριθμός μηνυμάτων : 323

Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x)   Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 25 Μαρ 2011, 01:19

εγω παντως πιο πολυ πισω χρησιμοποιω οταν θελω να κοψω ταχυτητα,δεν ξερω...το ψιλοφοβαμαι το μπροστα..μαλλον γιατι εχω συνηθισει με το ποδηλατο..μαλλον..μαλλον
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.KINEZOS.gr
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x)   Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 25 Μαρ 2011, 01:24

μαγκες μην το ψαχνετε.. ειναι απαραίτητα και τα δυο... μια φορα που με τον λαμπη ειχαμε κανει μια μ***κια με τα μπροστινα φρενα.. το πηγα μεχρι το σπιτι μου.. χωρις το μπροστα.. και ηταν πολυ δυσκολο να κοντρολαριστει το παπι.. ουσιαστικα το μπροστα ειναι αυτο το οποιο ελέγχει το αν θα σουρει πισω.. τωρα που τα εχετε και τα δυο.. δεν το καταλαβενετε γιατι τα χρησιμοποιηται ασυνεσθητα.. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
Κινέζος
Baby ducker
Baby ducker
Κινέζος


Άντρας Ονομα : Αχιλλεας.
Τόπος : Στο ελλαντα.
Ηλικία : 27
Αριθμός μηνυμάτων : 323

Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x)   Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 25 Μαρ 2011, 01:26

οντως καποιες φορες χρησιμοποιω και το μπροστα αλλα μονο σε πιο μικρες ταχυτητες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.KINEZOS.gr
 
Yamaha Jupiter MX 2011 (crypton x)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Suzuki Fx VS Yamaha Crypton X VS Yamaha Z
» Crypton X 135
» Innova_F1z Vs Crypton X
» Crypton X κωλοπείραγμα !!!
»  Προτασεις περι του Crypton x

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Duckriders.gr :: Πάπιες :: Μάρκες :: Yamaha-
Μετάβαση σε:  
.
Copyright © 2010-2012, duckriders.gr
Forumgreek.com | Bikes | Associations (Motos) | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις