Duckriders.gr
Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το πρώτο επίσημο ελληνικό φόρουμ αποκλειστικά για τους duckriders!!
 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Στρογγυλοφαναρος ο 4ος

Πήγαινε κάτω 
+4
Strogylofanareas!!!!
Γλάρος
Κινέζος
John_C50
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
John_C50
Επίτιμο μέλος
John_C50


Άντρας Ονομα : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 31
Μηχανη : Honda C50c - Kawasaki Ninja 250R
Αριθμός μηνυμάτων : 529

Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Στρογγυλοφαναρος ο 4ος   Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Icon_minitimeΣαβ 26 Μαρ 2011, 03:25

Ο καιρος εφτιαξε...χωρις να χασω χρονο επιασα δουλεια

Ομως εχω αναφερει, ο τυπος απο τον οποιο πηρα το παπι μου εδωσε ενα ιδιο για ανταλλακτικα,το οποιο ηταν σε πολυ καλη κατασταση και δεν μου εκανε η καρδια να το χαλασω.
Ιδου...(απλυτο)

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][/img]

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][/img]

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][/img]

Αυτο λυθηκε μαζι με το αλλο.

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][/img]

Τα πραγματα του ετοιμαστηκαν μαζι με του αλλου εκτος απο το σκελετο και τα μπλε κομματια (στον πατο της κουτας εχει κι'αλλα ε!...)

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][/img]

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][/img]

Χτες ξεκινησα τριψιμο...σκουριοφαγο τοπικα οπου ειχε σκουριες και στοκαρισμα...
Λιγα πραγματα απο σκουριες συγκριτικα με το αλλο...
Αυτο δεν θα το ξεβαψω τελειως.
Τα αυτοκολλητα τα μονωσα με χαρτοταινια.Δεν θα τα βγαλω γιατι δεν εχουν τιποτα και εχουν μια δυσκολια να βρεθουν ως γνωστον.
Το αποτελεσμα...

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][/img]

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][/img]

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][/img]

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][/img]

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][/img]

Απο βδομαδα με το καλο θα ριξω ασταρι τοπικα σους στοκους τριψιμο ξανα και βαψιμο
Στη συνεχεια θα πακεταριστει και θα παει στο εξωχικο για μονταρισμα και μονιμη κατοικια! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κινέζος
Baby ducker
Baby ducker
Κινέζος


Άντρας Ονομα : Αχιλλεας.
Τόπος : Στο ελλαντα.
Ηλικία : 27
Αριθμός μηνυμάτων : 323

Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στρογγυλοφαναρος ο 4ος   Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Icon_minitimeΣαβ 26 Μαρ 2011, 03:36

πωωπωπω!!!αυτα ειναι φιλε!παντως εισαι πολυ τυχερος που εχεις και αυτα καβατζα και κανεις τα κολπα σου!ζηλευω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.KINEZOS.gr
John_C50
Επίτιμο μέλος
John_C50


Άντρας Ονομα : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 31
Μηχανη : Honda C50c - Kawasaki Ninja 250R
Αριθμός μηνυμάτων : 529

Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στρογγυλοφαναρος ο 4ος   Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Icon_minitimeΣαβ 26 Μαρ 2011, 03:39

Kαλα το τι ανταλλακτικο εχω δεν λεγεται...Εχω και αλλα 2 η 3 μοτερ αμονταριστα
Για τα υπολοιπα ανταλλακτικα εχω φτιαξει λιστα γιατι εχω χασει και εγω τον μπουσουλα
Αλλα τα εχω Αθηνα,αλλα στο εξωχικο...δεν ειχα που να τα βαλω! Στρογγυλοφαναρος ο 4ος 220756
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γλάρος
Junior ducker
Junior ducker
Γλάρος


Άντρας Ονομα : kammeni flatza
Τόπος : AIGALEOU AVENUE
Ηλικία : 31
Μηχανη : ΗΟΝDA C50 100cc
Αριθμός μηνυμάτων : 666

Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στρογγυλοφαναρος ο 4ος   Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Icon_minitimeΣαβ 26 Μαρ 2011, 03:40

λολ ποσα εχεις????
εχω μερικες ερωτησεις... θελω να μου πεις ακρυβως τι κανεις με τις σκουριες..γιατι εχω και εγω κατι σκουριες πισω στο φτερο και θελω να τις φτιαξω χωρις να βαψω ολλο το μηχανακι..
γινεται να βαψω τα πλαστικα χωρις να βγαλω τα αυτοκολλητα..
αφου ειναι αυτο που εφερνε ο σαρακακης γιατι εχει μονοσελο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John_C50
Επίτιμο μέλος
John_C50


Άντρας Ονομα : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 31
Μηχανη : Honda C50c - Kawasaki Ninja 250R
Αριθμός μηνυμάτων : 529

Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στρογγυλοφαναρος ο 4ος   Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Icon_minitimeΣαβ 26 Μαρ 2011, 03:52

Με τις σκουριες...επειδη δεν με νοιαζει το χρωμα...
Τις τριβω αρχικα με συρματοβουρτσα τροχου και μετα οτι μεινει του βαζω πανω ενα σκουριοφαγο σε jel πολυ δυνατο.Το αφηνω καμποση ωρα να πιασει το ξεπλενω και ετοιμο.

Εσενα οι σκουριες ειναι κατω απο το φτερο (οπως ολα) η απο πανω?

Τα πλαστικα γινεται να τα βαψεις χωρις να βγαλεις τα αυτοκολλητα.
Αλλα μετα στο βερνικωμα(αν το κανεις διπλης) πρεπει να ριξεις βερνικι και στο αυτοκολλητο
Δοκιμασμενο...Το καναμε στο ΑΧ-1 και εγινε τζαμι!

Ειναι μονοσελο φιλε γιατι ο προηγουμενος ιδιοκτητης ειχε μαγαζι με ρουχα και το φορτωνε κουτες! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γλάρος
Junior ducker
Junior ducker
Γλάρος


Άντρας Ονομα : kammeni flatza
Τόπος : AIGALEOU AVENUE
Ηλικία : 31
Μηχανη : ΗΟΝDA C50 100cc
Αριθμός μηνυμάτων : 666

Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στρογγυλοφαναρος ο 4ος   Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Icon_minitimeΣαβ 26 Μαρ 2011, 04:07

εμενα ειναι απο πανω ..8α βγαλω φοτο να σου δειξω..αμα το τριψω με γυαλοχαρτο γινεται τπτ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John_C50
Επίτιμο μέλος
John_C50


Άντρας Ονομα : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 31
Μηχανη : Honda C50c - Kawasaki Ninja 250R
Αριθμός μηνυμάτων : 529

Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στρογγυλοφαναρος ο 4ος   Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Icon_minitimeΣαβ 26 Μαρ 2011, 04:10

Γινεται δουλεια αλλα κατω απο τη σκουρια δεν προκειται να βρεις χρωμα....
Απλα θα διωξεις τη σκουρια και θα μεινει μεταλλο...μετα απο λιγο καιρο θα ξανασκουριασει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στρογγυλοφαναρος ο 4ος   Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Icon_minitimeΣαβ 26 Μαρ 2011, 10:42

τζονυ respect.. αναμενουμε την συνεχεια.. πως θα το βαψεις.. ρε συ.. αξιζει το καλοκαιρι να βαψω και το δικο μου μονος ?!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
John_C50
Επίτιμο μέλος
John_C50


Άντρας Ονομα : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 31
Μηχανη : Honda C50c - Kawasaki Ninja 250R
Αριθμός μηνυμάτων : 529

Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στρογγυλοφαναρος ο 4ος   Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Icon_minitimeΚυρ 27 Μαρ 2011, 02:17

Hλια θα το βαψω μπλε οπως ειναι.
Για να το βαψεις μονος θελει δουλεια και αν δεν ξερεις...θα ευχεσαι να μην ειχες αρχισει ποτε!
Βαψε κατι αλλο μικροτερο πρωτα για να μαθεις(ποδηλατο πχ) και αν δεις οτι σε παει το βαφεις και το παπι...

Και οταν λεω βαψιμο...εννοω λυσιμο εξολοκληρου,ξεσκουριασμα,ισιωμα και μετα βαψιμο
Οχι σαν τους καγκουρες...χαρτωμα παντου και σπρει απο πανω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στρογγυλοφαναρος ο 4ος   Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Icon_minitimeΚυρ 27 Μαρ 2011, 02:24

οχι ρε.. ενοιτε... ο πατερας μου ειναι μπογιατζης... χμμ κατι μπορει να σκαμπαζει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
John_C50
Επίτιμο μέλος
John_C50


Άντρας Ονομα : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 31
Μηχανη : Honda C50c - Kawasaki Ninja 250R
Αριθμός μηνυμάτων : 529

Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στρογγυλοφαναρος ο 4ος   Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Icon_minitimeΚυρ 27 Μαρ 2011, 02:27

Aλλο ο τοιχος και αλλο το παπι ομως ε...
ο τοιχος δε σκουριαζει Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στρογγυλοφαναρος ο 4ος   Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Icon_minitimeΚυρ 27 Μαρ 2011, 03:08

αχαχαχαχαχαχ ναι ρε νταξ.. δεν ειμαι μπιτι gun !! με πινελο το βαφουμε εεε??!! χαχαχαχαχααχαχ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
John_C50
Επίτιμο μέλος
John_C50


Άντρας Ονομα : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 31
Μηχανη : Honda C50c - Kawasaki Ninja 250R
Αριθμός μηνυμάτων : 529

Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στρογγυλοφαναρος ο 4ος   Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Icon_minitimeΚυρ 27 Μαρ 2011, 03:12

Με το πινελο και λαδομπογια απο το μπογιατζιδικο της γειτωνιας σου...τον κουβα τον 4κιλο να φτασει... Στρογγυλοφαναρος ο 4ος 220756

Πλακα πλακα οταν ειχα παει αραχωβα ειχα δει ενα townmate βαμενο ασημι ΠΑΝΤΟΥ
Ακομα και τα λαστιχα...σαν να το ειχες βουτηξει στο καζανι με την μπογια!
Τα ειδα ολα ε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στρογγυλοφαναρος ο 4ος   Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Icon_minitimeΚυρ 27 Μαρ 2011, 03:17

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ ρεε,, εχουμε και ενα ιδιο ακριβως εδω.. ταουνι καταμαυρο μεσα και η εξατμιση η σελα το γυαλι του κοντερ... το μοτερ.. το καρμπυρατερ το φιλτρο.. κατραμι λεμε... αλλα αυτο το ειχε παρει με σπρει.. μιλαμε για καφριλα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
Γλάρος
Junior ducker
Junior ducker
Γλάρος


Άντρας Ονομα : kammeni flatza
Τόπος : AIGALEOU AVENUE
Ηλικία : 31
Μηχανη : ΗΟΝDA C50 100cc
Αριθμός μηνυμάτων : 666

Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στρογγυλοφαναρος ο 4ος   Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Icon_minitimeΚυρ 27 Μαρ 2011, 03:28

το βαψιμο θελει χερι...δεν το κατεχουν ολλοι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zozefina
Baby ducker
Baby ducker
zozefina


Ονομα : charalambos
Τόπος : akrata
Ηλικία : 27
Μηχανη : Aprilia Tuono
Αριθμός μηνυμάτων : 456

Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στρογγυλοφαναρος ο 4ος   Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Icon_minitimeΔευ 28 Μαρ 2011, 08:03

Nα σ πω ρε τζονυ...αφου το 3ερουμε οτι το κατεχεις το α8λημα...γιατι δεν το φτιαχνεις μαμα απε3ω και μεσα τουμπανο...οσο παει...αφου εχεις ενα ιδιο...

Να εχεις 2..ενα για την δουλεια σου..και ενα για την κα**λα σου...

Λεω εγω... Στρογγυλοφαναρος ο 4ος 784504
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nasmania.gr
John_C50
Επίτιμο μέλος
John_C50


Άντρας Ονομα : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 31
Μηχανη : Honda C50c - Kawasaki Ninja 250R
Αριθμός μηνυμάτων : 529

Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στρογγυλοφαναρος ο 4ος   Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Icon_minitimeΔευ 28 Μαρ 2011, 21:31

Δεν εχει χαρτια Λαμπη...
Αυτος που μου το εδωσε δεν μπορουσε να βρει τον προηγουμενο ιδιοκτητη για να κανει τη μεταβιβαση (μαλλον μακαριτης απ'οτι καταλαβα) Στρογγυλοφαναρος ο 4ος 510346

Μου εδειξε την αδεια που ηταν στο ονομα αλλου και μου εφτιαξε χαρτι οτι δεν ειναι κλεμμενο και οτι μου το δινει για ανταλλακτικα και παλιοσιδερα!
Γι'αυτο και παει στο εξωχικο...

Α και μια διορθωση...δεν εχω 2
Εχω 4!...ενα 6βολτο ενα 12βολτο δικο μου, ενα 12βολτο του πατερα μου και ενα 12βολτο αυτο που φτιαχνω τωρα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zozefina
Baby ducker
Baby ducker
zozefina


Ονομα : charalambos
Τόπος : akrata
Ηλικία : 27
Μηχανη : Aprilia Tuono
Αριθμός μηνυμάτων : 456

Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στρογγυλοφαναρος ο 4ος   Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Icon_minitimeΔευ 28 Μαρ 2011, 23:48

Πουλατα στην honda..!!

Οικογενειακο παπι...τι λεμε τωρα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nasmania.gr
Γλάρος
Junior ducker
Junior ducker
Γλάρος


Άντρας Ονομα : kammeni flatza
Τόπος : AIGALEOU AVENUE
Ηλικία : 31
Μηχανη : ΗΟΝDA C50 100cc
Αριθμός μηνυμάτων : 666

Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στρογγυλοφαναρος ο 4ος   Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Icon_minitimeΤρι 29 Μαρ 2011, 00:31

κυβικα το καθενα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στρογγυλοφαναρος ο 4ος   Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Icon_minitimeΤρι 29 Μαρ 2011, 03:20

χεχεχε καλος τζονυ.. εχεις στολο.. αυτο που λεει ο Λαμπης ειναι το όνειρο μου... μπιτι μαμα αποξω.. μονοσελο-καθρεπτες... και απο'μεσα.. KSR 67mm τετραβαλβιδο... !! χαχαχαχαχα το φαντάζεσαι..??!!! γελιο που θα πεφτει??!!! Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
John_C50
Επίτιμο μέλος
John_C50


Άντρας Ονομα : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 31
Μηχανη : Honda C50c - Kawasaki Ninja 250R
Αριθμός μηνυμάτων : 529

Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στρογγυλοφαναρος ο 4ος   Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Icon_minitimeΤρι 29 Μαρ 2011, 08:59

Το δικο μου ειναι 52χιλιοστα(110cc δηλαδη)
Του πατερα ειναι 90αρι original (τραμπα τα πραγματα απο 90αρι μοτερ)
Το 6βολτο ειναι 72αρι απλο
Και αυτο που φτιαχνω θα ειναι επισης 72αρι

Ηλια καλα θα ηταν αλλα θελει πολυ χρημα η δουλεια...αρα ας αρκεστουμε σε αυτα που εχουμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John_C50
Επίτιμο μέλος
John_C50


Άντρας Ονομα : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 31
Μηχανη : Honda C50c - Kawasaki Ninja 250R
Αριθμός μηνυμάτων : 529

Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στρογγυλοφαναρος ο 4ος   Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Icon_minitimeΤρι 29 Μαρ 2011, 09:13

Στο θεμα...
Χτες εγινε το τελευταιο τριψιμο και επεσε το πρωτο χερι χρωμα
Σημερα βαφτηκε τελικα...
Ο χρωματοπωλης βεβαια μου εκανε μα...κια με το χρωμα και μου το εβγαλε πολυ νερουλο με αποτελεσμα να γινουν καποια μικρα ψεγαδια...αλλα ενταξει διορθωνονται λιγο το κακο

Υπαρχουν φωτογραφιες και θα τις ανεβασω μαλλον αυριο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Duckrider
Admin
Admin
Duckrider


Άντρας Ονομα : Δημητρης
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 685

Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στρογγυλοφαναρος ο 4ος   Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Icon_minitimeΤρι 29 Μαρ 2011, 09:16

Shocked Shocked Shocked Shocked


Περιμένουμε υλικό!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://duckriders.forumgreek.com
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στρογγυλοφαναρος ο 4ος   Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Icon_minitimeΤρι 29 Μαρ 2011, 09:38

John_C50 έγραψε:
Το δικο μου ειναι 52χιλιοστα(110cc δηλαδη)
Του πατερα ειναι 90αρι original (τραμπα τα πραγματα απο 90αρι μοτερ)
Το 6βολτο ειναι 72αρι απλο
Και αυτο που φτιαχνω θα ειναι επισης 72αρι

Ηλια καλα θα ηταν αλλα θελει πολυ χρημα η δουλεια...αρα ας αρκεστουμε σε αυτα που εχουμε...

κατα τα 4χιλιαρικα πέφτει η δουλεια..χαχαχα εμενα μου λες.. !!


John_C50 έγραψε:
Στο θεμα...
Χτες εγινε το τελευταιο τριψιμο και επεσε το πρωτο χερι χρωμα
Σημερα βαφτηκε τελικα...
Ο χρωματοπωλης βεβαια μου εκανε μα...κια με το χρωμα και μου το εβγαλε πολυ νερουλο με αποτελεσμα να γινουν καποια μικρα ψεγαδια...αλλα ενταξει διορθωνονται λιγο το κακο

Υπαρχουν φωτογραφιες και θα τις ανεβασω μαλλον αυριο!


ολο το φορουμ συντονισμένο αυριο εδω !!! εεεεε Στρογγυλοφαναρος ο 4ος 313712 Στρογγυλοφαναρος ο 4ος 313712 Στρογγυλοφαναρος ο 4ος 313712 Στρογγυλοφαναρος ο 4ος 313712
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
John_C50
Επίτιμο μέλος
John_C50


Άντρας Ονομα : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 31
Μηχανη : Honda C50c - Kawasaki Ninja 250R
Αριθμός μηνυμάτων : 529

Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στρογγυλοφαναρος ο 4ος   Στρογγυλοφαναρος ο 4ος Icon_minitimeΠεμ 31 Μαρ 2011, 06:42

Να και οι φωτογραγιες απο το βαψιμο...

Εδω εχει πεσει το πρωτο χερι σε μερικα κομματια(σκελετο,ψαλιδι,πιρουνι,τιμονοπλακα)
Και ασταρι πλαστικου στο φτερο
Βαφτηκαν μαζι και καποια αλλα πλαστικα που ειχα....ετσι για να υπαρχουν

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][/img]

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][/img]

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][/img]

Και το τελικο αποτελεσμα:

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][/img]

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][/img]

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][/img]

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][/img]

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][/img]

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][/img]

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][/img]

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][/img]

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][/img]

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][/img]

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][/img]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Στρογγυλοφαναρος ο 4ος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Duckriders.gr :: Η γωνιά του καλλιτέχνη :: Φωτογραφίες απ' τα καμάρια μας-
Μετάβαση σε:  
.
Copyright © 2010-2012, duckriders.gr
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις