Duckriders.gr
ΝΕΟ MODENAS GT 128 Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
ΝΕΟ MODENAS GT 128 Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το πρώτο επίσημο ελληνικό φόρουμ αποκλειστικά για τους duckriders!!
 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΝΕΟ MODENAS GT 128

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ntik




Αριθμός μηνυμάτων : 1

ΝΕΟ MODENAS GT 128 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΝΕΟ MODENAS GT 128   ΝΕΟ MODENAS GT 128 Icon_minitimeΠαρ 01 Απρ 2011, 23:25

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Duckrider
Admin
Admin
Duckrider


Άντρας Ονομα : Δημητρης
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 685

ΝΕΟ MODENAS GT 128 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ MODENAS GT 128   ΝΕΟ MODENAS GT 128 Icon_minitimeΣαβ 02 Απρ 2011, 03:48

ΝΕΟ MODENAS GT 128 405795 ΝΕΟ MODENAS GT 128 405795

Βεβαια έχει κάτι χαρακτηριστικά πολύ καλά για να ειναι αληθινά.

Για παράδειγμα λέει οτι έχει 11 ιππους και αν και ειναι καρμπυρατεράτο έχει κατανάλωση 1.94l/100 ΝΕΟ MODENAS GT 128 210688


Έχει επεξεργασθεί από τον/την duckrider στις Δευ 04 Απρ 2011, 04:52, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://duckriders.forumgreek.com
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

ΝΕΟ MODENAS GT 128 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ MODENAS GT 128   ΝΕΟ MODENAS GT 128 Icon_minitimeΣαβ 02 Απρ 2011, 03:51

χμμμ αλλο ενα γλοιώδες παπι απο τη modenas !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
panos ag.stef.13




Άντρας Ονομα : Πανος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 14

ΝΕΟ MODENAS GT 128 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ MODENAS GT 128   ΝΕΟ MODENAS GT 128 Icon_minitimeΣαβ 02 Απρ 2011, 04:05

admin νομιζω οτι τα χαρακτηριστικα του ειναι απο τα καλυτερα της κατηγοριας και περιεχει τα παντα ολα βεβαια με την βοηθεια της kawasaki μην ξεχναμε η modenas ειναι θυγατρικη και για αυτο τον λογω εχει αυτο το καινουριο παπι αυτα τα χαρακτηριστικα .για την καταναλωση λεει οτι εχει ενα ειδικο συστημα και για αυτο τον λογο εχει τοσο μικρη καταναλωση παρα καρμπυρατερ που ειναι και + αφου θα μπορεις να το συντυρεις και εσυ ο ιδιος .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostasSC

kostasSC


Άντρας Ονομα : Κώστας
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 41
Μηχανη : Modenas X-Cite 130
Αριθμός μηνυμάτων : 37

ΝΕΟ MODENAS GT 128 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ MODENAS GT 128   ΝΕΟ MODENAS GT 128 Icon_minitimeΚυρ 03 Απρ 2011, 21:53

Ρε παιδιά μην ψαρώνετε.. Ένα x-cite είναι με άλλη εμφάνιση και πολύ πιο άσχημο θα έλεγα.. Άν δείτε τις φωτό ο κινητήρας είναι ο ίδιος.. afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panos ag.stef.13




Άντρας Ονομα : Πανος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 14

ΝΕΟ MODENAS GT 128 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ MODENAS GT 128   ΝΕΟ MODENAS GT 128 Icon_minitimeΔευ 04 Απρ 2011, 01:18

κωστα το ξερουμε οτι ο κινητηρας ειναι ιδιος με του x-cite αλλα εχει και καποια αλλα χαρακτηριστικα που ειναι καλυτερα απο του x-cite ,να δουμε πως θα βγει και αυτο το μοντελο της modenas γιατι τελευταια βγαζει πολυ καλα παπια και εχει μεγαλη προοδος.Τωρα που ειδα οτι εχεις modenas x-cite μπορεις να μου πεις αν εχεις βγει ευχαριστημενος απο το παπι γιατι ενδιαφερομαι να το αγορασω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostasSC

kostasSC


Άντρας Ονομα : Κώστας
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 41
Μηχανη : Modenas X-Cite 130
Αριθμός μηνυμάτων : 37

ΝΕΟ MODENAS GT 128 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ MODENAS GT 128   ΝΕΟ MODENAS GT 128 Icon_minitimeΔευ 04 Απρ 2011, 06:32

Πάνο σου παραθέτω κάτι που ξαναέγραψα σε άλλο topic :

Πήρα το Modenas γιατί μου το συνέστησε και ένας γνωστός μου με συνεργείο για μηχανάκια.. Είμαι ευχαριστημένος μέχρι στιγμής..

Στα συν ο χώρος κατω απ'την σέλα, το ρεζερβουάρ μπροστά, το στροφόμετρο, δισκόφρενο πίσω με πολύ καλή αίσθηση που δεν μπλοκάρει άσκοπα, άνετη σέλα για παπί, καρμπυρατέρ και πολύ οικονομικό..

Στα μείον κάποιοι συντονισμοί απ΄τα πλαστικά στις ψηλές στροφές, κάτι που λύνεται εύκολα νομίζω

Κατα τα άλλα όλα καλά.. Δεν μου έβγαλε κάτι αν και δεν κάνω και πολλά χλμ, έχω 3000 μόνο..

Εγώ πάντως αυτό θα σου πρότεινα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panos ag.stef.13




Άντρας Ονομα : Πανος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 14

ΝΕΟ MODENAS GT 128 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ MODENAS GT 128   ΝΕΟ MODENAS GT 128 Icon_minitimeΤρι 05 Απρ 2011, 02:17

ευχαριστο πολυ κωστα θα το ψαξω γιατι υπαρχει προβλημα και στα οικινομικα μου .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΝΕΟ MODENAS GT 128
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Modenas X-cite 135
» Φτιαξιμο modenas kriss 115
» modenas kriss ii πειραγμα
» Εξάτμιση MODENAS X-CITE 130
» βελτιωση modenas kriss 115

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Duckriders.gr :: Πάπιες :: Μάρκες :: Modenas-
Μετάβαση σε:  
.
Copyright © 2010-2012, duckriders.gr
phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις