Duckriders.gr
C50 dirt edition !!! Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
C50 dirt edition !!! Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το πρώτο επίσημο ελληνικό φόρουμ αποκλειστικά για τους duckriders!!
 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 C50 dirt edition !!!

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

C50 dirt edition !!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: C50 dirt edition !!!   C50 dirt edition !!! Icon_minitimeΣαβ 02 Απρ 2011, 09:42

Παιδες σημερα πήγα μια βολτα προς τα πανω.. αλλα ειχε βρεξει..... ΟΤΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΠΙ ΘΑ ΠΑΝΤΙΑΖΕ ΚΑΙ ΜΕ 3η !!!!! δεν το περιμενα ποτε στη ζωη μου !!!!!!
ειχε τοση λασπη.... που ανοιγες πρωτη και εμενες εκει.. δεν προχώραγε το παπι.. απλα εσκαβε.. και εσκαβε..και εσκαβε.. σαν να ειχε παγο ηταν... μαγκες... εχει τρομερη πλακα..το τιμονι σου διχνει ευθεια.. η πισω ροδα ειναι μπροστα σου, αλλα εσυ πηγαίνεις αριστερα... χαχαχαχαχα μιλαμε για συσκοτισμο... χαμος λεμε.. ενιωσα να'ουμε πολυ enduras !!!!! στο τελος με πονεσαν τα χερια μου.... χμμμ γι'αυτο η επαγγελματιες ειναι τουμπανα... τρελη γυμναστικη το ολο πραμα.. ολα εχουν και το τιμημα τους ομως.. !!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]






Δεν τόλμησα να το πηραξω.. αυριο εχω μπολικη δουλεια.. Λαμπη.. να με περιμενεις το πρωι... βγαλε οξω τον στολο.. πιεστικα. αληφες, κερια.. σαπουνια.. ολα.. θα λιωσουμε !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
zozefina
Baby ducker
Baby ducker
zozefina


Ονομα : charalambos
Τόπος : akrata
Ηλικία : 27
Μηχανη : Aprilia Tuono
Αριθμός μηνυμάτων : 456

C50 dirt edition !!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: C50 dirt edition !!!   C50 dirt edition !!! Icon_minitimeΣαβ 02 Απρ 2011, 19:55

Δεν το κα8αριζω εγω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nasmania.gr
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

C50 dirt edition !!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: C50 dirt edition !!!   C50 dirt edition !!! Icon_minitimeΣαβ 02 Απρ 2011, 19:58

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ μα γιατι ρεεεε??? τι εχει.. αχαχαχαχαχαχα ρε... δεν εγινε πολυ έμπυρο ??!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
John_C50
Επίτιμο μέλος
John_C50


Άντρας Ονομα : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 31
Μηχανη : Honda C50c - Kawasaki Ninja 250R
Αριθμός μηνυμάτων : 529

C50 dirt edition !!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: C50 dirt edition !!!   C50 dirt edition !!! Icon_minitimeΣαβ 02 Απρ 2011, 21:20

Αντε και καλο πλυσιμο! C50 dirt edition !!! 220756
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κινέζος
Baby ducker
Baby ducker
Κινέζος


Άντρας Ονομα : Αχιλλεας.
Τόπος : Στο ελλαντα.
Ηλικία : 27
Αριθμός μηνυμάτων : 323

C50 dirt edition !!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: C50 dirt edition !!!   C50 dirt edition !!! Icon_minitimeΣαβ 02 Απρ 2011, 22:39

χαχααχχαχααχ...το δικο μου να δεις ...χτες ηταν απολαυση που ειχε λασπη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.KINEZOS.gr
 
C50 dirt edition !!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» C50..... strogylofanareas edition powered by underground graphics..
» Honda GLX Limo Edition κι'αντε γεια !!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Duckriders.gr :: Καφενείο :: Περι ανέμων και υδάτων-
Μετάβαση σε:  
.
Copyright © 2010-2012, duckriders.gr
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις