Duckriders.gr
Συμπλεκτης σε duck!! Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Συμπλεκτης σε duck!! Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το πρώτο επίσημο ελληνικό φόρουμ αποκλειστικά για τους duckriders!!
 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Συμπλεκτης σε duck!!

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stelgeron




Ηλικία : 40
Μηχανη : Honda sypra
Αριθμός μηνυμάτων : 3

Συμπλεκτης σε duck!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συμπλεκτης σε duck!!   Συμπλεκτης σε duck!! Icon_minitimeΔευ 04 Απρ 2011, 01:54

Καλησπερα duckriders!!!Μου εχει μπει στο μυαλο τις τελευταιες βδομαδες να ξαναβαλω συμπλεκτη στο sypraki μου να του πεινω πιο πολυ το αιμα...το ειχα κανει πιτσιρικας(σε μαστορα)αλλα δεν υπαρχουνε λεφτα τωρα κ πιανουνε τα χερακια μου...αν καπιος τρελοπαπακιας γνωριζει ας δωσει τα φωτα του!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John_C50
Επίτιμο μέλος
John_C50


Άντρας Ονομα : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 31
Μηχανη : Honda C50c - Kawasaki Ninja 250R
Αριθμός μηνυμάτων : 529

Συμπλεκτης σε duck!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμπλεκτης σε duck!!   Συμπλεκτης σε duck!! Icon_minitimeΔευ 04 Απρ 2011, 21:13

Υπαρχει εδω και χρονια αυτο:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Ειναι κινας βεβαια αλλα τη δουλεια του την κανει.
Δεν το λες φθηνο παντος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Duckrider
Admin
Admin
Duckrider


Άντρας Ονομα : Δημητρης
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 685

Συμπλεκτης σε duck!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμπλεκτης σε duck!!   Συμπλεκτης σε duck!! Icon_minitimeΔευ 04 Απρ 2011, 23:41

Αν ψαχτεις λίγο στο Ebay μπορεις να βρεις ολο το σετ με πολυ λιγότερα λεφτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://duckriders.forumgreek.com
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Συμπλεκτης σε duck!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμπλεκτης σε duck!!   Συμπλεκτης σε duck!! Icon_minitimeΤρι 05 Απρ 2011, 02:08

stelgeron έγραψε:
Καλησπερα duckriders!!!Μου εχει μπει στο μυαλο τις τελευταιες βδομαδες να ξαναβαλω συμπλεκτη στο sypraki μου να του πεινω πιο πολυ το αιμα...το ειχα κανει πιτσιρικας(σε μαστορα)αλλα δεν υπαρχουνε λεφτα τωρα κ πιανουνε τα χερακια μου...αν καπιος τρελοπαπακιας γνωριζει ας δωσει τα φωτα του!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..

τι 140αρια δείχνεται στο παιδι ρε σεις.. αφου το λεει.. !! Δηλαδη φιλε εσυ μιλας για καποια πατεντα τετοιου τύπου ???

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
stelgeron




Ηλικία : 40
Μηχανη : Honda sypra
Αριθμός μηνυμάτων : 3

Συμπλεκτης σε duck!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμπλεκτης σε duck!!   Συμπλεκτης σε duck!! Icon_minitimeΠαρ 08 Απρ 2011, 00:36

ρε αλανια καλο το σετακι με τα 140 ευρωπουλα αλλα θελω να μειωσω το κοστος κατα πολυ..απλα εγω θελω τον τροπο πως θα το κανω μονος μου.αμα ειχα τα 140 θα πηγαινα σε μαστορα?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Συμπλεκτης σε duck!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμπλεκτης σε duck!!   Συμπλεκτης σε duck!! Icon_minitimeΠαρ 08 Απρ 2011, 03:21

φιλε μου.. η φωτογραφια που σου έδιξα ειναι απο τον Hippy.. παρε τηλεφωνο εδώ 6932789684 μπορει να σε βοηθήσει.. !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
 
Συμπλεκτης σε duck!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Duckriders.gr :: Πάπιες :: Τεχνικά θέματα-
Μετάβαση σε:  
.
Copyright © 2010-2012, duckriders.gr
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις