Duckriders.gr
τσαι news... Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
τσαι news... Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το πρώτο επίσημο ελληνικό φόρουμ αποκλειστικά για τους duckriders!!
 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 τσαι news...

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kostaskk18

kostaskk18


Τόπος : mitilini-leykada
Μηχανη : aprilia sx 50,yamaha tdr 125
Αριθμός μηνυμάτων : 65

τσαι news... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: τσαι news...   τσαι news... Icon_minitimeΣαβ 21 Μάης 2011, 11:33

ενα μερος οπου μπορειτε να γραφετε καθημερινες ιστοριες...ο ορος"κερασα τσαι" συμαινει περασα καποιον σε κοντρα...
ξεκινω εγω...σημερα πετυχα με το μαμα tdr 125 ενα σκουτερ ονοματος gp 300i κατι τετοιο τελος παντον τον 300 κυβικων και φορουσε και εξατμιση...ο τυπος ειχε ορεξη..τον περναω μια στα χαλαρα σε ευθεια μετα τον περιμενα και τον αφισα να με περασει γιατι συναντισαμε κινηση σε κατι στροφιλικια (οσο ηταν μπροστα μου γυριζε και εβλεπε αν τον ακολουθω)μετα προσπερασαμε τα εμποδια(αμαξια) και οι 2 και μετα σε μια ευθεια πριν μια στροφη αρχισε να ανοιγει εγω απο πισω του ανοιγω τερμα(ανοιγει η ypvs) μαζευω πολλα χμ και τον περναω πανω στην στροφη με 110 περιπου..(χωρις να πατισω φρενο) και με το tdr να κανει τον γνωστο διχρονο ποροτικο ηχο. μετα σινεχισα να πηγαινω ταπα και αυτος με το ζορι ακολουθουσε..οταν φτασαμε σε κατοικιμενη περιοχη με κινηση τον αφισα να με ξαναπερασει και περασε κανοντας θοριβο (ειχε εξατμιση)μετα ανοιγε μεχρι τα 100 σε κατι στροφες αλλα εγω τον εφτανα χαλαρα και λυπηθικα να τον ξαναπερασω.. που πας ρε με το σκουτερακι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskk18

kostaskk18


Τόπος : mitilini-leykada
Μηχανη : aprilia sx 50,yamaha tdr 125
Αριθμός μηνυμάτων : 65

τσαι news... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τσαι news...   τσαι news... Icon_minitimeΣαβ 21 Μάης 2011, 11:34

α και κατι ακομα πριν λιγο κερασα ξανα...αλλα δεν ηταν και τοσο δικαιο..εκανα βολτα και συνανταω ενα crypton x πειραγμενο @ εξατμιση αλλα δικαβαλο...ο τυπος με κολουσε και σε μια ευθεια που ανοιξαμε ηπιε πολυυυυ τσαιιιιιι..
παρολο που θα τον αφινα καμια 500αρια μετρα πισω αυτος συνεχιζε...και πριν μια ωρα με προσπερασε με μεγαλη ταχυτητα ενα παπι κοκκινο(μαλλον crypton r) αλλα πρεπει να το ειχε πολυ πειραγμενο...παρολο που με προσπερασε με πολλα χμ τον εφτασα γρηγορα αλλα μετα σε μια στροφη επρεπε να τον περασω απο εξωτερικη αλλα επιδη ηταν βραδυ και φορουσα θολο κρανος εκοψα.αυτος πηγαινε του σκοτομου με το παπι εμπενε σε στροφες με τα 90-100 περιπου και οταν βγηκε μπροστα μου πατουσε ο καγκουρας διακεκομενα το φρενο...(και καλα οτι βλεπω τον κολο του)συνεχισα να τον κυνηγαω μες στο βραδυ στα στροφιλικια και πηγαιναμε σχεδον μαζι...σε μια στιγμη επιδη δεν εβλεπα κοντεψα να βγω απο μια στροφη,βασικα μπλοκαρε το πισω αλλα το εσωσα μετα αρχισα να τον φτανω αλλα ξαφνικα κοβει και στριβει σε ενα δρομο μεσα στην ερημια...παντος αμα ηταν μερα θα του ελεγα εγω...εχω και μαμα μηχανακι 125cc και το εχω και λιγο καιρο...αυτος ηταν χωρις κρανος και εβλεπε καλητερα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

τσαι news... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τσαι news...   τσαι news... Icon_minitimeΚυρ 22 Μάης 2011, 02:11

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ωραιο θεματακι απλα με ρεγουλα..


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
kostaskk18

kostaskk18


Τόπος : mitilini-leykada
Μηχανη : aprilia sx 50,yamaha tdr 125
Αριθμός μηνυμάτων : 65

τσαι news... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τσαι news...   τσαι news... Icon_minitimeΚυρ 22 Μάης 2011, 02:17

εγραψα πολλα επιδη χτες γυριζα ολη μερα...οριστε και ενα σχετικο τραγουδακι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

τσαι news... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τσαι news...   τσαι news... Icon_minitimeΚυρ 22 Μάης 2011, 02:40

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΕ ΤΡΕΛΕ !
τσαι news... 313712
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
 
τσαι news...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Duckriders.gr :: Καφενείο :: Παπιομαχίες-
Μετάβαση σε:  
.
Copyright © 2010-2012, duckriders.gr
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις