Duckriders.gr
Πούσαστε ρεμαλιαααααααα.... Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Πούσαστε ρεμαλιαααααααα.... Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το πρώτο επίσημο ελληνικό φόρουμ αποκλειστικά για τους duckriders!!
 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Πούσαστε ρεμαλιαααααααα....

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΝικόλαςXL
Baby ducker
Baby ducker
ΝικόλαςXL


Αριθμός μηνυμάτων : 179

Πούσαστε ρεμαλιαααααααα.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πούσαστε ρεμαλιαααααααα....   Πούσαστε ρεμαλιαααααααα.... Icon_minitimeΣαβ 09 Ιουλ 2016, 03:47

Το προηγούμενο θέμα γραφτηκε πριν 3 χρόνια.

Καλά τα πάμε, μην υπερβάλλουμε κιόλας. Πούσαστε ρεμαλιαααααααα.... 974871

Εχω ενα θέμα, θέλω να ζωντανέψω αυτό το ρημάδι (το φορουμ εννοώ) κ δεν βρίσκω κανένα να ασχολείται ....
Το γιατί? επειδή είναι το μοιναδικό που ασχολείται μόνο με πάπους που είναι η τρέλα μου...Πούσαστε ρεμαλιαααααααα.... 877975

Εγω το βρήκα τυχαία αλλά απο διάβασμα εδώ μεσα καταλαβα πως ανακοινώθηκε πρόσκληση στο My Bike.

Tελος πάντων εγώ το πήρα απόφαση να ξεκινάω θέματα , σε κάνα μηνα γιατί τωρα αράζω στο ξοχικόν κ δεν εχω συνδεση της προκοπής) ετσι ισως κάποιοι που ψάχνουν για κάτι σχετικό με οτι γράφω να ανοίγουν αρχικά σαν επισκέπτες κ μετά αν τους κάνει κέφι να γραφονται.

Ελπίζω να τα καταφέρω ...

Το νού σας λοιπόν ρεμάλιαααααααααααα........ Πούσαστε ρεμαλιαααααααα.... 11450
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πούσαστε ρεμαλιαααααααα....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Duckriders.gr :: Καφενείο :: Μοτογενικές-
Μετάβαση σε:  
.
Copyright © 2010-2012, duckriders.gr
Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις