Duckriders.gr
καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το πρώτο επίσημο ελληνικό φόρουμ αποκλειστικά για τους duckriders!!
 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 καλώς σας βρήκα

Πήγαινε κάτω 
+9
Κινέζος
zozefina
kostasSC
Duckrider
Γλάρος
jetixxx
John_C50
Strogylofanareas!!!!
σαλιγκάρι
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
σαλιγκάρι

σαλιγκάρι


Άντρας Ονομα : Γιάννης
Τόπος : Περιστέρι
Ηλικία : 50
Μηχανη : Vstrom 650 - Suzuki address 125i
Αριθμός μηνυμάτων : 54

καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλώς σας βρήκα   καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 18 Μαρ 2011, 06:59

σταυρο φιλε σ ευχαριστω για τον χρονο που αφιερωσες για να μου κανεις την καρδια περιβολι geek
(αστειευομαι)

μου κανουν πραγματικα εντυπωση τα οσα μου γραφεις.
βρε ματια μου μπας και ηταν μουτζομενο το addressακι?
εχθες οταν παρελαβα το δικο μου πηγα με το address ενος φιλου βεστρομα με το οποιο εχει κανει 8500 χλμ.
επαθα πλακα με το ποσο αθορυβο ειναι παρολο που το κακομοιρο κουβαλουσε πανω του κοντα στα 200 κιλα και περνουσαμε συνεχως πανω απο σαμαρια και λακουβες για να το διαπιστωσω τριγμους δε δεν ακουσα με την καμμια.
οι εντυπωσεις του κολητου απο το παπακι ειναι και αυτες που με προετρεψαν στην αγορα του.
η τελικη στο δικο του παπι εντελως μαμα ειναι 110χλμ η μονος η διπλος οποτε μετα απο οσα μου ειπε δεν το σκεφτηκα δευτερη και πηγα και το πηρα μονοκουκι.
δεν εχω κανενα λογο να σε αμφισβητησω ισα ισα σε ξαναευχαριστω για ολο το κατεβατο πληροφοριων αλλα μπας και επεσες στην περιπτωση?
η στην τελικη μπορει να επεσα εγω στην περιπτωση και βαραω το κεφαλι μου στον τοιχο καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 5627



το μονο που ευχομαι ειναι να μην βγεις αληθινος παντως γιατι βλεπω να το κανω προσαναμα για τον οβελια What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstromhellasforum.com
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλώς σας βρήκα   καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 18 Μαρ 2011, 07:30

σαλιγκάρι έγραψε:
σταυρο φιλε σ ευχαριστω για τον χρονο που αφιερωσες για να μου κανεις την καρδια περιβολι geek
(αστειευομαι)

μου κανουν πραγματικα εντυπωση τα οσα μου γραφεις.
βρε ματια μου μπας και ηταν μουτζομενο το addressακι?
εχθες οταν παρελαβα το δικο μου πηγα με το address ενος φιλου βεστρομα με το οποιο εχει κανει 8500 χλμ.
επαθα πλακα με το ποσο αθορυβο ειναι παρολο που το κακομοιρο κουβαλουσε πανω του κοντα στα 200 κιλα και περνουσαμε συνεχως πανω απο σαμαρια και λακουβες για να το διαπιστωσω τριγμους δε δεν ακουσα με την καμμια.
οι εντυπωσεις του κολητου απο το παπακι ειναι και αυτες που με προετρεψαν στην αγορα του.
η τελικη στο δικο του παπι εντελως μαμα ειναι 110χλμ η μονος η διπλος οποτε μετα απο οσα μου ειπε δεν το σκεφτηκα δευτερη και πηγα και το πηρα μονοκουκι.
δεν εχω κανενα λογο να σε αμφισβητησω ισα ισα σε ξαναευχαριστω για ολο το κατεβατο πληροφοριων αλλα μπας και επεσες στην περιπτωση?
η στην τελικη μπορει να επεσα εγω στην περιπτωση και βαραω το κεφαλι μου στον τοιχο καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 5627




το μονο που ευχομαι ειναι να μην βγεις αληθινος παντως γιατι βλεπω να το κανω προσαναμα για τον οβελια What a Face

επεσα απο την καρεκλα... χαχαχαχαχαχαχαααα καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 34698 καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 34698 καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 34698 καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 34698
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
morningstar




Άντρας Ονομα : Σταύρος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 41
Μηχανη : Address 125
Αριθμός μηνυμάτων : 9

καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλώς σας βρήκα   καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 18 Μαρ 2011, 15:28

Τι να σου πω ρε φίλε Γιάννη, προφανώς έχω πέσει εγώ σε κακή περίπτωση. Το αντίθετο είναι λίγο κουλό να έχει συμβεί, δεν νομίζεις;
Όντως το μοτέρ είναι πολύ χαμηλά σε θόρυβο, δεν είπα το αντίθετο, απλά σε μένα βγάζουν συντονισμούς τα πλαστικά. Μπορεί και να φταίει όμως σε αυτό ότι τα πλαστικά βγήκαν για να διορθωθεί το ηλεκτρικό πρόβλημα που είχε βγάλει, οπότε η συναρμογή να "έπεσε" λίγο, αν και είχε και πιο πριν, λιγότερους βέβαια. Σου ξαναλέω, το μοτέρ σε λειτουργία είναι πραγματικά πάρα πολύ καλό, σχεδόν ηλεκτρικό, τα τριγύρω είναι που δεν ακολουθούν σε ποιότητα.

110 χλμ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΤΕ, όσο μα όσο και αν το έχω ζορίσει, ούτε στη Βούτα, που είναι ελαφρυά κατηφόρα, μόνο ελάχιστα λίγο πάνω από τα 100, αλλά σε κατηφόρα. Και με καινούργια αλυσιδογράναζα, τα παλιά μου σκούριασαν στα 5Κ, αλλά δεν τα πρόσεχα, μόνο μια φορά είχαν λαδωθεί, λόγω του προστατευτικού κυρίως, αλλά δεν έσωσε και τίποτα.

Δεν λέω ψέμματα, και όποτε θες κανονίζουμε να βρεθούμε να τα ανταλλάξουμε να δούμε διαφορές, να πάμε βόλτα και με τα μεγάλα αν γουστάρεις. Δεν είμαι κανένας ανταγωνιστής εισαγωγέας κρυμμένος πίσω από το πληκτρολόγιο. Απλά, πήρα ένα παπί που περίμενα πολλά λόγω μάρκας και προηγούμενης εμπειρίας και οι προσδοκίες μου δεν εμφανίστηκαν στον ορίζοντα. Την δουλειά του όμως την κάνει και έχω σκοπό να το κρατήσω μέχρι και για τον εγγονό μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι

σαλιγκάρι


Άντρας Ονομα : Γιάννης
Τόπος : Περιστέρι
Ηλικία : 50
Μηχανη : Vstrom 650 - Suzuki address 125i
Αριθμός μηνυμάτων : 54

καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλώς σας βρήκα   καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 18 Μαρ 2011, 23:28

morningstar έγραψε:
Τι να σου πω ρε φίλε Γιάννη, προφανώς έχω πέσει εγώ σε κακή περίπτωση. Το αντίθετο είναι λίγο κουλό να έχει συμβεί, δεν νομίζεις;
Όντως το μοτέρ είναι πολύ χαμηλά σε θόρυβο, δεν είπα το αντίθετο, απλά σε μένα βγάζουν συντονισμούς τα πλαστικά. Μπορεί και να φταίει όμως σε αυτό ότι τα πλαστικά βγήκαν για να διορθωθεί το ηλεκτρικό πρόβλημα που είχε βγάλει, οπότε η συναρμογή να "έπεσε" λίγο, αν και είχε και πιο πριν, λιγότερους βέβαια. Σου ξαναλέω, το μοτέρ σε λειτουργία είναι πραγματικά πάρα πολύ καλό, σχεδόν ηλεκτρικό, τα τριγύρω είναι που δεν ακολουθούν σε ποιότητα.

110 χλμ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΤΕ, όσο μα όσο και αν το έχω ζορίσει, ούτε στη Βούτα, που είναι ελαφρυά κατηφόρα, μόνο ελάχιστα λίγο πάνω από τα 100, αλλά σε κατηφόρα. Και με καινούργια αλυσιδογράναζα, τα παλιά μου σκούριασαν στα 5Κ, αλλά δεν τα πρόσεχα, μόνο μια φορά είχαν λαδωθεί, λόγω του προστατευτικού κυρίως, αλλά δεν έσωσε και τίποτα.

Δεν λέω ψέμματα, και όποτε θες κανονίζουμε να βρεθούμε να τα ανταλλάξουμε να δούμε διαφορές, να πάμε βόλτα και με τα μεγάλα αν γουστάρεις. Δεν είμαι κανένας ανταγωνιστής εισαγωγέας κρυμμένος πίσω από το πληκτρολόγιο. Απλά, πήρα ένα παπί που περίμενα πολλά λόγω μάρκας και προηγούμενης εμπειρίας και οι προσδοκίες μου δεν εμφανίστηκαν στον ορίζοντα. Την δουλειά του όμως την κάνει και έχω σκοπό να το κρατήσω μέχρι και για τον εγγονό μου.

σταυρο με παρεξηγησες.
σε καμμια περιπτωση δεν ειπα οτι τα λες κακοπροαιρετα.
απο την αλλη ομως ειδα και οδηγησα σου ξαναλεω και το address του κολητου πριν το παρω γι αυτο και κατεληξα εκει.
πραγματικα βγαζει 110 χλμ εγω το πηγα ανετα μεχρι τα 100 χωρις να ζοριστει.
στο θεμα των πλαστικων εδωσες την απαντηση μονος σου........κατι εχει συμβει στο μονταρισμα δεν δικαιογηται μιας πως οπως εγραψα με κοντα στα 200 κιλα πανω του και σπαζωντας τις ταχυτητες δεν ακουγοτα κιχ.
γι αυτο λεω μηπως ρε αδερφε επεσες στην περιπτωση?
και στο forum των vstromαδων τα καλυτερα μου λενε κατοχοι του address.
οπως και να χει παντως σφιχτηκε η καρδια μου με τα τρεχαματα που σου χει δημιουργησει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstromhellasforum.com
SNORLAX2




Ονομα : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Ηλικία : 59
Μηχανη : KYMCO
Αριθμός μηνυμάτων : 21

καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλώς σας βρήκα   καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 21 Μαρ 2011, 01:43

ελπιζω να μην το πηρεσ το SUZUKI ADRESS...
το πηρα στον γιο μου πριν 2-3 μηνεσ μεταχειρισμενο
μοντελο 6/2008...με το που το πηραμε χτυπησε το σασμαν στην 3η
φτιαχτηκε σε συνεργειο τησ αντιπροσωποιασ πληρωνοντασ μονο
τα ανταλακτικα περιπου 110 ε(αν εμπεινε κ η εργασια μιλαμε για 300αρα)
μετα απο λιγο εσπασαν οι 2 απο τισ 4 βιδεσ που κρατανε το πισω γραναζι
κοστοσ επισκευησ κανα 150ρι ..130 € κανει μονο η γραναζιερα..
το φτιαξαμε μονοι μασ αντικαθιστωντασ τισ σπασμενεσ βιδεσ με αλλεσ ποιο
χοντρεσ με μηδαμινο κοστοσ...
μετα απο λιγο αναψε το λαμπακι του ιντζεκσιον κ το μηχανακι ανεβοκατεβαζει
στροφεσ οχι παντα..διαγνωση προβλημα στο ιντζεκσιον
κοστοσ επισκευησ καμια 400ρα..(με διαπραγματευσειε κ εκπτωση πεσαμε στα 250
περιπου)
εννοειται οτι δεν το φτιαξαμε κ το αφHνουμε να πηγαινει οπωσ πηγαινει
ΜΑΚΡΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΕΠΙΣΗΣ μακρυααα
απο ΚΥΜCO NEXXON
TO ΠΗΡΑ εγω καινουριο πριν κανα 1 μιση μηνα...
αν ειχα λεφτα να μου περισευουν σου ορκιζομαι οτι θα πηγαινα εξω απο κει που
το αγορασα κ που εχει κ συνεργειο και θα του εβαζα φωτια....(τοθ παπιου)
ΜΑΚΡΥΑΑΑΑΑΑΑ[u]


Έχει επεξεργασθεί από τον/την SNORLAX2 στις Δευ 21 Μαρ 2011, 02:12, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SNORLAX2




Ονομα : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Ηλικία : 59
Μηχανη : KYMCO
Αριθμός μηνυμάτων : 21

καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλώς σας βρήκα   καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 21 Μαρ 2011, 01:52

ΩΧ τωρα ειδα οτι το πηρεσ...
μακαρι να μην εχεισ προβληματα φιλε μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι

σαλιγκάρι


Άντρας Ονομα : Γιάννης
Τόπος : Περιστέρι
Ηλικία : 50
Μηχανη : Vstrom 650 - Suzuki address 125i
Αριθμός μηνυμάτων : 54

καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλώς σας βρήκα   καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 21 Μαρ 2011, 03:24

SNORLAX2 έγραψε:
ελπιζω να μην το πηρεσ το SUZUKI ADRESS...
το πηρα στον γιο μου πριν 2-3 μηνεσ μεταχειρισμενο
μοντελο 6/2008...με το που το πηραμε χτυπησε το σασμαν στην 3η
φτιαχτηκε σε συνεργειο τησ αντιπροσωποιασ πληρωνοντασ μονο
τα ανταλακτικα περιπου 110 ε(αν εμπεινε κ η εργασια μιλαμε για 300αρα)
μετα απο λιγο εσπασαν οι 2 απο τισ 4 βιδεσ που κρατανε το πισω γραναζι
κοστοσ επισκευησ κανα 150ρι ..130 € κανει μονο η γραναζιερα..
το φτιαξαμε μονοι μασ αντικαθιστωντασ τισ σπασμενεσ βιδεσ με αλλεσ ποιο
χοντρεσ με μηδαμινο κοστοσ...
μετα απο λιγο αναψε το λαμπακι του ιντζεκσιον κ το μηχανακι ανεβοκατεβαζει
στροφεσ οχι παντα..διαγνωση προβλημα στο ιντζεκσιον
κοστοσ επισκευησ καμια 400ρα..(με διαπραγματευσειε κ εκπτωση πεσαμε στα 250
περιπου)
εννοειται οτι δεν το φτιαξαμε κ το αφHνουμε να πηγαινει οπωσ πηγαινει
ΜΑΚΡΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΕΠΙΣΗΣ μακρυααα
απο ΚΥΜCO NEXXON
TO ΠΗΡΑ εγω καινουριο πριν κανα 1 μιση μηνα...
αν ειχα λεφτα να μου περισευουν σου ορκιζομαι οτι θα πηγαινα εξω απο κει που
το αγορασα κ που εχει κ συνεργειο και θα του εβαζα φωτια....(τοθ παπιου)
ΜΑΚΡΥΑΑΑΑΑΑΑ[u]

να ξερατε ποσο χαρουμενο με κανατε καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 5627 καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 5627



πλακα πλακα ας ελπισω να μην εχω θεματα...............................τιποτα αλλο What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstromhellasforum.com
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλώς σας βρήκα   καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 21 Μαρ 2011, 03:49

ρε σαλιγκαρε εδω οι αποψεις διισταντε... μονο ο χρονος θα διξει... ελπιζω να μην δω κανα θεμα στα τεχνηκα θεματα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
SNORLAX2




Ονομα : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Ηλικία : 59
Μηχανη : KYMCO
Αριθμός μηνυμάτων : 21

καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλώς σας βρήκα   καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 22 Μαρ 2011, 01:53


να ξερατε ποσο χαρουμενο με κανατε καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 5627 καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 5627



πλακα πλακα ας ελπισω να μην εχω θεματα...............................τιποτα αλλο What a Face [/quote]

μακαρι να μην σου τυχει τιποτε φιλε μου..
παντωσ γνωμη μου καντου οσα περισσοτερα χιλιομετρα
μπορεισ ετσι ωστε οτι ειναι να σου βγαλει
να στο βγαλει στην εγγυηση(2 χρονια)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zozefina
Baby ducker
Baby ducker
zozefina


Ονομα : charalambos
Τόπος : akrata
Ηλικία : 27
Μηχανη : Aprilia Tuono
Αριθμός μηνυμάτων : 456

καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλώς σας βρήκα   καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 22 Μαρ 2011, 02:20

Το μοτερ του address ειναι ιδιο με το innova..??

Γιατι μοιαζουν και ε3ωτερικα...λιγο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nasmania.gr
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλώς σας βρήκα   καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 22 Μαρ 2011, 03:13

χαχαχαχαχαχαχααχα οχι ρε τι λες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
zozefina
Baby ducker
Baby ducker
zozefina


Ονομα : charalambos
Τόπος : akrata
Ηλικία : 27
Μηχανη : Aprilia Tuono
Αριθμός μηνυμάτων : 456

καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλώς σας βρήκα   καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 22 Μαρ 2011, 03:41

125 το ενα 125 το αλλο

injection το ενα injection το αλλο..[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nasmania.gr
σαλιγκάρι

σαλιγκάρι


Άντρας Ονομα : Γιάννης
Τόπος : Περιστέρι
Ηλικία : 50
Μηχανη : Vstrom 650 - Suzuki address 125i
Αριθμός μηνυμάτων : 54

καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλώς σας βρήκα   καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 22 Μαρ 2011, 05:06

SNORLAX2 έγραψε:

να ξερατε ποσο χαρουμενο με κανατε καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 5627 καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 5627



πλακα πλακα ας ελπισω να μην εχω θεματα...............................τιποτα αλλο What a Face

μακαρι να μην σου τυχει τιποτε φιλε μου..
παντωσ γνωμη μου καντου οσα περισσοτερα χιλιομετρα
μπορεισ ετσι ωστε οτι ειναι να σου βγαλει
να στο βγαλει στην εγγυηση(2 χρονια)[/quote]

το παπι αδερφε θα κανει γυρω στα 900-1000 χλμ το μηνα οποτε απο αυτη την αποψη μενω υσηχος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstromhellasforum.com
gevo

gevo


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 8

καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλώς σας βρήκα   καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 31 Μαρ 2011, 07:14

φίλε καλώς ηρθες ... καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 220756

καλοπερπάτητο το αργαλείο (το αντρες ντε καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 422118 )











εγω στη θέση σου δεν θα τοπαιρνα .. καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 653634
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι

σαλιγκάρι


Άντρας Ονομα : Γιάννης
Τόπος : Περιστέρι
Ηλικία : 50
Μηχανη : Vstrom 650 - Suzuki address 125i
Αριθμός μηνυμάτων : 54

καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλώς σας βρήκα   καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 31 Μαρ 2011, 08:04

gevo έγραψε:
φίλε καλώς ηρθες ... καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 220756

καλοπερπάτητο το αργαλείο (το αντρες ντε καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 422118 )











εγω στη θέση σου δεν θα τοπαιρνα .. καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 653634


κουφαλιτσα θεσσαλονικια Cool καλως σε βρηκα και απο εδω cheers
γιατι χαθηκες παλιοτομαρο? γιατι δεν σε πολυβλεπουμε μεσα τωρα τελευταια?
εεεεεεεεε?.............γιατι?

οσο για τον παπιο με εχει μετα απο 1000χλμ αφησει εντυπωσιασμενο καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 648732
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstromhellasforum.com
gevo

gevo


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 8

καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλώς σας βρήκα   καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 31 Μαρ 2011, 18:33

σαλιγκάρι έγραψε:
gevo έγραψε:
φίλε καλώς ηρθες ... καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 220756

καλοπερπάτητο το αργαλείο (το αντρες ντε καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 422118 )


εγω στη θέση σου δεν θα τοπαιρνα .. καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 653634


κουφαλιτσα θεσσαλονικια Cool καλως σε βρηκα και απο εδω cheers
γιατι χαθηκες παλιοτομαρο? γιατι δεν σε πολυβλεπουμε μεσα τωρα τελευταια?
εεεεεεεεε?.............γιατι?

οσο για τον παπιο με εχει μετα απο 1000χλμ αφησει εντυπωσιασμενο καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 648732

γειά σου Γιάννη ....θα με ξαναδείτε ντοντγουρι
ξανα καλοπερπάτητο το εργαλείο ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι

σαλιγκάρι


Άντρας Ονομα : Γιάννης
Τόπος : Περιστέρι
Ηλικία : 50
Μηχανη : Vstrom 650 - Suzuki address 125i
Αριθμός μηνυμάτων : 54

καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλώς σας βρήκα   καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 18 Οκτ 2012, 09:30

καλησπερα αγαπητοι φιλοι μετα απο πολυ πολυ καιρο.

εχω φτασει αισιως τα 15000 χλμ με το addressaki μου και δηλωνω πραγματικα ερωτευμενος!!!!
το παλιοπαπο ειναι το κατι αλλο (φτου να μην το ματιασω) ξεκουραστο-αθορυβο-απροβληματιστο.
λαδακια,μπουζακι,φιλτρακι,καθαρισμα -λαδωμα η αλυσιδα και ειναι ετοιμο να σου προσφερει στο ακεραιο οσα σου υποσχεται.
το δουλευω καθημερινα σχεδον εθνικη οδο - αττικη οδο ταπα (χε χε χε) και μεσα στην πολη σε πολυ χαλαρους ρυθμους για οτι δουλειες χρειαζομαι (ειπαμε το μεγαλο κανει νανι).
μετα απο 15000χλμ λοιπον δεν υπαρχουν ουτε για πλακα τριγμοι στα πλαστικα του , η λειτουργια του κινητηρα εχει γινει λιγο πιο θορυβωδης αλλα παρ ολα αυτα εξακολουθει να ακουγετε "ηλεκτρικο" και απο επιδοσεις μιλαμε οτι ο σκυλος σε κατηφοριτσα στην αττικη οδο η και με ευνοικες συνθηκες στην εθνικη φτανει τα 125 χλμ.
σταθερα σε ισιαδι στα 115+.
ειλικρινα λοιπον μετα απο την σχεδον διχρονη καθημερινη συμβιωση μου μαζι του ειναι ενα παπι που θα το προτεινα στον "αδερφο" μου με κλειστα ματια.
εκτος απο κουκλι (κατα την γνωμη μου) ειναι και αστερι απο ποιοτητα κατασκευης και νομιζω το πιο αδικημενο ever απο πλευρας πωλησεων.

ελπιζω να μην σας κουρασα , να στε καλα να τα λεμε παιδες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstromhellasforum.com
ΝικόλαςXL
Baby ducker
Baby ducker
ΝικόλαςXL


Αριθμός μηνυμάτων : 179

καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλώς σας βρήκα   καλώς σας βρήκα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 05 Ιουλ 2016, 04:16

καλώς ηρθες κ εσυ στο φορουμ .



Εχω αναλάβει επιτροπή καλωσορίσματος στο φορουμ κ στελνω ενα μηνυμα παντού μπας κ δω κίνηση Very Happy

Ενα θέμα που εχει τόσες πολλές απαντησεις ... παράξενο, μετα απο αυτό το χαος, κατι εγινε σε αυτό το φόρουμ μετα .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
καλώς σας βρήκα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» καλως σας βρηκα
» καλως σας βρηκα
» Καλώς σας βρήκα...
» Καλως σας βρηκα!!!!
» καλως σας βρηκα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Duckriders.gr :: Αναβάτης :: Συστηθείτε-
Μετάβαση σε:  
.
Copyright © 2010-2012, duckriders.gr
phpBB2 forum με ForumGreek | Bikes | Associations (Motos) | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις