Duckriders.gr
Γεια σας,νέος στην παπιοπαρέα :) Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Γεια σας,νέος στην παπιοπαρέα :) Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το πρώτο επίσημο ελληνικό φόρουμ αποκλειστικά για τους duckriders!!
 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Γεια σας,νέος στην παπιοπαρέα :)

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Ταραντούλας




Αριθμός μηνυμάτων : 1

Γεια σας,νέος στην παπιοπαρέα :) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γεια σας,νέος στην παπιοπαρέα :)   Γεια σας,νέος στην παπιοπαρέα :) Icon_minitimeΚυρ 06 Μάης 2018, 00:17

Απέκτησα παπί πριν 3 μέρες,ύστερα από 10 χρόνια που ξαναείχα.Πάλι το ίδιο,Yamaha Townmate 50.Έχω συναισθηματικό κάλο μ' αυτά.Σκοπεύω να το φτιάξω σιγά σιγά όσο το καλύτερο μπορώ.Είναι σε αρκετά συμπαθητική κατάσταση με τα όλα του,κομπλέ.Μου αρέσουν τα τελείως μανίσια και είμαι ρετρολάγνος Laughing  Laughing Έχω αρκετές ελλείψεις σε γνώσεις,γι αυτό θα χρειαστώ κάποιες συμβουλές,για να αποφύγω λάθη.Καλώς σας βρίσκω λοιπόν Surprised
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γεια σας,νέος στην παπιοπαρέα :)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Νεος στην παρεα
» Χαιρετώ και εγώ την παπιοπαρέα
» Είσαι Νέος?
» Αλλος ενας νέος ...
» ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Duckriders.gr :: Αναβάτης :: Συστηθείτε-
Μετάβαση σε:  
.
Copyright © 2010-2012, duckriders.gr
Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις