Duckriders.gr
Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το πρώτο επίσημο ελληνικό φόρουμ αποκλειστικά για τους duckriders!!
 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Κεφαλή 6V 72αρα...

Πήγαινε κάτω 
+11
innovakias_on_F1ZR
zozefina
Duckrider
Astrea53
σαλιγκάρι
sinuos
Κινέζος
nikosm1993
Γλάρος
John_C50
Strogylofanareas!!!!
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nikosm1993




Άντρας Ονομα : Νίκος
Τόπος : Χανιά
Ηλικία : 30
Μηχανη : Crypton X, C-50, Serow 225
Αριθμός μηνυμάτων : 27

Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κεφαλή 6V 72αρα...   Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 23 Μαρ 2011, 05:52

CDI κεφαλή 70-90 ευρώ ( και την δικιά σου να αφήσεις, πάλι καλή είναι )
εκκεντροφόρος Fuego 40-50 ευρώ
Κυλινδροπίστονο 56mm - 57mm 60 - 80 ευρώ
καρμπιρατέρ 80 - 100 ευρώ ( Keihin )
άνοιγμα κάρτερ 15-20 ευρώ

( μετά μπορείς να βάλεις extra πράγματα )

στρόφαλος από astrea
καμπάνα astrea
ρεύματα astrea ( κομπλέ )
δίσκοι συμπλέκτη
ελατήρια συμπλέκτη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John_C50
Επίτιμο μέλος
John_C50


Άντρας Ονομα : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 31
Μηχανη : Honda C50c - Kawasaki Ninja 250R
Αριθμός μηνυμάτων : 529

Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κεφαλή 6V 72αρα...   Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 23 Μαρ 2011, 07:26

Eγω του προτεινα την πιο απλη μετατροπη με το χαμηλοτερο δυνατον κοστος και τις περισσοτερες πιθανοτητες να δουλεψει σωστα χωρις προβληματα.

Ρε παιδια αν ειναι να δωσει ενα σωρο λεφτα για 56αρια κυλινδροπιστονα aasa,keihin καρμπυλατερια και εκκεντροφορους και ανοιγμα καρτερ...στα 30-50 ευρω που εχει ο στροφαλος θα κολλησει?
Βαζει και ενα στροφαλο διαδροματο και τελειωνει το πανυγυρι...

Νικο αν ειναι να βαλει ολα τα πραγματα απο αστρεα γιατι να μην βαλει ενα μοτερ αστρεα να ξεμπερδευει και να μην παλευει?...σε χωριο ειναι,σιγα μην τον ελενξουν(θεωρητικα μιλωντας)

Εκτος αυτου...ο στροφαλος του αστρεα εχει την ιδια διαδρομη με του glx90.
Για να βαλεις στροφαλο αστρεα πρεπει να βαλεις και την καμπανα αστρεα και το καπακι και τα ρευματα και δεν συμμαζευεται...(σε κοστος,σε κοπο και παντρεματα)
Με στροφαλο glx90 δεν χρειαζεται τιποτα απο αυτα

Αλλα ξεχνατε το βασικο...
Απο οτι καταλαβα ο Ηλιας δεν εχει ουτε το χρημα ουτε τις γνωσεις για να κανει μια τοσο προχωρημενη μετατροπη
Εδω σου λεει δυσκολευεται να ρυθμισει το 16αρακι το καρμπυλατερ σε 72αρι...θα ρυθμισει το 28αρι σε 56χιλιοστα??? Ηλια φιλικα το λεω...μην παρεξηγηθεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosm1993




Άντρας Ονομα : Νίκος
Τόπος : Χανιά
Ηλικία : 30
Μηχανη : Crypton X, C-50, Serow 225
Αριθμός μηνυμάτων : 27

Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κεφαλή 6V 72αρα...   Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 23 Μαρ 2011, 07:32

τώρα που το λες έχεις ένα δίκιο...

άμα βάλει τον στρόφαλο από το Glx 90 τότε η 50άρα καμπάνα θα σκυλοπατινάρνει...

φίλε Ηλία... μου φαίνεται πως η καλύτερη λύση ήταν να βάλεις πάνω ένα μοτέρ κομπλέ από Astrea και ούτε την C-70 κεφαλή να πείραζες ούτε πιστόνια ούτε τίποτα... μα ποιο γρήγορα θα πήγαινες, χωρίς να φοβάσαι μην σπάσει, και ποιο φτηνά θα σου έρθει στο τέλος...

άμα μπορείς πούλησε την C-70 κεφαλή και βρες να αγοράσεις ένα μοτέρ από astrea... Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 836792
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John_C50
Επίτιμο μέλος
John_C50


Άντρας Ονομα : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 31
Μηχανη : Honda C50c - Kawasaki Ninja 250R
Αριθμός μηνυμάτων : 529

Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κεφαλή 6V 72αρα...   Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 23 Μαρ 2011, 07:38

Νικο το εχω 52χιλιοστα με 90αρα στροφαλομπιελα,με την 50αρα καμπανα με τους δισκους τις μανας του...ειχανε ψωμι και τους αφησα.Μονο σκληρα ελλατηρια της εβαλα
Ειλικρινα δεν πατιναει ουτε για πλακα!!!
Ειναι θεμα ρυθμισης του συμπλεκτη

Για το μοτερ αστρεα το ειπα θεωρητικα...ειμαι 100% κατα του μπασταρδεματος
Αλλα οτι ειναι καλη λυση ειναι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosm1993




Άντρας Ονομα : Νίκος
Τόπος : Χανιά
Ηλικία : 30
Μηχανη : Crypton X, C-50, Serow 225
Αριθμός μηνυμάτων : 27

Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κεφαλή 6V 72αρα...   Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 23 Μαρ 2011, 07:43

ένας φίλος το έκανε 56mm με 3V κεφαλή καινούργιους δίσκους, σκληρά ελατήρια, 28mm καρμπιρατέρ και άφησε την 50άρα καμπάνα... πατίνιερνε του σκοτωμού... ακόμα και η 1η πατίνιερνε!!!

όπως και να έχει... γιατί είσαι κατά του παντρέματος άλλου μοτέρ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John_C50
Επίτιμο μέλος
John_C50


Άντρας Ονομα : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 31
Μηχανη : Honda C50c - Kawasaki Ninja 250R
Αριθμός μηνυμάτων : 529

Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κεφαλή 6V 72αρα...   Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 23 Μαρ 2011, 07:56

Εχω ακουσει και εγω οτι πολλα πατιναρουν με την 50αρα.Εγω παντος προβλημα δεν εχω...
Υποψην...σαν τους γνησιους δισκους δεν ειναι τιποτα...μετα απο 30 χρονια και κρατανε ακομα...μιλαμε για ποιοτητα!

Το παντρεμα ειναι η ευκολη λυση και πλεον η πιο διαδεδομενη.
Μια στο τοσο βλεπεις glx με το μοτερ το δικο του
Εμενα δεν μου αρεσει σαν ιδεα γενικοτερα.Το καθε πραμα πρεπει να παει εκει που ανηκει...(πες το λοξα...πες το αναποδια) tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosm1993




Άντρας Ονομα : Νίκος
Τόπος : Χανιά
Ηλικία : 30
Μηχανη : Crypton X, C-50, Serow 225
Αριθμός μηνυμάτων : 27

Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κεφαλή 6V 72αρα...   Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 23 Μαρ 2011, 07:58

αυτή είναι η δική σου άποψη ( αυτό θα έκανες στο μηχανάκι σου )

αλλά του παιδιού θα του έρθει πολύ ποιο φτηνά άμα βάλει ένα μοτέρ από astrea... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John_C50
Επίτιμο μέλος
John_C50


Άντρας Ονομα : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 31
Μηχανη : Honda C50c - Kawasaki Ninja 250R
Αριθμός μηνυμάτων : 529

Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κεφαλή 6V 72αρα...   Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 23 Μαρ 2011, 07:59

Σιγουρα...αλλα δεν νομιζω οτι θα το θελει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosm1993




Άντρας Ονομα : Νίκος
Τόπος : Χανιά
Ηλικία : 30
Μηχανη : Crypton X, C-50, Serow 225
Αριθμός μηνυμάτων : 27

Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κεφαλή 6V 72αρα...   Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 23 Μαρ 2011, 08:01

για να μάθει ότι θα γλιτώσει πολλά λεφτά, δεν θα υπάρχει πρόβλημα να του σπάσει, θα πηγαίνει πολύ ώρα σούζα χωρίς να καταλαβαίνει χριστό, θα έχει 4 ταχύτητες, θα χτυπάει το κοντέρ για πλάκα κτλπ κτλπ... και μετά θα σου πω εγώ αν θα το βάλει ή όχι... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sinuos




Άντρας Ονομα : Κώστας
Ηλικία : 31
Μηχανη : Honda-Glx
Αριθμός μηνυμάτων : 23

Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κεφαλή 6V 72αρα...   Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ 24 Μαρ 2011, 02:40

πρεπει να μας πει ο φιλος ποσα ακριβος διαθετει και εαν θα το παει σε μαστορα η μονος του θα ο φτιαξει για να του πουμε ιδεες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κεφαλή 6V 72αρα...   Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ 24 Μαρ 2011, 11:02

sinuos έγραψε:
Strogylofanareas!!!! έγραψε:
να ρωτησω και κατι αλλο.. μεχρι ποσα χιλιοστα αντεχει η στροφαλομπιελα μου ?? ποιο ειναι τα μεγιστα χιλιοστα που μπορω να της φωρτωσω τωρα χωρις να εχω καθολου προβληματα...??
εδω στην Ακρατα εχει λεει μηχανακι.. 55 χιλιοστα με μαμισια μπιελα (κοντομπιελο) και δεν εχει δημιουργισει προβλημα.... ισχυει ή λογια του...@@#$$%^
το μηγμα.. απο τελείως κλειστο .. ποσες στροφες θελει ??!!!
και κατι ακομα... εγω τωρα φοραω καινουριο πιστονι.. δηλαδη το παπι στρώνεται ??!! θελει να ειμαι πολυ ηρεμος?? (νταξ δεν το παιρνω παγωμενο και ξεκιναω τις σουζες.. ) αλλα λεω..

εμενα εχει ενας φιλος ενα ss 56μμ aasa πιστονι κυλινδρο shark cdi κεφαλη keihin 28 και μαμα στοφαλο και ειναι μια χαρα..και φιλε σε πληροφορω παει γαματα....το εχω παρει και μου εφευγε απο τα χερια....θα νιωσεις λες και οδηγας αεροπλανο σε σχεση με το 72cc παντα.....βεβαια το παπι δεν του αλλαζει τα πεταλα και ουτε το βολταρει καθε μερα απο 3 ωρες....

το κακο ειναι οτι εγω, ναι. δεν του αλλαζω τα πεταλα, το ξε***λιαζω.. και κανω και 3 ωρες βολτα την ημερα, και κανω και 5χλμ σπαστη πρωτη για τις σουζες !!!! και παλι τα λεφτα για αυτα που λες ειναι πολλα....

sinuos έγραψε:
εαν θες να κανεις μια μετατροπη εγω θα σου ελεγα κυλινδρο πιστονι 56μμ κεφαλη εχω ακουσει οτι η μαμα μεχρι 56 κρατα.αλλα γιατι δε βαζει μια cdi ??παρε και ενα καλο καρμπυλατερ και αν σου περισσευει πετα και μια στροφαλομπιελα....βεβαια αναλογος τα χρηματα που διαθετεις

ρε φιλαρακι.. κατσε μην μου τα λες ετσι απλα και αγχώνομαι ... πετα να'ουμ και μια στροφαλομπιελα.. ριχτη.. τι ειναι ρει ?! πυτογηρο?! μαστορα τσακω αλλα δυο χωρις κρεμυδι ??!!! χοχοχοχχοοοο??? χαλαρωσε.. τα χρηματα που διαθετω αυτη τη στιγμη ειναι 1 ευρο και 40 λεπτα που μου περισεψαν απο μια τυροπιτα που ειχα παρει.. χμμ δεν νωμιζω να φτανουν

nikosm1993 έγραψε:
CDI κεφαλή 70-90 ευρώ ( και την δικιά σου να αφήσεις, πάλι καλή είναι )
εκκεντροφόρος Fuego 40-50 ευρώ
Κυλινδροπίστονο 56mm - 57mm 60 - 80 ευρώ
καρμπιρατέρ 80 - 100 ευρώ ( Keihin )
άνοιγμα κάρτερ 15-20 ευρώ

( μετά μπορείς να βάλεις extra πράγματα )

στρόφαλος από astrea
καμπάνα astrea
ρεύματα astrea ( κομπλέ )
δίσκοι συμπλέκτη
ελατήρια συμπλέκτη

τι ωραια που τα λες ?! κρητικέ πας καλα ρε !!!!?? αμ. πηγενα να παρω ενα crypton x οπως και εσυ και ειμουν κυριος !




John_C50 έγραψε:
Eγω του προτεινα την πιο απλη μετατροπη με το χαμηλοτερο δυνατον κοστος και τις περισσοτερες πιθανοτητες να δουλεψει σωστα χωρις προβληματα.

Ρε παιδια αν ειναι να δωσει ενα σωρο λεφτα για 56αρια κυλινδροπιστονα aasa,keihin καρμπυλατερια και εκκεντροφορους και ανοιγμα καρτερ...στα 30-50 ευρω που εχει ο στροφαλος θα κολλησει?
Βαζει και ενα στροφαλο διαδροματο και τελειωνει το πανυγυρι...

Νικο αν ειναι να βαλει ολα τα πραγματα απο αστρεα γιατι να μην βαλει ενα μοτερ αστρεα να ξεμπερδευει και να μην παλευει?...σε χωριο ειναι,σιγα μην τον ελενξουν(θεωρητικα μιλωντας)

Εκτος αυτου...ο στροφαλος του αστρεα εχει την ιδια διαδρομη με του glx90.
Για να βαλεις στροφαλο αστρεα πρεπει να βαλεις και την καμπανα αστρεα και το καπακι και τα ρευματα και δεν συμμαζευεται...(σε κοστος,σε κοπο και παντρεματα)
Με στροφαλο glx90 δεν χρειαζεται τιποτα απο αυτα

Αλλα ξεχνατε το βασικο...
Απο οτι καταλαβα ο Ηλιας δεν εχει ουτε το χρημα ουτε τις γνωσεις για να κανει μια τοσο προχωρημενη μετατροπη
Εδω σου λεει δυσκολευεται να ρυθμισει το 16αρακι το καρμπυλατερ σε 72αρι...θα ρυθμισει το 28αρι σε 56χιλιοστα???
Ηλια φιλικα το λεω...μην παρεξηγηθεις

λοιπον.. respect εδω στο φιλαρακι μου τον σοφο τζονυ.. για την ποιο ρεαλιστικη απαντηση απο ολες (χωρις να θελω να απαξιωσω καμια απο τις υπολοιπες ετσι, ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας παιδες ! )

τζονυ.. δεν παρεξηγουμε φιλε.. ειναι ακριβως οπως τα λες.. μου αρεσει παρα πολυ το αθλημα. το προσπαθω, εκανα μια αρχη για πρωτη φορα και ειμαι πολυ χαρουμενος.. και ειναι απολυτος φυσικο.. να μην εχω τις γνωσεις και την εμπειρια.. για να κανω μονος αυτες τις μετατροπες και πολυ θα ευχομουν να ειχα τις δικες σου γνωσεις αλλα ενταξει ειμαι 15 και εισαι 20 εχει καποια μεγαλη διαφορα αυτο αλλα να που εγινε μια αρχη ομως και πηρα μια ιδεα.. -πολυ μου αρεσε..- τελοσπαντων... απο τα λεγομενα σου συμπαιρενουμε οτι τα παντα ειναι αλυσιδα. και αυτο ειναι γνωστο !!!! αμα αρχισεις. συνεχως θα σου ζηταει.. εξαλου τα γκαζια δεν φτανουν ποτε...





nikosm1993 έγραψε:
ένας φίλος το έκανε 56mm με 3V κεφαλή καινούργιους δίσκους, σκληρά ελατήρια, 28mm καρμπιρατέρ και άφησε την 50άρα καμπάνα... πατίνιερνε του σκοτωμού... ακόμα και η 1η πατίνιερνε!!!

όπως και να έχει... γιατί είσαι κατά του παντρέματος άλλου μοτέρ?

ασχετο αλλα το θημαμε αυτο το μοτερ απο το mybike νομιζω..

John_C50 έγραψε:
Εχω ακουσει και εγω οτι πολλα πατιναρουν με την 50αρα.Εγω παντος προβλημα δεν εχω...
Υποψην...σαν τους γνησιους δισκους δεν ειναι τιποτα...μετα απο 30 χρονια και κρατανε ακομα...μιλαμε για ποιοτητα!

Το παντρεμα ειναι η ευκολη λυση και πλεον η πιο διαδεδομενη.
Μια στο τοσο βλεπεις glx με το μοτερ το δικο του
Εμενα δεν μου αρεσει σαν ιδεα γενικοτερα.Το καθε πραμα πρεπει να παει εκει που ανηκει...(πες το λοξα...πες το αναποδια) tongue

αυτα ειναι !! japan power !! (ακους Αχιλλεα !! )χαχαχα αδερφε δεν ειναι λοξα ειναι αγαπη για το αυθεντικο !!!

nikosm1993 έγραψε:
για να μάθει ότι θα γλιτώσει πολλά λεφτά, δεν θα υπάρχει πρόβλημα να του σπάσει, θα πηγαίνει πολύ ώρα σούζα χωρίς να καταλαβαίνει χριστό, θα έχει 4 ταχύτητες, θα χτυπάει το κοντέρ για πλάκα κτλπ κτλπ... και μετά θα σου πω εγώ αν θα το βάλει ή όχι... Razz

χμμμ πολυ μα παρα πολυ δελεαστικο.. Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 108785 Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 108785 Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 108785 κουφαλιτσα ωραια τα περιγραφεις..

sinuos έγραψε:
πρεπει να μας πει ο φιλος ποσα ακριβος διαθετει και εαν θα το παει σε μαστορα η μονος του θα ο φτιαξει για να του πουμε ιδεες

εν κατακλειδει ''ο φιλος'' θα σας πει οτι το παπι θα παραμηνει ως εχει τουλαχιστον προς το παρον εως οτου βαλει κανα φραγκο στην τσεπη του απο καμια δουλεια το καλοκαιρι... και τοτε βλεπουμε.. αλλα και παλι.. μαγκες.. μην σπατε τα κεφαλια σας παντα θα ειναι απλα ενα παπακι... το οποιο πολυ συντομα μπορει να αλλαχτει με καποια αλλη μηχανη... καλα χρυσα μοστρικα τα παπακια.. αλλα ως ενος σημειου.. ειναι χαζο να ξοδευεις χρηματα με τα οποια θα μπορουσες να παρεις κατι το οποιο να ειναι 50 φορες ποιο γρηγορο απο κα8ε παπι και ναι ειναι ασφαλεστερο και μαμισιο..

για ολα τα αλλα.. μπασταρδεματα κ.τ.λ... καλως η κακως εγω αυτο το παπι αγορασα αυτο ειχε εδω στο χωριο.. και αμα ηθελα. καλα φρενα και αναρτησεις και μοτερια.. ας επερνα ενα astrea...
τα εχουμε πει και σε αλα θεματα αυτα..


σας ευχαριστω ολους για την πολυτιμη βοηθεια σας (και συγνωμη που αργησα να απαντησω οπως και για τα ορθογραφηκα αλλα ήμουν σε περισυλλογή !!! χαχαχαχαχαχαχαχαχα!! )


παντα ορθιοι !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
nikosm1993




Άντρας Ονομα : Νίκος
Τόπος : Χανιά
Ηλικία : 30
Μηχανη : Crypton X, C-50, Serow 225
Αριθμός μηνυμάτων : 27

Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κεφαλή 6V 72αρα...   Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ 24 Μαρ 2011, 11:23

Άντε με το καλό να πάρεις ένα Super Motard να γουστάρεις Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κεφαλή 6V 72αρα...   Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ 24 Μαρ 2011, 11:49

τωρα μιλάς σωστα μεγαλε !! αντε και στα δικα σου !!! χαχαχα

Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 492726 Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 492726 Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 492726 Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 492726
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
nikosm1993




Άντρας Ονομα : Νίκος
Τόπος : Χανιά
Ηλικία : 30
Μηχανη : Crypton X, C-50, Serow 225
Αριθμός μηνυμάτων : 27

Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κεφαλή 6V 72αρα...   Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ 24 Μαρ 2011, 11:51

Ανυπομονώ γι'αυτήν την μέρα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κεφαλή 6V 72αρα...   Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ 24 Μαρ 2011, 12:05

εγω να δεις.. παρε λιγο οφθαλμολουτρο !!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
John_C50
Επίτιμο μέλος
John_C50


Άντρας Ονομα : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 31
Μηχανη : Honda C50c - Kawasaki Ninja 250R
Αριθμός μηνυμάτων : 529

Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κεφαλή 6V 72αρα...   Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ 24 Μαρ 2011, 23:22

Χαχαχα Ηλια καλα τα λες...Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 220756
1,40 εχεις ε?...τυχερε!!!...Παρτα τσιχλες καλυτερα! Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 34698
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κινέζος
Baby ducker
Baby ducker
Κινέζος


Άντρας Ονομα : Αχιλλεας.
Τόπος : Στο ελλαντα.
Ηλικία : 27
Αριθμός μηνυμάτων : 323

Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κεφαλή 6V 72αρα...   Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ 24 Μαρ 2011, 23:33

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 747266
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.KINEZOS.gr
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κεφαλή 6V 72αρα...   Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ 25 Μαρ 2011, 01:33

Γιατι ρε Αχιλλεα ??!! Γιατι ρε αγορι μου ??!!πανω που λεω.. θα κατσω στα αβγα μου.. σταματα να'ουμε !! τελοσπαντων...ευτηχως που ειναι στην αλλη μερια της Ελλαδας !!!

ε, τζονυ. γιατι ρε ??!! δεν φτανουν για να κανουμε αυτα που λενε τα παιδια.. ???!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
John_C50
Επίτιμο μέλος
John_C50


Άντρας Ονομα : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 31
Μηχανη : Honda C50c - Kawasaki Ninja 250R
Αριθμός μηνυμάτων : 529

Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κεφαλή 6V 72αρα...   Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ 25 Μαρ 2011, 07:19

Με 1,40???...ουτε για βενζινη να πας στο μαγαζι να τα παρεις δεν σου φτανουν! Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 34698

...Ο κερατας στην αγγελια εχει τα αμορτισερ που εψαχνα!!! Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zozefina
Baby ducker
Baby ducker
zozefina


Ονομα : charalambos
Τόπος : akrata
Ηλικία : 27
Μηχανη : Aprilia Tuono
Αριθμός μηνυμάτων : 456

Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κεφαλή 6V 72αρα...   Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ 25 Μαρ 2011, 07:35

Axxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


Πολυ μου αρεσουν τα supermotard...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nasmania.gr
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κεφαλή 6V 72αρα...   Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ 25 Μαρ 2011, 11:22

EXMMMMM παιδες εχουμε προβλημα... πυρωμενη φουλ η εξατμα... μολις τωρα την παρατηρισα που γυρισα και ειχε σκοταδιι.. κατακοκκινη... πλουσιο μηγματακι εφτιαξα ο που**ης.. εεε??!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
Γλάρος
Junior ducker
Junior ducker
Γλάρος


Άντρας Ονομα : kammeni flatza
Τόπος : AIGALEOU AVENUE
Ηλικία : 31
Μηχανη : ΗΟΝDA C50 100cc
Αριθμός μηνυμάτων : 666

Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κεφαλή 6V 72αρα...   Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ 26 Μαρ 2011, 03:35

αμα τα θες ακομα τα εχω βρει εγω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John_C50
Επίτιμο μέλος
John_C50


Άντρας Ονομα : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 31
Μηχανη : Honda C50c - Kawasaki Ninja 250R
Αριθμός μηνυμάτων : 529

Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κεφαλή 6V 72αρα...   Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ 26 Μαρ 2011, 03:59

A λες για τα αμορτισερ...εχω παρει καποια αλλα δεν ειναι απο honda και θελουν λιγο παντρεμα.
Για βαλε καμια φωτο να δω...αν μου κανουν γιατι οχι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γλάρος
Junior ducker
Junior ducker
Γλάρος


Άντρας Ονομα : kammeni flatza
Τόπος : AIGALEOU AVENUE
Ηλικία : 31
Μηχανη : ΗΟΝDA C50 100cc
Αριθμός μηνυμάτων : 666

Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κεφαλή 6V 72αρα...   Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ 26 Μαρ 2011, 04:04

δεν τα εχω σε φοτο.. τα ειδα σε 6volto στρογγυλοφαναρο σε μια μαντρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John_C50
Επίτιμο μέλος
John_C50


Άντρας Ονομα : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 31
Μηχανη : Honda C50c - Kawasaki Ninja 250R
Αριθμός μηνυμάτων : 529

Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κεφαλή 6V 72αρα...   Κεφαλή 6V 72αρα... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ 26 Μαρ 2011, 04:05

Για στειλε σε pm που περιπου ειναι η μαντρα...αμα ειμαι κοντα να παω να δω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Κεφαλή 6V 72αρα...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Κεφαλή για Ταούνι..
» Κεφαλή CDI καινούρια... !!
» κεφαλη astra
» Πάπια με κεφαλή 4v DOHC
» χανει λαδια απ την κεφαλη

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Duckriders.gr :: Πάπιες :: Βελτιώσεις :: Μηχανικές-
Μετάβαση σε:  
.
Copyright © 2010-2012, duckriders.gr
Forumgreek.com | Bikes | Associations (Motos) | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις