Duckriders.gr
........VS......... - Σελίδα 4 Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
........VS......... - Σελίδα 4 Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το πρώτο επίσημο ελληνικό φόρουμ αποκλειστικά για τους duckriders!!
 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ........VS.........

Πήγαινε κάτω 
+3
Γλάρος
zozefina
Strogylofanareas!!!!
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

........VS......... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ........VS.........   ........VS......... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ 17 Μαρ 2011, 10:17

μπλιαααχχχ υπερβολικα εμετικο.. ειναι βεβηλο..

πρεπει να εισαι τελειως αρωστος για να αγορασεςι τετιο πραμα..

ποοοοοο σκατα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
John_C50
Επίτιμο μέλος
John_C50


Άντρας Ονομα : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 31
Μηχανη : Honda C50c - Kawasaki Ninja 250R
Αριθμός μηνυμάτων : 529

........VS......... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ........VS.........   ........VS......... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ 17 Μαρ 2011, 23:19

Προφανως λες για το κινεζικο στο βιντεο...οχι οτι το cub injection στην φωτογραφια ειναι καλυτερο αλλα τουλαχιστον τρωγεται...
Εχουμε 2011 και εβαλαν ταμπουρο μπροστα!!!! Δεν εχουν το θεο τους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γλάρος
Junior ducker
Junior ducker
Γλάρος


Άντρας Ονομα : kammeni flatza
Τόπος : AIGALEOU AVENUE
Ηλικία : 31
Μηχανη : ΗΟΝDA C50 100cc
Αριθμός μηνυμάτων : 666

........VS......... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ........VS.........   ........VS......... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ 18 Μαρ 2011, 06:59

καλα κανανε και δεν βαλανε...και το τηλεσκοπικο πιρουνι μπροστα δεν παει..αλλα τεσπα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John_C50
Επίτιμο μέλος
John_C50


Άντρας Ονομα : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 31
Μηχανη : Honda C50c - Kawasaki Ninja 250R
Αριθμός μηνυμάτων : 529

........VS......... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ........VS.........   ........VS......... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ 18 Μαρ 2011, 07:09

Ναι ρε...αλλα υποτιθεται οτι φτιαχνουν νεο παπι και οχι ρεπλικα του παλιου
Αφου αλλαξαν αλλα πραγματα και το εκαναν πλαστικο απ'εξω...ας εβαζαν και ενα δισκο μπροστα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

........VS......... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ........VS.........   ........VS......... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ 18 Μαρ 2011, 07:31

μαγκες μην το ψαχνεται το παπι ειναι εσχος..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
zozefina
Baby ducker
Baby ducker
zozefina


Ονομα : charalambos
Τόπος : akrata
Ηλικία : 27
Μηχανη : Aprilia Tuono
Αριθμός μηνυμάτων : 456

........VS......... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ........VS.........   ........VS......... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 28 Μαρ 2011, 07:53

Σιγα ρε μεγαλε...εβαζες και 4η...το burn out τερματιζεις τις ταχυτητες...τι να λεει..και εγω αμα το

πας ετσι..ανεβαινα με ενα παιδι σε κοντρα και ειχα 3η και σε κα8ε χωμα πεταγε κ**λο..δεν λεει

τπτ...με ερα4ε ο τυπας λιγο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nasmania.gr
kostaskk18

kostaskk18


Τόπος : mitilini-leykada
Μηχανη : aprilia sx 50,yamaha tdr 125
Αριθμός μηνυμάτων : 65

........VS......... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ........VS.........   ........VS......... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 28 Μαρ 2011, 08:57

zozefina έγραψε:
Σιγα ρε μεγαλε...εβαζες και 4η...το burn out τερματιζεις τις ταχυτητες...τι να λεει..και εγω αμα το

πας ετσι..ανεβαινα με ενα παιδι σε κοντρα και ειχα 3η και σε κα8ε χωμα πεταγε κ**λο..δεν λεει

τπτ...με ερα4ε ο τυπας λιγο...
εγω δεν το λεω για να σας καροιδεψω ουτε εχω το υφος που εχεις εσυ...δεν τερματισα ολες τις ταχητιτες γιατι απλα αυτο το μηχανακι εχει 6..και αμα θες να ξερεις οτι γραφω ειναι αληθεια..μεχρη τεταρτη ειχα βαλει σε burn out..και ειχα κανει παρα πολλες κοντρες και ποτε δεν εχασα απο 110cc παπι..ολα τα περνουσα στα 110cc...ειχα περασει και το καινουριο το inova που ειναι 125cc...και να φανταστεις εγω ημουν 50cc μαμα μονο εξατμιση ειχα...τορα ειμαι φτιαγμενος ομως
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zozefina
Baby ducker
Baby ducker
zozefina


Ονομα : charalambos
Τόπος : akrata
Ηλικία : 27
Μηχανη : Aprilia Tuono
Αριθμός μηνυμάτων : 456

........VS......... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ........VS.........   ........VS......... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 28 Μαρ 2011, 23:53

Καλα οκ...εισαι χερας.. ........VS......... - Σελίδα 4 2676
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nasmania.gr
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

........VS......... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ........VS.........   ........VS......... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι 29 Μαρ 2011, 03:26

kostaskk18 έγραψε:
zozefina έγραψε:
Σιγα ρε μεγαλε...εβαζες και 4η...το burn out τερματιζεις τις ταχυτητες...τι να λεει..και εγω αμα το

πας ετσι..ανεβαινα με ενα παιδι σε κοντρα και ειχα 3η και σε κα8ε χωμα πεταγε κ**λο..δεν λεει

τπτ...με ερα4ε ο τυπας λιγο...
εγω δεν το λεω για να σας καροιδεψω ουτε εχω το υφος που εχεις εσυ...δεν τερματισα ολες τις ταχητιτες γιατι απλα αυτο το μηχανακι εχει 6..και αμα θες να ξερεις οτι γραφω ειναι αληθεια..μεχρη τεταρτη ειχα βαλει σε burn out..και ειχα κανει παρα πολλες κοντρες και ποτε δεν εχασα απο 110cc παπι..ολα τα περνουσα στα 110cc...ειχα περασει και το καινουριο το inova που ειναι 125cc...και να φανταστεις εγω ημουν 50cc μαμα μονο εξατμιση ειχα...τορα ειμαι φτιαγμενος ομως
τι εχεις παρει ??!!! χαχαχαχαχαχαχαχ πλακιτσα εε..

ρε μ<<<<κα Λαμπη.. τι σε επιασε ??!!! σου ειπε τιποτα κακο το παιδι...??? απλα αναφερει οτι ειναι καλο μηχανακι... χαλαρωσε λιγο.. !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
kostaskk18

kostaskk18


Τόπος : mitilini-leykada
Μηχανη : aprilia sx 50,yamaha tdr 125
Αριθμός μηνυμάτων : 65

........VS......... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ........VS.........   ........VS......... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι 29 Μαρ 2011, 03:28

[quote="Strogylofanareas!!!!"]
kostaskk18 έγραψε:
zozefina έγραψε:
Σιγα ρε μεγαλε...εβαζες και 4η...το burn out τερματιζεις τις ταχυτητες...τι να λεει..και εγω αμα το

πας ετσι..ανεβαινα με ενα παιδι σε κοντρα και ειχα 3η και σε κα8ε χωμα πεταγε κ**λο..δεν λεει

τπτ...με ερα4ε ο τυπας λιγο...
εγω δεν το λεω για να σας καροιδεψω ουτε εχω το υφος που εχεις εσυ...δεν τερματισα ολες τις ταχητιτες γιατι απλα αυτο το μηχανακι εχει 6..και αμα θες να ξερεις οτι γραφω ειναι αληθεια..μεχρη τεταρτη ειχα βαλει σε burn out..και ειχα κανει παρα πολλες κοντρες και ποτε δεν εχασα απο 110cc παπι..ολα τα περνουσα στα 110cc...ειχα περασει και το καινουριο το inova που ειναι 125cc...και να φανταστεις εγω ημουν 50cc μαμα μονο εξατμιση ειχα...τορα ειμαι φτιαγμενος ομως
τι εχεις παρει ??!!! χαχαχαχαχαχαχαχ πλακιτσα εε..

ρε μ<<<<κα Λαμπη.. τι σε επιασε ??!!! σου ειπε τιποτα κακο το παιδι...??? απλα αναφερει οτι ειναι καλο μηχανακι... χαλαρωσε λιγο.. !!![/quo
ναι ειδες πως μηλαει..και αυτο το μηχανακι ουτε καν το οδηγω τωρα γιατι ειμαι φοιτητης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

........VS......... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ........VS.........   ........VS......... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι 29 Μαρ 2011, 04:00

νταξη μαγκες.. μην τρωγεστε.. εξαλου απο το net ειναι γνωστο οτι ποτε δεν καταλήγουμε σε τιποτα σοβαρο..
τωρα αμα γουσταρεται να πλακωθείτε.. να ολόκληρο τοπικ εχουμε φτιαξει για ξυλο.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] !!! χαχαχαχαχαχα
peace !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
zozefina
Baby ducker
Baby ducker
zozefina


Ονομα : charalambos
Τόπος : akrata
Ηλικία : 27
Μηχανη : Aprilia Tuono
Αριθμός μηνυμάτων : 456

........VS......... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ........VS.........   ........VS......... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι 29 Μαρ 2011, 05:59

[quote="kostaskk18"]
Strogylofanareas!!!! έγραψε:
kostaskk18 έγραψε:
zozefina έγραψε:
Σιγα ρε μεγαλε...εβαζες και 4η...το burn out τερματιζεις τις ταχυτητες...τι να λεει..και εγω αμα το

πας ετσι..ανεβαινα με ενα παιδι σε κοντρα και ειχα 3η και σε κα8ε χωμα πεταγε κ**λο..δεν λεει

τπτ...με ερα4ε ο τυπας λιγο...
εγω δεν το λεω για να σας καροιδεψω ουτε εχω το υφος που εχεις εσυ...δεν τερματισα ολες τις ταχητιτες γιατι απλα αυτο το μηχανακι εχει 6..και αμα θες να ξερεις οτι γραφω ειναι αληθεια..μεχρη τεταρτη ειχα βαλει σε burn out..και ειχα κανει παρα πολλες κοντρες και ποτε δεν εχασα απο 110cc παπι..ολα τα περνουσα στα 110cc...ειχα περασει και το καινουριο το inova που ειναι 125cc...και να φανταστεις εγω ημουν 50cc μαμα μονο εξατμιση ειχα...τορα ειμαι φτιαγμενος ομως
τι εχεις παρει ??!!! χαχαχαχαχαχαχαχ πλακιτσα εε..

ρε μ<<<<κα Λαμπη.. τι σε επιασε ??!!! σου ειπε τιποτα κακο το παιδι...??? απλα αναφερει οτι ειναι καλο μηχανακι... χαλαρωσε λιγο.. !!![/quo
ναι ειδες πως μηλαει..και αυτο το μηχανακι ουτε καν το οδηγω τωρα γιατι ειμαι φοιτητης


Πως μιλαω..?? Εγω δεν μπηκα να το πε3ω ε3υπνος...ουτε να ανοι3ω τοπικ για να βρω αντιπαλο..

Νταξ..εισαι καλο παιδι ωραιο μηχανακι κ.λ.π....Φτανει ομως...κ δεν μιλησα κα8ολου ασχημα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nasmania.gr
kostaskk18

kostaskk18


Τόπος : mitilini-leykada
Μηχανη : aprilia sx 50,yamaha tdr 125
Αριθμός μηνυμάτων : 65

........VS......... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ........VS.........   ........VS......... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι 29 Μαρ 2011, 06:02

δεν το παιζω εξυπνος απλος λεω καποια πραγματα..και πιο πανω μιλας ασχημα και ειρωνικα...και το τοπικ που ανοιξα ηταν στην ενοτητα(παπιομαχιες).και το εβαλα πιο πολυ για πλακα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zozefina
Baby ducker
Baby ducker
zozefina


Ονομα : charalambos
Τόπος : akrata
Ηλικία : 27
Μηχανη : Aprilia Tuono
Αριθμός μηνυμάτων : 456

........VS......... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ........VS.........   ........VS......... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι 29 Μαρ 2011, 06:06

Οκ ησυχασε.. ........VS......... - Σελίδα 4 492726
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nasmania.gr
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

........VS......... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ........VS.........   ........VS......... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι 29 Μαρ 2011, 06:07

ρε??? δεν σας παρακαλεσα να σταματησετε να φαγωνεστε ??!!!!!! ειπαμε εχουμε ιδικό θεμα για αυτο το λογο...https://duckriders.forumgreek.com/t329-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
Κινέζος
Baby ducker
Baby ducker
Κινέζος


Άντρας Ονομα : Αχιλλεας.
Τόπος : Στο ελλαντα.
Ηλικία : 27
Αριθμός μηνυμάτων : 323

........VS......... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ........VS.........   ........VS......... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι 29 Μαρ 2011, 06:09

Παιδια ηρεμηστε για να μην μπω και εγω εδω περα και τα κανω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.KINEZOS.gr
zozefina
Baby ducker
Baby ducker
zozefina


Ονομα : charalambos
Τόπος : akrata
Ηλικία : 27
Μηχανη : Aprilia Tuono
Αριθμός μηνυμάτων : 456

........VS......... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ........VS.........   ........VS......... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι 29 Μαρ 2011, 06:11

Strogylofanareas!!!! έγραψε:
ρε??? δεν σας παρακαλεσα να σταματησετε να φαγωνεστε ??!!!!!! ειπαμε εχουμε ιδικό θεμα για αυτο το λογο...https://duckriders.forumgreek.com/t329-topic

Για αυτο το σταματησα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nasmania.gr
 
........VS.........
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Duckriders.gr :: Καφενείο :: Παπιομαχίες-
Μετάβαση σε:  
.
Copyright © 2010-2012, duckriders.gr
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις