Duckriders.gr
Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!! Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!! Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το πρώτο επίσημο ελληνικό φόρουμ αποκλειστικά για τους duckriders!!
 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!!

Πήγαινε κάτω 
+2
Κινέζος
PANOS RED JETI7
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PANOS RED JETI7




Αριθμός μηνυμάτων : 5

Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!!   Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!! Icon_minitimeΤρι 03 Μάης 2011, 00:32

καλησπερα παιδια και καλως σας βρηκα!ειμαι ο Παναγιωτης και θα ηθελα να δωσω πρωτα στους διαχειριστες αλλα και σε ολα τα μελη του φορουμ τα συγχαρητηρια μου,γιατι επιτελους υπαρχει ενα φορουμ για ολους εμας τους ducklovers!Ειμαι κατοχος μιας v-storm650 και κατα καιρους απο πιτσιρικι εχουν περασει πολλα παπια οπως yamaha-t80 honda glx(αθανατο) το οποιο δυστυχως το πουλησα καποτε,παλι yamahaf1z διχρονο,modenas kriss(δυστυχως κλαπηκε προπερσι),ενα made in china σκουτερ harlow το οποιο με τρελανε στα προβληματα με τα ηλεκτρικα του,και τωρα περιμενω το καινουργιο μου παπι(μεθαυριο)το οποιο μετα απο εμπειρια πολυ ψαξιμο πολλα συγκριτικα κατεληξα στην παραγγελια ενος ολοκαινουργιου kymko straight,150cc.Το ξερω οτι αρκετοι απο εσας θα εχουν τις αντιρρησεις τους κ τις επιφυλαξεις τους γιατι δεν προχωρησα στην επιλογη καποιου πιο ιmage παπιου,αλλα η επιλογη μου εγινα με απολυτα κριτηρια,κοστους χρησης αφου εχω ηδη στην κατοχη μου μια μηχανη και ενα jeep 2000k ek τα οποια μου τρωνε αρκετα χρηματα για συντηρηση και βενζινες,δευτερο κριτηριο ηταν η ισχυς του σε σχεση με τα υπολοιπα(πλην yamaha135) kai τριτον η αξιοπιστια του αφου ενας πολυ φιλοςμ μου εχει παρει το ιδιο και μετα απο 27000 χλμ το παπι του λειτουργει απροσκοπτα και απροβληματιστα.Ελπιζω να μην σας κουρασα περισσοτερα θα σας πω αφου το παραλαβω.....δεκτες ολες οι γνωμες καλες κ κακες......τα λεμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κινέζος
Baby ducker
Baby ducker
Κινέζος


Άντρας Ονομα : Αχιλλεας.
Τόπος : Στο ελλαντα.
Ηλικία : 27
Αριθμός μηνυμάτων : 323

Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!!   Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!! Icon_minitimeΤρι 03 Μάης 2011, 00:45

Καλως ηρθες φιλε!και καλοριζικος ο παπιος! Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!! 511110
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.KINEZOS.gr
Strogylofanareas!!!!
Moderator
Moderator
Strogylofanareas!!!!


Άντρας Ονομα : Ηλιας
Τόπος : Ακρατα
Ηλικία : 28
Μηχανη : Honda C50 (Στρογγυλοφαναρο) 72cc
Αριθμός μηνυμάτων : 1215

Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!!   Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!! Icon_minitimeΤρι 03 Μάης 2011, 02:52

Παναγιωτη.. κάλος ηρθες και εκ της διεύθυνσης..... και καλα ποσταρισματα.... εχουμε και αλλο εναν φιλο εδω με v-strom.. !!!!!!

woooww εχεις αλαξει μπολικα παπια..εε?? χεχεχεχε αντε αναμενουμε εντυπωσεις απο το νεο εργαλο.. αν και δεν μου αρεσει ιδιαιτερα.. ειμαι old χρεπι scool... ελπιζω να σου βγει πρωτο.. ! Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!! 492726 Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!! 492726
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/RCDevelopments1?feature=mhum
jetixxx
Baby ducker
Baby ducker
jetixxx


Άντρας Ονομα : Κωστας
Τόπος : patra
Ηλικία : 28
Μηχανη : Gilera runner sp
Αριθμός μηνυμάτων : 128

Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!!   Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!! Icon_minitimeΤρι 03 Μάης 2011, 03:18

Καλως ηρθες!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]και καλοριζικο το καινουργιο σου παπι!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANOS RED JETI7




Αριθμός μηνυμάτων : 5

Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!!   Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!! Icon_minitimeΤρι 03 Μάης 2011, 03:45

κωστα βλεπω οτι εχεις κυμκο θα μου πεις τιποτα σχετικα με αυτα?ποιες ειναι οι εμπειριες σου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jetixxx
Baby ducker
Baby ducker
jetixxx


Άντρας Ονομα : Κωστας
Τόπος : patra
Ηλικία : 28
Μηχανη : Gilera runner sp
Αριθμός μηνυμάτων : 128

Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!!   Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!! Icon_minitimeΤρι 03 Μάης 2011, 05:48

Το jetix που εχω εγω δεν μου εχει βγαλει κανενα προβλημα τωρα για τα αλλα δεν ξερω.. Παντος για το straight εχω ακουσει οτι ειναι αργο για τα κυβικα του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANOS RED JETI7




Αριθμός μηνυμάτων : 5

Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!!   Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!! Icon_minitimeΤετ 04 Μάης 2011, 06:55

Καλησπερα συμφορουμιτες!σημερα τελικα πηρα στα χερια μου το καινουργιο μου παπακι ενα αστραφτερο kymko straight 150 cc,απο τον αντιπροσωπο της περιοχης μου.Λοιπον εχουμε και λεμε,1.ξεκιναω απο την παραδοση του παπιου και την συμπεριφορα του αντιπροσωπο,Α-ψ-ο-γ-η,ουτε μηχανη 15000ευρω να ειχα αγορασει!αριστος επαγγελματιας το ειχε πεντακαθαρο και αστραφτερο και ηταν κατατοπιστικοτατος οσον αφορα τις λειτουργιες του,το στρωσιμο του την συντηρηση του και γενικα στα παντα που αφορουν το συγκεκριμενο εργαλειο...(τετοια επιδειξη ουτε οταν αγορασα το vstrom μου που ειχε και 6πλασια τιμη!)2.αφου το περιεργαστηκα λιγο οπτικα(επιθεωρηση) ειπα να το<<ακουσω>> ανοιξα λοιπον το τσοκ του αερα και πατησα μιζα,το straight γουργουρισε και ο κινητηρας του ξυπνησε απο τον υπνο(ποιος ξερει ποσο καιρο ηταν σε λοιθαργο)ενας γλυκος απαλος ηχος σαν να ακουγα κινητηρα μεγαλυτερο σε κυβισμο ακουγοταν στα αφτια μου(πιστεψτε με δεν υπερβαλω καθολου)και μου εκανε πολυ εντυπωση οτι απο το πρωτο λεπτο το παπι δουλευε στρωτα χωρις να σβηνει και να κανει διακοπες).Μετα απο κανενα 2λεπτο εβαλα πρωτη και ξεκινησα απαλα για το σπιτι μου,για μια αποσταση 5χλμ περιπου.Στην διαρομη το μηχανακι μου φωναζε σκισε με πιες μου τα ζουμια δωσε μου γκαζι αλλα εγω πιστος στις αρχες του στρωσιματος τιποτα,πηγα μονο με 65 χλμ μεγιστο και χωρις αποτομα ανοιγματα του γκαζιου.Αφθονη ροπη πολυ καλο στησιμο και τα φρενακια του αν και καινουργια μια χαρα προοδευτικα και δυνατα(πιο ξεκαθαρη γνωμη θα εχω αφου το στρωσω) φυσικα.3 το σασμαν για αρχη και οπως ειναι φυσικο ειναι αρκετα σφιχτο σε αισθηση αλλα ειναι αρκετα<<γλυκο>>και χωρις μεγαλους θορυβους συγκριτικα παντα με τον πολυ γνωστο ιαπωνα ενος φιλου μου που ακουγεται αρκετα παραπανω απο το δικο μου και με τις προηγουμενες παπιες που ειχα....λοιπον μαγκες μου αυτες ειναι οι πρωτες μου εμπειριες απο το straight περισσοτερα προσεχως και τα καλυτερα αφου το στρωσω(ο αντιπροσωπος ειπε καμια 1000-1200χλμ αλλα επειδη εγω δεν αντεχω ουτε και αντεξα ποτε βεβαια θα το στρωσω μεχρι 600-700χλμ και πολυ του ειναι)....λοιπον εδω θα ειμαστε να τα λεμε.........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jetixxx
Baby ducker
Baby ducker
jetixxx


Άντρας Ονομα : Κωστας
Τόπος : patra
Ηλικία : 28
Μηχανη : Gilera runner sp
Αριθμός μηνυμάτων : 128

Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!!   Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!! Icon_minitimeΤετ 04 Μάης 2011, 07:30

Καλοριζικο και παντα ορθιος!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Duckrider
Admin
Admin
Duckrider


Άντρας Ονομα : Δημητρης
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 685

Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!!   Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!! Icon_minitimeΠεμ 05 Μάης 2011, 08:28

Καλός ηρθες στην πάρεα μας και καλορίζικο το καινούριο σου μοτόρι.

Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!! 87187 Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!! 87187
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://duckriders.forumgreek.com
ΝικόλαςXL
Baby ducker
Baby ducker
ΝικόλαςXL


Αριθμός μηνυμάτων : 179

Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!!   Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!! Icon_minitimeΣαβ 09 Ιουλ 2016, 02:58

καλώς ηρθες κ εσυ στο φορουμ . Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!! 87187

χαθηκες ...

(Εχω αναλάβει επιτροπή καλωσορίσματος στο φορουμ κ στελνω ενα μηνυμα παντού μπας κ δω κίνησηVery Happy )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλως ηρθα και καλως με βρηκατε!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» καλως ηρθα!!
» Καλώς με βρήκατε.....
» καλως σας βρηκα
» Καλώς σας βρήκα...
» Καλως σας βρηκα!!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Duckriders.gr :: Αναβάτης :: Συστηθείτε-
Μετάβαση σε:  
.
Copyright © 2010-2012, duckriders.gr
Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις