Duckriders.gr
μια παπια μα ποια παπια??? Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
μια παπια μα ποια παπια??? Logo2511
Αυτήν τη στιγμή βλέπετε το duckriders.gr σαν επισκέπτης.Αν έχετε λογαριασμό,κάντε την σύνδεση σας εδώ για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του.Αν δεν έχετε ακόμα λογαριασμό,μπορείτε να εγγραφείτε τώρα εδώ!
Duckriders.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το πρώτο επίσημο ελληνικό φόρουμ αποκλειστικά για τους duckriders!!
 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 μια παπια μα ποια παπια???

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
brands




Αριθμός μηνυμάτων : 1

μια παπια μα ποια παπια??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: μια παπια μα ποια παπια???   μια παπια μα ποια παπια??? Icon_minitimeΤετ 23 Ιαν 2013, 04:12

Λοιπον... ψαχνω για προτασεις για παπι, προτιμω Χοντα μιας και εχω ασχημο παρελθον με Yamaha.. (τρακος.. και οχι οτι φταει το μηχανακι, απλα ειναι ψυχολογικο το θεμα)

Οποτε η ερωτηση, ειναι ποιο πιο τιμιο απο τα Χοντα.. το στρογγυλοφαναρο, το 9αρι, η να κοιταξω τα 4αρια σασμαν και κανενα dream η το supra..

διευκρινιζω πως το μηχανακι το θελω αποκλειστικα για μετακινηση απο και προς την δουλεια.. οι εποχες καγκουριας περασαν ανεπιστρεπτη !!!

να εχωνα τα 1750 και να χτυπισω ενα wave? παιζει μεγαλη διαφορα στην καταναλωση, θα γινει αποσβεση, η να το τσεπωσω το επιπλεον 1000αρικο??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΝικόλαςXL
Baby ducker
Baby ducker
ΝικόλαςXL


Αριθμός μηνυμάτων : 179

μια παπια μα ποια παπια??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μια παπια μα ποια παπια???   μια παπια μα ποια παπια??? Icon_minitimeΣαβ 08 Οκτ 2016, 20:17

Πάρε Innova, τωρα με καρμπ η ψεκαστό? δεν ξερω, εγώ εχω ενα Ταούνι κ μου την σπάει το τσόκ.

Αυτό που μου αρεσει στα Innova είναι που η αλυσίδα είναι καλυμένη κ δεν σου κάνει στόλος το μισό μηχανάκι κάθε φορά που την λαδώνεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
μια παπια μα ποια παπια???
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ποια ελαστικά χρησιμοποιείτε;
» Πάπια με κεφαλή 4v DOHC
» Τί κάνατε με την πάπια σας σήμερα?
»  Πολλα και διαφορα για παπια..
» Καλησπέρα στα Παπιά και στους Κύκνους

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Duckriders.gr :: Καφενείο :: Μοτογενικές-
Μετάβαση σε:  
.
Copyright © 2010-2012, duckriders.gr
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις